Форум

Data.BG Форуми: Проблем с тонколони 2+1 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Проблем с тонколони 2+1

Потребителят е неактивен   Penchev2 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 03-October 12
  • Град:София
Здравейте, днес ми пристигна поръчката от ЕМАГ:

http://www.emag.bg/t...MP-280_924_8907

В първия момент всичко беше наред, но в последствие осъзнах че на определени /високи/ тонове, едния говорител бръжди. Има осезаема разлика между звука който издава единия и другия говорител. Разбира се колко по-увеличени са толкова по силно се чува това бръждене. Да уточня, не става дума за статичен шум, това се получава само когато нещо свири. Отворих да погледна самата мембрана изглежда напълно здрава. Ако си сложа пръста в средата докато свири бръжденето спира.

Някакви идеи дали това може да се оправи?

Не ми се занимава с ЕМАГ, вероятно връщането ще ми излезе по скъпо от самите тонколони. Предпочитам да го сменя сам, ако няма някакъв хак с който да се оправи.

Благодаря.
0

Потребителят е неактивен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград
Това е масов проблем на тия колонки...Боклуци по рождение.
Сексът започва тогава, когато жената хване мъжа за ръката.

Цитат

За сега работа ми вършат идеално свалените от мен utilities ShellMenuView & ShellExView , но за съжаление не мога да работя с тях !
1

Потребителят е неактивен   win95 

• Регистриран: 04-October 10
Може да разлепи шпулата и да се намести.Но ще ти отпадне гаранцията.Моя съвет-връщай ги за ремонт и ги продай на някой твоя заклет враг.
Intel Core i7 6700K@4.7GHz;AsRock Fatal1ty Z170 Gaming K6+;2x4GB G.Skill Ripjaws 3200MHz;Samsung 256GB 950 PRO;2xSeagate Barracuda 1TB SATA3;Seasonic SS-1000XP Platinum;Lian Li PC-T80X:LG BH10LS38
EK Supremacy EVO Full Nickel+XSPC D5 Photon 270+Coolgate Quad 480mm+8x EK Vardar 120ER
Публикувано изображение

1

Потребителят е неактивен   buldokateam 

• Data.BG Zombie 2012
  • Регистриран: 02-July 07
  • Град:Пловдив
Емаг ще изпратят до вас куриер да ги вземе БЕЗПЛАТНО и след като ги ремонтират/заменят с други ще ти ги изпратят пак до вас БЕЗПЛАТНО.
Формуляр поправка на продукт

А ако искаш да ги върнеш обратно и да си вземеш парите, ще трябва да платиш 5,99лв такса и куриер ще дойде до вас да ги вземе.
Формуляр връщане на продукт

Мнението беше редактирано от buldokateam: 20.04.17 - 23:41

0

Потребителят е неактивен   Bulldozerr 

• Регистриран: 19-March 16
Защо хората дават изобщо пари за такива боклуци ми е чудно на мен, то дори слушалки за 35 лева няма да са нищо особено, камо ли това нещо...

Гледам пише 2.1 ето истинско 2.1
усилвателя не се вижда ама все едно
Публикувано изображение

Искаш 2.1 търсиш нещо такова.
Вече ако искаш за без пари добър звук препоръчвам ти каквито слушалки си харесаш на Superlux, като аз имам HD631 ili HD660 свирят колкото слушалки за 200-300 лева тествал съм в магазина им....

http://www.musicworl...x_HD631_DJ.html
http://www.musicworl...rlux_HD660.html

А това недуразумение от емаг го връщай....
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Дръпни си ОТ напред,сега слушаш и доста отражения и рефракции от шкафовете и от кутията на компютъра.Най-добре на собствени стойки.И това за Superlux,дето свирели като слушалки за 200-300 лева не го споменавай,че ще ти се смеят.За 160 лева има AKG K240.
Intel Core i7 6700K@4.7GHz;AsRock Fatal1ty Z170 Gaming K6+;2x4GB G.Skill Ripjaws 3200MHz;Samsung 256GB 950 PRO;2xSeagate Barracuda 1TB SATA3;Seasonic SS-1000XP Platinum;Lian Li PC-T80X:LG BH10LS38
EK Supremacy EVO Full Nickel+XSPC D5 Photon 270+Coolgate Quad 480mm+8x EK Vardar 120ER
Публикувано изображение

0

Потребителят е неактивен   Bulldozerr 

• Регистриран: 19-March 16
Знам, че не е като трябва ама апартамента не се съобразява с колоните ми, трябват ми по малки, просот стаята не става за такова аудио и колони най вече, ама пак ми вършат страхотна работа и съм доволен от звукът.
А за суперлукс слушал ли си ги слушалките, щото аз съм слушал пионери, шуре, и разни други и не ги усетих да свирят по добре. И то ми ги препоръчаха суперлукс точно хора дето и вкъщи ползват подобни системи на моята, и за слушалки сенхайзер и други и на тях са им харесали как звучат слушалките за скромните им пари. Пък и тия AKG са двойно по скъпи и съм сигурен, че доста любители на музиката няма да намерят разлика между суперлукс или точно тия. И по спомени съм виждал теми и за AKG и дори за Sennheiser, как са им се трошили тънките и калпави пластмаси, та какво да ти кажа, марковото от доста години не е марково, както и BMW-тата и Mercedes-сите не са това което бяха, същото важи и за доста други марки..
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Пенчев, много са красиви, но както вече си разбрал - свирят лошо. И не могат да свирят силно!
Връщай за ремонт, използвай си правата, но после не ги усилвай много, защото ще забраждят и дветеПубликувано изображение
0

Потребителят е активен   My7hY 

• Регистриран: 23-March 09
Направо ги връщай,тази такса от 6 лв до сега не са ми я взимали.Уж трябва да ти удържат от върнатите пари,но винаги си ми ги връщат всичките.
Пускаш си заявка и куриера идва и си събира нещата,разбира се трябва да пазиш опаковката и найлоните.
0

Потребителят е неактивен   Penchev2 

• Регистриран: 03-October 12
Ако знаех как се нарича обратното на аудиофил щях да се нарека така. Тонколоните не съм ги взел за музика. Не ме интересува колко са силни или колко качествен звук вадят, всъщност бях изключил едната дефектната колона и не бях разбрал изобщо :D Ще ги върна. Благодаря за отговорите
0

Преглед на мнениеBulldozerr, на 21.04.17 - 02:30, каза:

Знам, че не е като трябва ама апартамента не се съобразява с колоните ми, трябват ми по малки, просот стаята не става за такова аудио и колони най вече, ама пак ми вършат страхотна работа и съм доволен от звукът.
А за суперлукс слушал ли си ги слушалките, щото аз съм слушал пионери, шуре, и разни други и не ги усетих да свирят по добре. И то ми ги препоръчаха суперлукс точно хора дето и вкъщи ползват подобни системи на моята, и за слушалки сенхайзер и други и на тях са им харесали как звучат слушалките за скромните им пари. Пък и тия AKG са двойно по скъпи и съм сигурен, че доста любители на музиката няма да намерят разлика между суперлукс или точно тия. И по спомени съм виждал теми и за AKG и дори за Sennheiser, как са им се трошили тънките и калпави пластмаси, та какво да ти кажа, марковото от доста години не е марково, както и BMW-тата и Mercedes-сите не са това което бяха, същото важи и за доста други марки..

Не само съм слушал,но и съм опроводявал наново и HD681.Така че може и да си имам идея как се представят.За парите си са страхотни,но когато вдигнем ценовата летва изостават сериозно (о,каква изненада,по-скъп продукт да е по-добър от по-евтин!).
Публикувано изображение

0

Потребителят е неактивен   IlianIlievIliev 

• Регистриран: 17-July 13
  • Град:Варна
При мен винаги са удържали таксата от 6 лева откакто е въведена. По-добре ги пусни за ремонт и ще ти върнат парите за нова поръчка или по банкова сметка.
0

Потребителят е неактивен   beron 

• Регистриран: 03-January 02
  • Град:Котленския Балкан

Преглед на мнениеBulldozerr, на 21.04.17 - 01:48, каза:

.....
препоръчвам ти каквито слушалки си харесаш на Superlux, като аз имам HD631 ili HD660 свирят колкото слушалки за 200-300 лева тествал съм в магазина им....
.....

Въх!!!
Разби детските ми мечти за верен звук.

:)

Преглед на мнениеwin95, на 21.04.17 - 01:54, каза:

.....И това за Superlux,дето свирели като слушалки за 200-300 лева не го споменавай,че ще ти се смеят.....

Аз вече се смея.... ;)

Мнението беше редактирано от beron: 22.04.17 - 17:51

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login