Форум

Data.BG Форуми: Компаньонки в Стара загора - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (102 Страници) +
  • « Първа
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Компаньонки в Стара загора

Потребителят е неактивен   stanko1 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 18-December 13
  • Град:Стара Загора
ОК Колега,по всичко личи че не си мъж и не си я посещавал,навярно си някои от 120лв-овите ;) ако нямаш клиенти поискай съвети от нея,и уроци, :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: ако искате може върху мен да ги прилагате :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: егати бълвоча, :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
0

Потребителят е неактивен   eriksisa 

• Регистриран: 22-May 08
Колега Stanko1, не им обръщай внимание да тези който правят реклами са 120 толевките пълни мизерници миризливи,бой и ебан и трябва те да си плащат че си цапаме курищата с тях, обиколих ги почти всичките в стара загора пътувам и минавам през града всяка седмица и си посещавам дидка бандидка, а и много мои приятели колеги съм насочил към нея и са супер доволни, тарифата и е 80лв винаги и пускам бакшиш 20лв от сърце а на другите миризливки не заслужаваха дори и 20лв.няма да цитирам имена и профили и те трябва да ядат,ако ме питаш мен изобщо не обръщам внимание на тези коментари чиста злоба и завист кипи усещам миризмата,а си давам на кура най-доброто а другите не ме интересуват парите са техни,успех!
0

Потребителят е неактивен   skalar 

• Регистриран: 28-October 13
  • Град:Силистра

Преглед на мнениеvolframa, на 09.01.14 - 11:33, каза:

жив зян !!!!!!!!!

Колега дооточни се. Току що се бях запътил към нея, но се върнах. От разговора ни останах с впечатлението че сега си идва в Б-я, работела навън. Достатъчни са тия който си имаме. Благодаря ако споделиш.
0

Потребителят е неактивен   vlado145 

• Регистриран: 20-September 13

Преглед на мнениеstanko1, на 09.01.14 - 10:52, каза:

не съм рекламен агент,като вас ако някои ви наблюдава коментарите и ще разбере кой е рекламен агент,аз пиша истината за да не си пилеят колегите парите на вятъра а да чукат нещо което си заслужава а за рекламите нека колегите следят коментарите,колкото да им правиш реклами ще ги посетят по един път и това е като мен,а и си много прозрачен с рекламите :chuckle: я провери от колко страници не са правили реклами на didka_bandidka защото момичето си е добро във всяко отношение и няма нужда от реклами, и на 150 да вдигне цената след януари си ги заслужава момичето,а вие докато се занимавате със вашите тъпи реклами тук сами правите така че,курвите да вдигнат цените, после ще трябва да се ебеме по между си :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :emote_focus:

Незнам кой на кого наблюдава коментарите но аз проследих твоите.Само за нея си писал и възхваляваш а не е нищо особенно даже напротив.Има нещо съмнително...да не взимаш процент?След януари нямаше да я има уж а сега цена ще вдига..смешно е...
0

Потребителят е неактивен   beroe1 

• Регистриран: 02-January 14
tuk nqkoi http://www.alo.bg/1715230 ?
0

Потребителят е неактивен   lstoian 

• Регистриран: 14-November 07

Преглед на мнениеberoe1, на 09.01.14 - 14:13, каза:

Не се вижда и номера,ако може някой нека го даде.
0

Потребителят е неактивен   volframa 

• Регистриран: 05-January 14

Преглед на мнениеskalar, на 09.01.14 - 13:44, каза:

Колега дооточни се. Току що се бях запътил към нея, но се върнах. От разговора ни останах с впечатлението че сега си идва в Б-я, работела навън. Достатъчни са тия който си имаме. Благодаря ако споделиш.

http://www.gepime.co...&p=1&id=6932610

ето я ако ти харесва ............:)
0

Преглед на мнениеvlado145, на 09.01.14 - 14:05, каза:

Незнам кой на кого наблюдава коментарите но аз проследих твоите.Само за нея си писал и възхваляваш а не е нищо особенно даже напротив.Има нещо съмнително...да не взимаш процент?След януари нямаше да я има уж а сега цена ще вдига..смешно е...

хахах да може и процент да взима а може и да е мъжът и или наркодилара и правят и реклама да има кинти за дрога :)))))))))))))
0

Преглед на мнениеvolframa, на 09.01.14 - 16:58, каза:

Прикачен(и) файл(ове)

0

Потребителят е неактивен   turbo2013 

• Регистриран: 03-January 14
Kajete ne6to dobro
0

Потребителят е неактивен   dnlmtv 

• Регистриран: 04-July 07

turbo2013, на 09.01.14 - 18:49, каза:

Kajete ne6to dobro

Преди време си бях викал тази: http://www.bezplatno...vi-1094267.html но не знам дали още работи скоро се опитах да се свържа но не успях.Като цяло ми хареса,беше коректна добре се държа добре изглеждаше въпреки че бях пил доста тогава :D

Скоро ходих и при didka_banditka мн има коментирано за нея всеки да си прецени,аз като цяло съм доволен тяло хубаво в лицето не толкова,но не и да я боготворя както някой направиха не е чак толкова неповторима,хубавото и е че прави каквото поискаш.

Рускинята по възрастна е 40+ цените са мн народни френска 20,секс 30 на тек терен мизерен,не е нещо особено,струва си от към цена.

Ходих и при Лолитка отношение супер,терен горе долу на снимките в гепи изглежда 10 пъти по добре от в действителност иска 100 за час,ако не си капризен става за веднъж.

За друга не се сещам ако някой се сети може да допълни и аз имам желание да пробвам нещо ново ! :8)
1

Потребителят е неактивен   House111 

• Регистриран: 25-October 13
[quote name='dnlmtv' timestamp='1389294112' post='15708642']
Преди време си бях викал тази: http://www.bezplatno...vi-1094267.html но не знам дали още работи скоро се опитах да се свържа но не успях.Като цяло ми хареса,беше коректна добре се държа добре изглеждаше въпреки че бях пил доста тогава :D

Скоро ходих и при didka_banditka мн има коментирано за нея всеки да си прецени,аз като цяло съм доволен тяло хубаво в лицето не толкова,но не и да я боготворя както някой направиха не е чак толкова неповторима,хубавото и е че прави каквото поискаш.

Рускинята по възрастна е 40+ цените са мн народни френска 20,секс 30 на тек терен мизерен,не е нещо особено,струва си от към цена.

Ходих и при Лолитка отношение супер,терен горе долу на снимките в гепи изглежда 10 пъти по добре от в действителност иска 100 за час,ако не си капризен става за веднъж.

За друга не се сещам ако някой се сети може да допълни и аз имам желание да пробвам нещо ново ! :8)
[/
quote]Разправят ,че тая Маги била добра оферта.А ако ти се пръскат повечко пари в калгула са много готини курветата.
0

vlado145, на 09.01.14 - 14:05, каза:

Ама това може да е самата Дидка бандитка,да си прави сама реклама.Ще прежаля някой лев и просто от любопитство ще я посетя.
0

volframa, на 09.01.14 - 16:58, каза:

Тва май е цигане,но не изглежда толкова зле.Бях си писал с нея в гепи каза че няма терен.
0

lstoian, на 09.01.14 - 16:52, каза:

Не се вижда и номера,ако може някой нека го даде.

0896 932 588 е номера на девойчето. По тел. ми обясни че днес или утре ще може да приема вече на собствен терен. За в момента на хотел. Аз се отказах: път, тарифа +хотел, идва ми на нагарнище. 24 часа щяла да е на разположение. А дали е циганка или не, извинявайте бях забравил да включа камерата на телефона си. От мен толкова -чакам отзиви.

Мнението беше редактирано от skalar: 10.01.14 - 00:05

0

dnlmtv, на 06.01.14 - 14:04, каза:

Здравейте колеги докато се ровех из форума попаднах на следната тема http://forums.data.b...owtopic=2149230 не е точно по нашата тема за което се извинявам но мисля че би представлявала интерес за доста хора,тези който са пробвали може да споделят опит,а тези който искат да пробват да преценят има ли смисъл да ползват такива неща изобщо.

МОМЧЕТА относно попадението на темата: аз ще напиша на Български мнението си, а Вие постъпете както искате: лятото носих цветя на съсед възползвал се от препоръките в темата.
0

turbo2013, на 09.01.14 - 18:49, каза:

Kajete ne6to dobro -кажи коя те интерисува

0

Потребителят е неактивен   vlado145 

House111, на 09.01.14 - 21:12, каза:

Ама това може да е самата Дидка бандитка,да си прави сама реклама.Ще прежаля някой лев и просто от любопитство ще я посетя.

Абе нищо чудно и така да е,рекламата е голяма работа.Аз ходих и не бих повторил,не ми е за парите ама не струва.Един презерватив не може да постави като хората накрая аз си го сложих,путката и суха ще се скъса презерватива ама не слага лубрикант.Като го извадих презерватива беше с нещо като кръв по него..протрита ли е била или на скоро в цикъл незнам ама гнусна работа.Стоях половин час някаде и хванах пътя...изпари ми се мерака(а не съм от тези дето се задоволяват с един тек)....абе не ми се коментира повече.За всеки влак си има пътници така че,кой където иска там да ходи.
0

Потребителят е неактивен   smeshko83 

Колеги,накой знае ли нещо за тази http://www.gepime.com/nelikata/

Мнението беше редактирано от smeshko83: 10.01.14 - 14:31

0

Потребителят е неактивен   Toto123 

• Регистриран: 16-June 13

glamdring, на 07.01.14 - 16:20, каза:

хах, колеги, не налитайте в Плевен, че да не виете като диви зверове после... Посочените цени от по 30-40 лв са за тек, не за час, отделно се плаща всичко - свирка още 20 до 40, пак един път, без гума други 10-20 лева и т.н. Тоест ако искате да шибате 1 час и два тека - трябва да приготвите около 100 лева. А курвите са си курви навсякъде с пълния набор отвратителни курвенски номера.
В СтЗ имаше една Ани - коло 23-4 год, слабо, тип готик момиче, татуси и пиърсинг, малки цици и малко стегнато дупе, хубава свирка и секс, викал съм я при мен в хотела. Доскоро имаше обяви из мрежата, ама завърши някакво агрономство ли, какво ли беше там и приключи. Преди месец бях в СтЗ, звъннах и, каза ми че не работи вече. Ама бивша курва няма, та ако се появи отново, ще сигнализирам тУтакси :)

Ани я бях позобравил, преди време беше до техникумите. После се премести, малко пасивна но иначе си беше ОК.
0

Споделете тази тема чрез:

• (102 Страници) +
  • « Първа
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Recent blog entries on this topic

From: Компаньонки в Стара загора

By poolooo  in poolooo' - Блог, on 20.08.13 - 07:53
Ако съседските деца вдигат много шум, кажете им през стената, че сте джудженце, което живее в контакта и трябва да ви нахранят с пирончета. :lol2:

Източник: Вицове на български - ТУК

3 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 3 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login