Форум

Data.BG Форуми: Всичко за Samsung (мелодии, картинки, игри и други) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (187 Страници) +
  • « Първа
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко за Samsung (мелодии, картинки, игри и други)

Потребителят е неактивен   stanimirpopchev 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-August 08
  • Град:Варна

Преглед на мнениеbeefeater, на Jan 20 2009, 23:03, каза:

от къде мога да намеря английско български речник или обратния за samsung pixon m 8800 ? един приятел има такъв телефон.. каза че свалял 1232131 речника и нито един не ставал.. нещо не ми се вярва .. та да попитам ако някой знае къде има??

Както и СЕ така и Самсунг си имат косурите. Според мен музиката на Самсунга е на ниво - казваш 3.2 мп - един U600 ще ти върши добра работа. Със сензорни бутони е ,но са добри! Или пък един G600 - той е с 5мп камера и доста добър плейер. Третото предложение е, ако си с 2 телефона в момента да си вземеш D880 аз съм с такъв. Няма бъгове при разговори (както при другите телефони с 2 сим карти) Добра камера , добър плейер . Разчита и нови джава приложения. За сега това :lol:
0

Потребителят е неактивен   anchonenov 

• Регистриран: 08-January 07
  • Град:София

Преглед на мнениеreidt, на Jan 21 2009, 20:08, каза:

Здравейте! Видях че в тази тема на Самсунг се задават много въпроси и.. така да се каже е активна, затова искам да ви попитам нещо. Реших да си взема, телефон.. но много се двоума между Самсунг и Сони Ериксон пък даже и LG. Поради простата причина, че досега не сам имала самсунг.. почти само СЕ, и те ми харесват, защото имат качествена музика :lol: А аз телефона главно го ползвам да слушам музика.. обаче, се чудя дали да разнообраза със самсунг, например. Обаче ме притеснява това, дали музиката им също е на ниво. Защото преди няколко месеца имах една нокия и се оказа пълна боза в това отношение, затова искам да съм сигурна преди да реша да сменя сони ериксона.. хаха. А и освен това, казват че батериите на самсунга много не ги бивало (за разлика от СЕ). Затова.. искам тези, които имат Самсунг, да ги попитам какво мислят за телефона си, хубава музика ли има.. какъв модел биха ми предложили.. сорри за тъпия въпрос, но наистина ме интересува. :lol: Аз си търся нещо средно, с да кажем поне 3.2 мп

Аз имам Samsung D900i и съм доволен от него колкото да се обадя и да ми звъннат.Има хубава музика и прави сравнително добри снимки, но батерията му на малко музика и някоя снимка изкарва много малко(ден максимум два).Моят съвет е да си вземеш СЕ поради факта че батериите им издържат значително повече, за мен е неприемливо да зареждам телефона си всеки ден.Качеството на музиката им е почти същото а снимките им са по добри(за к800 специялно) ,качването на игри и програми е значително по лесно от на Samsung ,а също можеш да гледаш филми на него докато при samsung-а трябва да гледаш филм само със включено зарядно.Вземи си СЕ или някой от по скъпите модели на самсунг със операционна система, но там пак проблема със батерията си остава. На СЕ не ми харесва това че нямат компактен модел със 3.2 мегапиксела ,но не е чак такава голяма разликата с 2 мегапиксела (еднакво зле на компютър).Така че ти си реши!?!
Не искам да сангажирам никой с мнението си. То е само мое!
0

Потребителят е неактивен   astralsociety 

• Регистриран: 15-September 07
Намерих си сервизен кабел за д900и и ме интересува всичко свързано със сменянето на софта на телефона(като в темата за у600 и другите модели).
Мерси
"Who are you, and why should I care?"
0

Потребителят е неактивен   sberberov 

• Регистриран: 05-August 06

Преглед на мнениеastralsociety, на Jan 24 2009, 14:48, каза:

Намерих си сервизен кабел за д900и и ме интересува всичко свързано със сменянето на софта на телефона(като в темата за у600 и другите модели).
Мерси

тук пише всичко за д900и,но на руски
http://forum.sgh.ru/topic33553.html
и един сувет,като сложиш фирмуера даден в линка " Прошивка D900iXEGF2 "
и като теглиш после пачовете гледай дали са за твоя фирмуер,ако не са не ги слагай
0

Бате мерси за сайта, но работата е, че не вдявам грам руски.
Извинявай за личното, мислех, че никой няма да пише скоро.

Мнението беше редактирано от astralsociety: 24.01.09 - 16:11

0

Потребителят е неактивен   metacafe 

• Регистриран: 01-June 06
Здравейте.
Имам Самсунг Г810, но нямам диск със софтуер за кабела.Някой ако може да ми каже откъде да си го изтегля.Благодаря предварително.

Мнението беше редактирано от metacafe: 25.01.09 - 14:35

0

Потребителят е неактивен   bubalazu 

• Регистриран: 16-March 07

Преглед на мнениеsberberov, на Jan 14 2009, 19:59, каза:

Кое да и оправиш ?
Качваш джар + джад в папка други файлове и цъкаш с бутон ок на джад файла
ако нямаш джад файл си изтегли джад мейкър има го в търсачката на дата.бг

И аз имах подобно затруднение докато открия jad maker. Проблем обаче се оказа и инсталирането. След избиране на .jad файла телефонът ми казва, че ."jar файла надхвърля максимална големина" - Що е то?
Става дума за emoDictX_Deluxe речника - ползвам го на телефон Sony Ericsson и проблем с .jar-а нямаше. Големината му е 2594КБ. Телефонът е Samsung D880.
0

Потребителят е неактивен   mrmario 

• Регистриран: 11-December 05
колко е максималния размер на мемори карта, която може да се постави на Samsung D900?
0

Преглед на мнениеbubalazu, на Jan 27 2009, 21:54, каза:

И аз имах подобно затруднение докато открия jad maker. Проблем обаче се оказа и инсталирането. След избиране на .jad файла телефонът ми казва, че ."jar файла надхвърля максимална големина" - Що е то?
Става дума за emoDictX_Deluxe речника - ползвам го на телефон Sony Ericsson и проблем с .jar-а нямаше. Големината му е 2594КБ. Телефонът е Samsung D880.

отваряш джад файла с ноутпад и има едно джар сайз и махаш последната цифра :lol:
0

Преглед на мнениеmrmario, на Jan 28 2009, 10:05, каза:

колко е максималния размер на мемори карта, която може да се постави на Samsung D900?

1гб
0

Потребителят е неактивен   s0ulja 

• Регистриран: 29-January 09
Искам да попитам нещо за телефона ми (samsung sgh e390).
Имам мемори стик (2 гб).Когато си прехвърлям картинки, гифчета без проблем става.Обаче като се опитам да си прехвърля снимки, правени на фотоапарата и песнички защо не става?Преди няколко седмици можех да си прехвърлям песни, а сега не...И са мп3 формат.Та, какво да правя? :lol:

0

Потребителят е неактивен   anchonenov 

• Регистриран: 08-January 07

Преглед на мнениеs0ulja, на Jan 29 2009, 17:57, каза:

Искам да попитам нещо за телефона ми (samsung sgh e390).
Имам мемори стик (2 гб).Когато си прехвърлям картинки, гифчета без проблем става.Обаче като се опитам да си прехвърля снимки, правени на фотоапарата и песнички защо не става?Преди няколко седмици можех да си прехвърлям песни, а сега не...И са мп3 формат.Та, какво да правя? :lol:

Пробвай първо да прехвърлиш с блутут,ако не става форматираи картата и ако пак няма резултат вземи назаем от някой друга карта и опитай с нея.
0

Потребителят е неактивен   nikilevskarq 

• Регистриран: 29-November 06
Купих си U800 и ме интересува как да го свържа към компа и да си прехвърлям файлове.Записах програмата от диска и свързах USB кабела, но в програма непрекъснато си езписва Not Connected и каквото и да правя не иска да се конеткне...
Публикувано изображение

НИТО КАПКА СТРАХ НИТО КРАЧКА НАЗАД !!! САМО ЛЕВСКИ !!!
0

Преглед на мнениеnikilevskarq, на Feb 1 2009, 21:04, каза:

Купих си U800 и ме интересува как да го свържа към компа и да си прехвърлям файлове.Записах програмата от диска и свързах USB кабела, но в програма непрекъснато си езписва Not Connected и каквото и да правя не иска да се конеткне...

на диска има юсб драйвер,инсталирай го :lol:
0

Потребителят е неактивен   iliankolarov 

• Регистриран: 18-November 07

i pri men be6 taka no kazax na 6afa da udari edno ramo ida mi obiasni ama dokt sxwana go zaka4i.puska6 programata instalira6 dawa6 obnowlenie sled updeita restart .puska6 programata swarzwa6 telaf0na i gotowo.
0

Преглед на мнениеsberberov, на Feb 1 2009, 21:55, каза:

на диска има юсб драйвер,инсталирай го :lol:

trebwa i updat
0

updat ot nete trebe
0

Потребителят е неактивен   nikilevskarq 

• Регистриран: 29-November 06
Какво ли не инсталирах и преинсталирах, ъпдейтвах всичко и пак неще мамицата му...досега не съм имал самсунг и да не би да пропускам нещо...по телефона прави ли се нещо, защото аз само свързвам кабела и това е и чакам да ми изпише Connect ама се изписва само Not Connect :lol:
Публикувано изображение

НИТО КАПКА СТРАХ НИТО КРАЧКА НАЗАД !!! САМО ЛЕВСКИ !!!
0

Потребителят е неактивен   dmi 

• Регистриран: 31-October 03
  • Град:Дианабад

Преглед на мнениеVASKO999, на Jan 9 2009, 22:56, каза:

Здравейте имам самсунг d900i и изкам да попитам следното
-От къде да си изтегля скайп за него и съответно колко издържа батерията с него
-батерията му издържа ли гледане на 1-2 филма
благодаря ви предварително

Не 1-2, а даже и половин филм не издържа. Ама па за тая сметка е тънък :lol:
А за скайпа друг да ти отг.
0

Преглед на мнениеnikilevskarq, на Feb 4 2009, 23:46, каза:

Какво ли не инсталирах и преинсталирах, ъпдейтвах всичко и пак неще мамицата му...досега не съм имал самсунг и да не би да пропускам нещо...по телефона прави ли се нещо, защото аз само свързвам кабела и това е и чакам да ми изпише Connect ама се изписва само Not Connect :lol:

а избра ли вида на връзката?
0

Споделете тази тема чрез:

• (187 Страници) +
  • « Първа
  • 172
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login