Форум

Data.BG Форуми: Фирмите за бързи кредити - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Фирмите за бързи кредити

Потребителят е неактивен   Kendor 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-May 11
  • Град:София
Интересуват ме:
1. От 1000 лв до 7.500 лв на какъв договор трябва да е човек и колко минимум трябва да му е заплатата за да ги изтегли, ако няма задължения?
2. Фирмите ТБай кредит, кредибул, ийзиджет , https://www.smilecre...CFZQZtAod4z8AMA, https://www.mmoney.b...CFZQZtAod4z8AMA https://www.vivus.bg...cfqzitaodphwaca на лихвари ли са или на банки , или на мутри?

https://www.vivus.bg/faq Някой взимал ли е пари от вивус, пише ,че първият кредит се връща без лихва точно толкова, вярно ли е това или е лихварско-мутренска измама?

3. Вярно ли е ,че ако кредитът без значение дали е 1000 лв или 7.500 лв може да се върне до 2 седмици , както се връща стока без да се плащат лихвите???

Предупредиха ме ,че на някои фирми не може да се върнат до 2 седмици или само с адвокат, което е съмнително.

Интересува ме сериозна информация.

Мнението беше редактирано от Kendor: 02.06.14 - 01:21

0

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
Бързите кредити са без обезпечения и са в размер до 1000 лева.
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

http://www.tbibank.b...B0%D1%80%D0%B8/ Размер от 300 до 7500 лв , да не пускам и на ийзикредит , булкредит и другите горни.

Но не това ме интересува !!! Горе въпросите.
0

Потребителят е неактивен   inedx 

• Регистриран: 16-May 05
  • Град:Варна

Цитат

3. Вярно ли е ,че ако кредитът без значение дали е 1000 лв или 7.500 лв може да се върне до 2 седмици , както се връща стока без да се плащат лихвите???

Да бе да, надявай се, дори и 10 адвоката да закараш ще си платиш лихвата 2-те седмици + наказателна лихва за предсрочното погасяване.

Мнението беше редактирано от inedx: 02.06.14 - 07:38

ASRock B85 Pro4, Pentium G3240, DD3 8GB/1333MHz,120GB SSD + 4TB + 640GB HDD
Gigabyte GV-R657OC-1GI, CM B500, ASUS 24B1S1, LCD SAMSUNG SM931BW, ME173X
“Μαματα ςι ε εδαλο” — гръцка поговорка
0

Потребителят е неактивен   vkkten 

• Регистриран: 26-May 06
Никога, ама никога не си и помисляй да изтеглиш 7500лв от подобна фирма.
1

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
Нали сега въведоха някакви промени в закона, само че не съм запознат, четете закона внимателно. А с такива фирми наистина е по-добре да не се занимава човек.
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Бе то така е да не се занимава човек,ама като няма откъде да се вземат кинти и трябват няма начин друг откъде?

TBI ми казаха,че се връщал до 2 седмици, човек от офиса им?

Никъде не го пише в общите условия , нито успях да намеря някъде в закона,че се връщат до 2 седмици.
0

Потребителят е неактивен   jackey 

• Data.BG Zombie 2011
  • Регистриран: 31-January 05
Не се занимавайте с бързи кредити - лихвите им почват от 20 %! По-добре отидете в някоя банка там са по-приемливи.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   fotone 

• Регистриран: 27-December 04

jackey, на 02.06.14 - 17:50, каза:

Не се занимавайте с бързи кредити - лихвите им почват от 20 %! По-добре отидете в някоя банка там са по-приемливи.

Най-добрият вариант. Иначе без доход и залози може да пробваш Cashcredit, но за 1000 лева искат 2200 обратно за година. Ама ако банките не те харесват и много ти трябват парите... Но прави сметка за вноските, че като почнат с едни лихви и преследвания сто пъти ще съжалиш за кредита.
0

Потребителят е неактивен   kuraaaaa 

• Регистриран: 28-February 06
По точка 2 :На политици са
0

Потребителят е неактивен   Bobik9493 

• Регистриран: 29-May 14
Гледай това предаване, което показва как действат фирмите за бързи кредити и помисли дали искаш вземеш пари на заем точно на тях!

Мнението беше редактирано от Bobik9493: 04.06.14 - 10:06

0

Потребителят е неактивен   petqk 

• Регистриран: 13-December 14
Принципно не са най-добрият вариант, но понякога са единственият !
Аз лично съм теглила от Кредисимо . Там върнах безлихвен заем , защото го върнах до 1 седмица.
Другите, които ги казахте не съм изпробвала услугите им.
0

Потребителят е неактивен   tarbuh 

• The World is Mine!
  • Регистриран: 22-August 02
  • Интереси:������ :)
Питай просто в друг офис. Големите като TBI, JetCredit и т.н., нямат нищо общо с измислените фирми, които работят на ръба на лихварството. От ТБИ съм взимал два пъти кеш, няколко пъти съм изплащал техника, супер точни са, отначало ти казват на месец колко е вноската, дали и колко ще спестиш ако върнеш предварително.
0

Потребителят е неактивен   CHOSI 

• Регистриран: 13-June 04
  • Град:Разлог
Кредитна карта. Ако ти отпуснат една с 1000 - 1500 лв и си пич.
0

Потребителят е неактивен   sharo 

• Регистриран: 06-April 03
Моите 5 стинки по темата:
1. За такива суми най-добре банка - с 600лв заплата, ще можеш да вземеш 7.5 за 10-тина години. Естествено, ще ти искат маса докименти. С бързи кредити - ще върнеш пак толкова, но за 10 пъти по-кратко време, ако изобщо ти дадат толкова пари кеш. Всички искат обезпечение, и то горе-долу е едно и също = запис на заповед. т.е. отговаряш с цялото си имущество. За стоките на изплащане е друго - според мен там дават да вземеш стоки до 7.5, като остават собственост на фирмата, докато не го изплатиш.
2. За тия фирми има регистър в сайта на БНБ - там можеш да видиш на кой са. Има всякакви - политици, мутри, обикновенни хора, но повечето са скрити зад фиктивни собственици. Има много начини на "отчитане" към правилните хора.
3. Принципно имаш право да го върнеш в 14 дневен срок, но има някакви уловки - като например удържането на първата вноска още при взимането на парите. Повечето фирми се навиват да ги върнеш, за да не си навличат гнева на надзора, но си е разправия, вкл. с адвокат. А и после влизаш в черния списък, и повече няма никога да ти дадат кинти. Това за безлихвения кредит от вивус - доколкото ми се мерна в някаква реклама е само за малка сума и кратък срок - колкото да те зарибят.
0

Потребителят е неактивен   CHOSI 

• Регистриран: 13-June 04
  • Град:Разлог
Точно за това са измислили кредитната карта хората.
1

Потребителят е неактивен   lazarozerov 

• Регистриран: 28-January 16
Ако търсите за заем, за да дойде и да погледне в този сайт, който е най-добре за вас. http://www.creditwok.com/bg/
За мен това помогна.

Мнението беше редактирано от lazarozerov: 06.03.17 - 16:10

0

Потребителят е неактивен   nqmaliime 

• Регистриран: 09-December 15
отиди във фибанк и поискай кредитна карта - ако имаш сметка там от доста време, ще ти дадат веднага без да питат за нищо, минимум за 1000 лв.
на мен ми предложиха преди 1-2 години и тогава нямах нито работа, не се осигурявах и нямах никакви пари в сметката (но имах сметка при тях от 7-8 г. през която бяха минавали някакви пари) и веднага ми дадоха 3000 лв.
и в момента си я ползвам, при първото поискване не искат нищо, ако после искаш да си вдигнеш лимита както аз исках ми искаха вече къде работя, да имам осигуровки и т.н. ама аз си ги оправих нещата и ми дадоха още 3000 лв.

кредитната карта е супер удобно, ползвам я всеки месец за всичко - само си правиш сметка да не просрочваш никога, аз за няколко години не съм пропускал да си погася нищо

не взимай пари от фирми за бързи кредити, ако не можеш да ги върнеш навреме ще имаш само проблеми с тия мизерници ;)

Мнението беше редактирано от nqmaliime: 06.03.17 - 22:15

1

Потребителят е неактивен   shahitz 

• Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
идеални за човек без имущество, който ще емигрира. 2 бона 2 дена преди да заминеш за америка / китай и "чао чао пичове".
"Fool me once shame on you, but teach a man to fool me and i will be fooled for the rest of my life."
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login