Форум

Data.BG Форуми: Масажи с освобождаване в Пловдив - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (159 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Масажи с освобождаване в Пловдив който е ходил нека сподели :)

Потребителят е неактивен   firmatamaina 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-February 13
  • Град:Пловдив
Здравейте колеги :))) ще се радвам който е ходил по разни масажистки в Пловдив да сподели :) нека да обменяме опит можем да си бъдем полезни :))) пишете... питайте... :)
0

Потребителят е неактивен   rosar 

• Регистриран: 02-October 11
http://obiavi.grad.b...%81%D0%B0%D0%B6 Мацката работи вече у дома си. Готина е, масажира цялото ти тяло и накрая ти прави свирка с презерватив / свирката е готина /. Струва 40 лв.

Ходил съм и при тази .... http://www.bezplatno...%B6-725651.html
Масаж- 30лв, 10лв взима за ръчно, което прави доооста умело, страхотна чикия ми направи и още 10 лв доплащаш, ако се съблече по бельо и така те масажира.
Относно масажът, цялостен, приятен, минава всяка част на тялото ти, крака, глава,ръце,гръб,всичко, отпусна ме.
Заслужава си да се отиде само заради мацката, уникална е / руса, слаба, висока, перверзно излъчване, супер тяло и чар.Масажът също е готин, не е някакво галене само. Отивай, мацката наистина е красива!

И по-късно още мнения!

Мнението беше редактирано от rosar: 13.02.13 - 21:56

0

Преглед на мнениеrosar, на 13.02.13 - 21:51, каза:

http://obiavi.grad.b...%81%D0%B0%D0%B6 Мацката работи вече у дома си. Готина е, масажира цялото ти тяло и накрая ти прави свирка с презерватив / свирката е готина /. Струва 40 лв.

Ходил съм и при тази .... http://www.bezplatno...%B6-725651.html
Масаж- 30лв, 10лв взима за ръчно, което прави доооста умело, страхотна чикия ми направи и още 10 лв доплащаш, ако се съблече по бельо и така те масажира.
Относно масажът, цялостен, приятен, минава всяка част на тялото ти, крака, глава,ръце,гръб,всичко, отпусна ме.
Заслужава си да се отиде само заради мацката, уникална е / руса, слаба, висока, перверзно излъчване, супер тяло и чар.Масажът също е готин, не е някакво галене само. Отивай, мацката наистина е красива!

И по-късно още мнения!

Колега, мерси за ифото :) при тази първата (Мария се казва) съм ходил лятото, бачкаше до новотела в едно салонче сама... за 30 лв е чуках около 40 мин за два пъти ииизкъртих се :))) но след това колкото пъти да съм и звънял винаги ми отказваше незнам защо, а колкото до втората http://www.bezplatno...%B6-725651.html Вики... виждал съм е, но не съм оставал при нея, трябва да е пробвам :) ако знаеш за някви други казвай :))))))))))))
0

Дал съм най-доброто,където съм бил!

А най-доброто от теб?
0

Верно ли си е чукал? Малее... явно си късметлия, на мен се съблече по гърди, това беше в салона още, но каза, че повече не прави.... явно си и допаднал.
Чудя се дали и Вики го прави? Бих е чукал с кеф....
0

Да ти кажа почти навсякъде съм бил по - добра от Мимето няма ;) всички са.... бубараци, наскоро нищо ново не се вясва...
0

Преглед на мнениеrosar, на 13.02.13 - 22:12, каза:

Верно ли си е чукал? Малее... явно си късметлия, на мен се съблече по гърди, това беше в салона още, но каза, че повече не прави.... явно си и допаднал.
Чудя се дали и Вики го прави? Бих е чукал с кеф....

Оф щяхме да изкъртим масата :))) побарках се направо :) много яко се ебе :) нооооо незнам вече не иска... но пробвай пак, тя преди даже си го казваше по телефона, 60 за 4ас, но явно вече е спряла...

Мнението беше редактирано от firmatamaina: 13.02.13 - 22:18

0

Аз 2 пъти съм бил при нея за масаж.... не дава вид, дори да си иска.. едва ли по телефона си е питал, ама....
Явно това е най-доброто в града, и аз съм ходил на доста места. Лелките са гадни , а от младите са тези двете. Иди при Вики, як е масажа, а и тя също.
0

Преглед на мнениеrosar, на 13.02.13 - 22:19, каза:

Аз 2 пъти съм бил при нея за масаж.... не дава вид, дори да си иска.. едва ли по телефона си е питал, ама....
Явно това е най-доброто в града, и аз съм ходил на доста места. Лелките са гадни , а от младите са тези двете. Иди при Вики, як е масажа, а и тя също.

Абе да бе за Викито не се и съмнявам, нооо 50 лв за една чекия брат де да знам... малко множко ми се виждат, но ще пробвам :) тя дори преди предкагаше и масаж тяло в тяло 80 лв беше за час и половина. Наистина е перверзна :)
0

Хм... готина оферта. има страхотно тяло тя. А някоя милф масажистка, тази Диана от поста на колегата в другата тема, където се чуди.... бях, ама няма тръпка, не ме кефи...

Няма нещо ново, където да отида, и аз търся нещо. Но бих чукал Мимето на тези пари, определено...
0

Явно много ги жаля и не си правя устата за нещо повече, а то имало и скрити лимонки :))
0

Преглед на мнениеrosar, на 13.02.13 - 22:31, каза:

Явно много ги жаля и не си правя устата за нещо повече, а то имало и скрити лимонки :))

Аз винаги питам винаги :) няма лошо в това, тя е застанала там да предлага сексуални услуги очевадно е, защо да не е питам :)
Има една Мери се представя зад Кауфланд в тракия, лятото един пътг е минах тогава беше 60 лв за час, сега не знам :) мацката е иникааална Milf :) лятото беше една загорелкаааа много ме изкефи тогава :) и отношение и всичко даже вторич път ми даде да и свърша на задника :) телефона и е 0896279197 звънкай и ходи да е видиш яка е няма да съжаляваш... около 40 нооооо е много много лачена :)
0

Мдааа., говорих с нея по телефона, но не отидох...питах е какъв е този масаж за 60лв, а тя ми каза, че бил хубав..... ясно защо.
Иначе мерси, ще опитам, тя май работи с едно младо момиче, Наталия, и тя има обяви. А бил ли си при една Никол, в Кючука, слабичка, около 40-те също, на партер в една нова кооперация? Бях веднъж, за 30лв масаж и чикия, но.... чудя се дали да ходя пак за нещо повече?
0

Преглед на мнениеrosar, на 13.02.13 - 22:46, каза:

Мдааа., говорих с нея по телефона, но не отидох...питах е какъв е този масаж за 60лв, а тя ми каза, че бил хубав..... ясно защо.
Иначе мерси, ще опитам, тя май работи с едно младо момиче, Наталия, и тя има обяви. А бил ли си при една Никол, в Кючука, слабичка, около 40-те също, на партер в една нова кооперация? Бях веднъж, за 30лв масаж и чикия, но.... чудя се дали да ходя пак за нещо повече?

При тази Никол съм бил 3-4 пъти имам си уговорка при нея 15 лв за около 30 мин с ръчното :) и да ти кажа добре е хареса ми.... за секс съм е питал няколко пъти все ми казва щяла да си помисли и все така си остава и май повече при нея няма да отида иначе има някакъв сексапил в нея :) а колкото до Мерито в тракия отивай не се чуди :) а тая другата слабичката нещо не ми хареса (не съм е пробвал) много една кльощава такава :)
0

Да, има чар в нея, ще я опитам аз скоро за свирка поне за тези 30лв. Колегите от Пловдив ще има какво да четат с кафето сутринта! :))

До Военна болница има една..., Поли, супер масаж , но не иска да го напала...но прави масаж на простатата, готино е. 30лв с освобождаването.
но не е хубава.
А ходил ли си при Олена, в Кючука? Зад Афродитата близо?
0

Преглед на мнениеrosar, на 13.02.13 - 23:06, каза:

Да, има чар в нея, ще я опитам аз скоро за свирка поне за тези 30лв. Колегите от Пловдив ще има какво да четат с кафето сутринта! :))

До Военна болница има една..., Поли, супер масаж , но не иска да го напала...но прави масаж на простатата, готино е. 30лв с освобождаването.
но не е хубава.
А ходил ли си при Олена, в Кючука? Зад Афродитата близо?

Колегааа хахаххаа баджанак :)))))) я дай да си разменим телефоните и да пием кафе да обменим опит муахаххахаах имам едно приятелче с него сме така всеки ден си разправяме стига да е няма приятелката му, че е страшно ревнива :))) и Олена е знам и Поли е знам само незнам защо в последното време не ми вдига Полито иначе яко е прави чекията, а Олена (Елито) лятото като се пусне с едни полички мммм изтръпвам :))) тя преди бачкаше с една Стела сега е в нейното студио а Стела се премести... я кажи някоия друга ама май всички ги знам :)
а колкото до колегите даа бая материал ще имат да четат, а дано и те пишат някви впечатления ;)
0

Така е колега, баджанаци сме! Аз от Олена съм супер доволен
най-готиният масаж, на който съм ходил. Там стигал ли си до френска?
скоро я намерих, не беше лято, но с поличка....

За друга да се сетя... май не... Ти да кажеш, има една Димана, ама не съм звънял...
А тази Димова в Тракия?
0

Въобще ще бъде интересно за мен, ако нахвърляш и места, които не сме коментирали. Местата, на които съм бил са тези, които коментирахме.
Ще ми е интересно да чуя и за място, на което не съм бил. Винаги е интересно, когато ходиш за първи път.

Сега се сещам и за един салон срещу панаира, в една уличка - бях там лятото при една младичка и леко пълничка. За 30лв. ми направи хубав масаж с освобождаване, но не съм повтарял, гледам сега, че често е затворена вратата, не съм и звънял.

Има и една на Язов зад панаира - но не съм доволен там.
0

Потребителят е неактивен   manibegaibe 

• Регистриран: 17-October 12
Опа,

Не знам дали сме колеги...аз съм зелен още в сферата и съм бил само в Кичука на един партер в полу-нова кооперациика. Едно минионче слабичко с малко дупе, коса до раменете ме помачка и след това бързо чукане...беше неделя обяд и яко и се спеше...бях си платил за час ама си тръгнах след първия тек щото очавадно тя ама хич не и се бачкаше...и това ми уби кефа. А и беше супер тиха...аз обичам по-шумничките мръсници хаха. Платих си 60 лева де. Това преди повече от година.

Сега пак съм се надъхал да пробвам...доста мацки сте обсъдили и препоръчали евала. Ако трябва да ги степенуваме, кои са топ 3 от вашите? За да знам от къде да започна хаха...много искам мамка му да не се подразбира секса...да си отида за масаж с освобождаване и мацката там да си предложи услугите...като на филм както се казва хахахаха....да има тръпка да го ева...че то като си знаеш че ще чукаш...абе както и да е

Кажете коя да е първата под ножа...
0

Здрасти! Аз се радвам, че раздвижихме темата за Пловдив, защото тук все за София се коментира и нормално...там предлагането е повече.

Но... ти вероятно си ходил там, където знаеш, че има секс. Докато тези, които сме коментирали са си масажистки, повечето де... Аз лично не съм правил секс на сеанс масаж. Но и не търся секс като цяло, затова не съм ги и питал.
Моята фаворитка откъм визия е Вики, дал съм и линк към обявата в началото на темата, за русата и красивата мацка, втора е тази Мария, която колегата е успял да чука.... така че разгледай , виж отзивите и отивай.... и сподели разбира се след това!!!
0

Споделете тази тема чрез:

• (159 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

12 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 12 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login