Форум

Data.BG Форуми: Компаньонки, мръсници, мсажи и др. от гр. Варна - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (34 Страници) +
  • « Първа
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Компаньонки, мръсници, мсажи и др. от гр. Варна Компаньонки, мръсници, мсажи и др. от гр. Варна

Потребителят е неактивен   vegssboy 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-January 13
  • Град:Варна

Преглед на мнениеmephistophelesbg, на 09.01.14 - 11:04, каза:

Ходих при тази Моята връзка
Честно казано не останах много доволен. Като цяло грубичък масаж, дори еротичните елементи които вмъкваше бяха определено грубички. Не се покрива с виждането ми за подобна еротика. Мацката се старае иначе, накрая иначе бях доволен, турска с толкова големи цици не бяха ми правили. Общо взето бива ако си падате по големи цомби ;) Аз личноможе и да повторя някой ден, но няма да е скоро.

Ква пара и даде, че тея 30 лв да не са за 15 минути ... Аз 20 пъти съм и звънял, все не вдига.
0

Потребителят е неактивен   mephistophelesbg 

• Регистриран: 12-April 12
тия 30 кинта са за половин час масаж + чекия. за час е 40, турската + игра с цомбите - 30.
0

Потребителят е неактивен   Lettyy 

• Регистриран: 09-June 13
  • Интереси:Sex For Money
А не е ли по-добре ако трябва дадете 30-40 лева повече и да останете доволни и да получите това за което плащате ?

http://www.alo.bg/1704947

http://www.alo.bg/1154127

Макар че се намират и качествени момичета на по ниска цена

http://www.alo.bg/1562226

http://www.alo.bg/1456370

До сега не видях положителни коментари за пуснатите от вас предложения !! А и само като види човек обявата дори колко неграмотно е написана, всичко друго остава без коментар, да не говорим за "Това" което очаквате да видите на срещата !! :lol2:

Я да чуя после коментарите за моите предложения !! ;)

★★★★★ I'm Sexy Angel - Private VIP Company ★★★★★
1

Спор няма, но не съм от хората които биха викнали момичето вкъщи а като цяло мразя да плащам на мотелчета. Ако имахте терен със сигурност бих пробвал 1-2 от момичетата ви. Не ме блазни идеята да викна компаньонка вкъщи и вечерта да спя с жена ми в същото легло, или пък да давам 10-15 лв на вмирисани мотели, да не говорим за "20 лв пътни разходи" сякаш идват от Каменар които ги има в повечето случаи като викам момиче. Просто предпочитам да не е на мой терен :)
0

Потребителят е неактивен   dian78 

• Регистриран: 11-September 13

mephistophelesbg, на 10.01.14 - 17:06, каза:

Спор няма, но не съм от хората които биха викнали момичето вкъщи а като цяло мразя да плащам на мотелчета. Ако имахте терен със сигурност бих пробвал 1-2 от момичетата ви. Не ме блазни идеята да викна компаньонка вкъщи и вечерта да спя с жена ми в същото легло, или пък да давам 10-15 лв на вмирисани мотели, да не говорим за "20 лв пътни разходи" сякаш идват от Каменар които ги има в повечето случаи като викам момиче. Просто предпочитам да не е на мой терен :)

Напълно те подкрепям, аз също отдавна искам да пробвам услугите на, Елиза (примерно),но нито искам да ползвам услугите на хотел, нито да си я викна в нас! Ако имаха терен, още утре бих пробвал ;)
0

Потребителят е неактивен   Ricko33 

• Регистриран: 10-January 14
То това с терените и клубовете отдавна отмря...Има само един клуб във Варна мисля,където на място можеш да си поръчаш мацка за 150 лева и да ползваш и стая в цената.
0

Потребителят е неактивен   dimo30 

• Регистриран: 16-August 13
къде го този клуб, колега?
0

mephistophelesbg, на 10.01.14 - 17:06, каза:

Има достатъчно добри хотели в града на цени от 20 лева :) Относно въпроса с 20-те лева пътни разходи - Това не са циганските работи на Мухлите от обявите :) Транспорта си е за сметка на момичето при високите цени.. стига ти да не си в Каменар или Златни Пясъци :lol2: Но пък варианта на хотел.. винаги е бил най-добрия и за предпочитане от клуб или във вас !! :)

P.S. Кой както си държи на клиентите - Така и ще ги има !! ;) Така мисля аз :emote_drinks:

1

за това ти говоря, примерно поръчвам си катя, или наталия за 30 мин - 60 лв
20 лв транспорт + 20 лв хотел и става 30 мин. = 100 кинта + обикаляне по хотели
кофти :(
0

Потребителят е неактивен   freeerunner 

• Регистриран: 08-January 05
Много красиви момичета, спор няма, предполагам имат своите клиенти, които да ги оценят подобаващо. Но съм съгласен и аз, че както хотелът може да бъде много удобно място, така понякога е и доста недискретно .

П/П/ Лети защо не публикуваш и твоя обява, може доста хора да се заинтересуват?
0

Потребителят е неактивен   onogondur1 

• Регистриран: 31-December 13

AlfonsoCapone, на 06.01.14 - 22:41, каза:

Здравей колега,

Да не се казва Ани а Антония..преди години може да е била готина, но сега е качила някое килце навсякъде. Специално на мен ми харесаха всирките 8/10, секса поне за мен нестава - 5/10.
За сметка на това има хубави очи и усмивка. Чистопътна.
Сега наистина е руса.

Здравейте,колега. Честно казано наистина се озадачих,че тази жена вече се занимава с това.Можете ли да кажете някакви координати.Къде се видяхте? Не мога да пиша в гепиме,защото нямам абонамент.
0

mephistophelesbg, на 10.01.14 - 23:38, каза:

за това ти говоря, примерно поръчвам си катя, или наталия за 30 мин - 60 лв
20 лв транспорт + 20 лв хотел и става 30 мин. = 100 кинта + обикаляне по хотели
кофти :(

Катя 1 час 100 лева + към 10 лева за такси + 20 за хотел = 130 лева

Не е ли по-добре 130 лева с хубаво и качествено момиче на хотел от което ще останеш доволен... от колкото 90 лв./100 лв. с няква мухла на някоя мизерна таванска стая или боксониера ?! Разликата е само 30 лева ! Интересен начин на мислене имат някои мъже... Относно хотелите във Варна - има достатъчно хубави и дискретни хотели :emote_drinks: Просто трябва да се поинтересуваш.

Нито 1 положителен коментар -> http://www.alo.bg/1690144 - 130 лева
Нито 1 положителен коментар -> http://www.alo.bg/1686182 - 110 лева
Ужас -> http://www.alo.bg/1714838 - 110 лева
Ужас -> http://www.alo.bg/1714838 - 110 лева

Не мисля че ще можеш да ме обориш по какъвто и да е начин !! ;) Късмет на всички

1

Потребителят е неактивен   onogondur1 

• Регистриран: 31-December 13

Lettyy, на 11.01.14 - 03:04, каза:

Относно хотелите във Варна - има достатъчно хубави и дискретни хотели :emote_drinks: Просто трябва да се поинтересуваш.

Моля,избройте няколко дискретни хотели.Благодаря.

Мнението беше редактирано от onogondur1: 11.01.14 - 08:21

0

Потребителят е неактивен   painera78 

• Регистриран: 30-May 12
http://www.gepime.com/veronika_32/
Опитали тук?
0

onogondur1, на 11.01.14 - 08:21, каза:

Моля, избройте няколко дискретни хотели. Благодаря.

Хотел Адамо - По пътя покрай ЖП Гарата след Хотел Аква (Стаите са по 20-25 лв.) дават се за по няколко часа по всяко време на денонощието и доста добър и приличен хотел.

Хотел Бриз 1 / Бриз 2 / Бриз 3 - На Почивка след Пикадили Парк (Стаите мисля че са по 35 лв.) пак за по няколко часа.

Хотел Палитра и Хотел Колор - Под Колохозния Пазар (Стаите са по 20-30 лв.) за по няколко часа.. мисля че само денем има такъв вариант.

Хотелски Апартаменти Бохеми - Високият блок на ул.Бенковска до Колохозния Пазар (Имат лукс апартаменти и обикновено всяка есен и зима са на 50% за 24 часа - 40 лв. за апартамент)

Има и доста други но за тези се сетих най-бързо
:emote_drinks:
1

да и разходите за хотел + транспорт ми излизат колкото момичето за 30 мин :)
0

Потребителят е неактивен   pravkorav 

• Регистриран: 05-June 13
Мимето пак изкара страхотни момичета, но тука във форума за повечето хора секса не е нищо повече от освобождаване на напрежението и също така повечето са с много ниска самооценка. Нямам как по друг начин да се обясни защо някои хора (повечето) предпочитат количеството пред качеството.

Гледам си показал някои примери от 100 кинта влизащи в графата - ужас, но има дори още по страшни и особено на по ниските тарифа, толкова страшно изглеждащи и удивителното е как такива отблъскващи мега анти сексуално изглеждащи същества искат да им дават пари и какво предлагат за тези пари. :emote_focus:

Вчера пак ми писаха да ме питат за твоите координатите и не знам, защо все мен питат :emote_scratch:
Още края на лятото видях, че е свалена обявата ти от vip-joy.com и тъй като неизбежно предизвикваш интерес във форума е добре да кажеш дали си спряла вече да работиш тази професия или си работиш, но само за определени хора ? Забелязах от постове ти, че си голям перфекционист и си мисля, че ти си ги оформила така добре тези обяви които ни показа, кажи дали съм прав ? ;)
0

pravkorav, на 12.01.14 - 03:40, каза:

Мимето пак изкара страхотни момичета, но тука във форума за повечето хора секса не е нищо повече от освобождаване на напрежението и също така повечето са с много ниска самооценка. Нямам как по друг начин да се обясни защо някои хора (повечето) предпочитат количеството пред качеството.

Гледам си показал някои примери от 100 кинта влизащи в графата - ужас, но има дори още по страшни и особено на по ниските тарифа, толкова страшно изглеждащи и удивителното е как такива отблъскващи мега анти сексуално изглеждащи същества искат да им дават пари и какво предлагат за тези пари. :emote_focus:

Вчера пак ми писаха да ме питат за твоите координатите и не знам, защо все мен питат :emote_scratch:
Още края на лятото видях, че е свалена обявата ти от vip-joy.com и тъй като неизбежно предизвикваш интерес във форума е добре да кажеш дали си спряла вече да работиш тази професия или си работиш, но само за определени хора ? Забелязах от постове ти, че си голям перфекционист и си мисля, че ти си ги оформила така добре тези обяви които ни показа, кажи дали съм прав ? ;)

Не виждам защо да оставям координати.. след като чета коментарите във форума и се убеждавам, че хората търсят просто "Кво да ряснат" така да се каже и колкото се може по-евтино, но пък за 50 лв. искат да чукат някаква си супер красавица едва ли не !!! Ами няма как да стане, срещу цени от 60 лв. / 80 лв. на час ще чукат някоя дива проста тъпа курва, с неграмотно написан текст в обявата, която ще си гледа часовника кога точно трябва да си тръгне.. това е !!! Цените за качествено момиче от което ще получиш не само секс, а и отношение и т.н. започват от поне 120 лв. нагоре и то не е гарантирано, че от цената ще зависи това което получаваш, а само от момиче което се е доказало, и за което има хубави отзиви !!! Дадох достатъчно примери с момичета които не са "Работещи" а "Заработват" допълнителни доходи така да се каже.. което само с това, ги прави различни от другите които си пускат обяви. Така, че единствената разлика за който каквото и да ми обяснява е 20 лв. / 30 лв. и тя идва от това ако ще си на хотел, а не на собствен терен.

Пример: Доказало се момиче в тези среди (Казвам доказало се, което е и препоръчвано от един на друг) се среща с около 10/15 човека на месец и то редовни, докато някоя от тези от които сте недоволни, се среща с 50 човека за същите пари, които няма и да повторят, а там е работата, че няма и как да "Върже" 50 човека на месец, защото вече и се е "Прославило" името, а ще и се вържат едва 10 човека, и то такива които не я познават, и никога няма да повторят.

Мое мнение: По-добре с момичета каквито посочих, с цени от 150 лв. и то с хубави отзиви, един път си викаш момиче за 2 часа = 300 лв. в месеца, с което ще си изкараш перфектно, и дори ще остане повече от 2 часа, от колкото 3 пъти в месеца с някоя грозна проста малоумница за по 100 лв.

А на всичкото отгоре, дадох и добри примери с момичета на цени по 100 лв. ако говорим за цена !!! Така, че ако някой се оплаква от която и да е, по-добре да си го спести.

Относно мен, за сега се виждам с хора които се познавам отпреди и които са ми редовни.
2

mephistophelesbg, на 12.01.14 - 01:03, каза:

да и разходите за хотел + транспорт ми излизат колкото момичето за 30 мин :)

Нещо мисля, че не говорим на един и същи език ;) Я пак прочети какво написах, и помисли върху него.

1

Потребителят е неактивен   zidane77 

• Регистриран: 11-August 13

vegssboy, на 09.01.14 - 18:23, каза:

Ква пара и даде, че тея 30 лв да не са за 15 минути ... Аз 20 пъти съм и звънял, все не вдига.

а секс може ли?...
0

Споделете тази тема чрез:

• (34 Страници) +
  • « Първа
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема