Форум

Data.BG Форуми: Някой занимава ли се с дропшипинг в ибеи и амазон? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Някой занимава ли се с дропшипинг в ибеи и амазон?

Потребителят е неактивен   realityman 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-September 06
Здравейте, от няколко месец се каня да започна да се занимавам в свободното си време с дропшипинг, в ибей и амазон, но все още не съм сигурен, дали нещата ще потръгнат и дали всичко ще е ок, след старт.
Може ли някой да ми каже, дали ще имам проблеми, ако се занимавам само с ибей, т.е изчетох някой материали, в които пишат, че може да ти ограничат пейпала и подобни неща. Самата платформа, позволява ли го?Досега среща различни мнения и затова постнах тук, ако някой е по-наясно. ок. Има ли рискове?

Мерси

Мнението беше редактирано от realityman: 11.01.17 - 17:54

0

Потребителят е неактивен   kolturen 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-January 09
пробвал съм но не върви. доста по изгодно е да поръчваш на склад от китай
0

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
Най-вероятно ще ядеш дървото, ще ти обясняват, че имат разни неща на склад, като ти ги поръчат на тебе и ти ги поръчаш от доставчика, я няма да ги има, я ще ти бавят доставката, ще има оплаквания от тебе и си дотам.
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login