Форум

Data.BG Форуми: Психология в НБУ? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Психология в НБУ? Струва ли си?

Потребителят е неактивен   cerebrus 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-May 07
Здравейте, имам желание да запиша Психология в НБУ, но високите такси са ми малко turn off и не знам дали си струва. Хареса ми представянето на специалността в сайта, учат готини неща, имат практики, лаборатории, а-у :). Но 1300 лв. на семестър може да са ми голяма хапка. Мнения от първа ръка нямам и затова се допитвам тук. Като алтернативи обмислям Пловдив и Търново. СУ не го броя, защото не предлага задочно (НБУ също не предлага задочно, но поне не държат чак толкова на присъствия, доколкото знам). Надявам се на някакви съвети и насоки, благодарим предварително. :)
0

Потребителят е неактивен   solnechko 

• Регистриран: 03-August 09
На този въпрос само ти можеш да си отговориш.
Има си форум на НБУ, там можеш да питаш хора които ще ти дадът пълна информация.
Като цяло университет е добър, по мое лично мнение. Там завърших, много съм доволен от системата на обучение и не съжалявам за парите които дадох. Аз съм техническа специалност. Има разлика от катедра до катедра.

редакция: Сега се сетих, че вече имаш правото да завършиш две специалности в НБУ с една семестриална такса (след 2рата учебна година). Ако ти се учи, и имаш амбицията да получиш реални знания, мисля, че предложението ще ти хареса.

Мнението беше редактирано от solnechko: 05.06.13 - 18:23

0

Потребителят е неактивен   emodinkov 

• Регистриран: 02-September 06
  • Град:Карнобат
Сега ще се изсипят всички тука и ще ти казват, че тоя университет не струва.... което за мен не е така. Ако разполагах с пари и аз бих завършил там... добри преподаватели, сградата си е сграда... всичко е ток и жица :)

Успех, това за 2-те специалности е супер... възползвай се! Обаче щом ще учиш задочно, едва ли ще имаш време и за двете....
G2A.com ЦЪК

Xpango ---> https://www.youtube....h?v=oMztDCQwR9s

Steam групата ми Всякакви новини с CS:GO, Bundle, GiveAway и много друго :)

Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Потребителят е неактивен   bntbntbnt 

• Регистриран: 15-September 08
Определено не струва. Дори в момента нямат акредитация и завършващите студенти им се налага да обикалят по държавните... Не знам дали се отнася за всички направления.

Като цяло БЪЛГАРСКИТЕ частни университети не струват - БСУ, ВСУ, НБУ, колеж по застраховане, земеделски колеж и разни подобни...

А относно психологията в НБУ... Зле е работата. Все още не мога да проумея, защо психолозите трябва да изучават археология...

Мнението беше редактирано от bntbntbnt: 15.06.13 - 11:01

0

Потребителят е неактивен   solnechko 

• Регистриран: 03-August 09

Преглед на мнениеbntbntbnt, на 15.06.13 - 10:55, каза:

Определено не струва. Дори в момента нямат акредитация и завършващите студенти им се налага да обикалят по държавните... Не знам дали се отнася за всички направления.

Като цяло БЪЛГАРСКИТЕ частни университети не струват - БСУ, ВСУ, НБУ, колеж по застраховане, земеделски колеж и разни подобни...

А относно психологията в НБУ... Зле е работата. Все още не мога да проумея, защо психолозите трябва да изучават археология...

Тези слухове, че нямал акредитация вървят от поне 7-8 години. Има ли смисъл да казвам, че е долна лъжа? Ако на определена специалност е свършила наскоро акредитацията, вероятно просто ще я подновят.

Цитат

Като цяло БЪЛГАРСКИТЕ частни университети не струват

Като цяло българските университети не струват, ама има ли смисъл да отваряме тема в темата?
0

Потребителят е неактивен   bntbntbnt 

• Регистриран: 15-September 08
Уви, това не са слухове...
0

Потребителят е неактивен   haubeh 

• Регистриран: 29-November 08
  • Интереси:www.lifemystery.eu
http://rsvu.mon.bg/r...ale=bg#rsvu_app
www.lifemystery.eu
0

Потребителят е неактивен   motarokintaro 

• Регистриран: 04-November 05
  • Град:София
  • Интереси:,Забавления,Музика
Повечето университети не струват,аз се дипломирах в медицинския в София стоматология...и...мога да благодаря,че майка ми е стоматолог,и ми е казвала и помагала доста,и давах пари за частни курсове:)АКо разчитах само на университета....нещата са лоши
Независимо къде учиш,лично от теб си зависи,дали ще си добър специалист в областта си,каквато и да е тя
:_)
0

Потребителят е неактивен   lowriderzzz 

• Регистриран: 22-September 06
  • Град:Варна
1300 лв за да гледаш яки лаборатории и да учиш готини неща и после да се чидиш какво да правиш като излезеш от там.... хмм

дай ми ги и аз ще те заведа в яки лаборатории и ще ти дам книги с много готини неща в тях :D
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login