Форум

Data.BG Форуми: RQ: Tърся много стар сериал "ответен удар" - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

RQ: Tърся много стар сериал "ответен удар"

Потребителят е неактивен   gabyj 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 17-July 05
Надявам се да съм в правилния раздел най-сетне и дано някой да може да ми помогне от години го тарся този сериал разбрах, че има вече серии на CD и dvd така, че ако на някой му е попадало нещо ще съм му много благодарна ако ми даде линкче. Става въпрос за сериала със Саймън мак Коркиндеил, Кристофър Плъмър и Софи Мишо. На руски е преведен " Операция "Возмездие"". Благодаря предварително!
0

Потребителят е неактивен   kykytokyky 

• Регистриран: 06-October 06
мога само да добавя че и на мен първите най ми харесват
на англ. е "Counterstrike" (1991)
за повече информация http://www.imdb.com/...098773/#comment
и ще се радвам ако някой знае къде ги има :)
0

Потребителят е неактивен   gabyj 

• Регистриран: 17-July 05
Здравей благодаря за уточнението. Не знам дали ти е известно че на 14. 10. 2010 в Лондон е починал Саймън мак Коркиндейл. :cry: :cry:
Намерих в IMDb е-mail на едно момче Раян , което е също е фен и има на касети някой от сериите. Той ми прати линк към един сайт където се предлагат DVD-та със сериите - http://randomfandoms...p?prod=CSDVDSet , но поне за мен е невъзможно колкото и да ги искам да ги купя. Много се надявам някой някога да качи поне една серия няма значение на какъв език ....
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login