Форум

Data.BG Форуми: Мнения за Shtepsel.bg - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Мнения за Shtepsel.bg

Потребителят е неактивен   lucyyyyy15 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-September 09
Добър вечер ! Искам са си поръчам телефон от shtepsel.bg и искам да попитам дали някой е пазарувал от там и какво ви е мнението за сайта !?

Мнението беше редактирано от lucyyyyy15: 20.11.12 - 00:42

The 8th WondeR :P
0

Потребителят е неактивен   straightup 

• Регистриран: 22-March 07
  • Град:София,Герена
Не знам дали е коректен сайта (каквото и да значи) Но ми се вижда скъпичко..

Мнението беше редактирано от straightup: 19.11.12 - 22:48

0

Потребителят е неактивен   eleena 

• Регистриран: 04-July 05
http://coffebreak.in...ung-galaxy-sii/ а иначе взех преди 1 г. телефон от http://get.bg/index....r_id=11&&page=3 , оказа се повреден, върнах им го и след няколко дена ми пратиха нов, който работи до сега(да чукна на дърво)

Мнението беше редактирано от eleena: 19.11.12 - 23:01

Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Потребителят е неактивен   EvgeniDj 

• Град:Монтана
Здравейте, и аз съм решил да си поръчам телефон от въпросния саит, мнения?
Я не сакам кои знае кво да а, ма и да неа и кво да си а
0

Потребителят е неактивен   imthedevil 

• Регистриран: 25-October 05
  • Град:София
  • Интереси:diecast collector
Два телефона в последната половин година съм купил от там (моя личен и този на майка ми) и няма никакви проблеми с тях. Преди това, дълги години купувах от Гет.бг, но след като за 1 година 3 телефона купени от там дадоха различни дефекти ми писна.
Публикувано изображение
Поезия за душата
Специализиран неврологичен кабинет
--------------
Купих си наскоро матрак, доста скъп при това. Оказа се обаче, че е производство на Apple (iSleep), поради което възникнаха някои дребни проблеми. На първо четене имах проблем с чаршафите - оказа се, че е съвместим само със iSheets, а такива първоначално нямах. След това дойде проблема с възглавницата - колкото пъти се опитвах да я изправя и облегна на раклата (та да почета книга) тя се свличаше - оказа се, че е друга марка и съответно - несъвместима с матрака. Най-лошото обаче се оказа нощното ходене до кенефа - след три поредни (и неуспешни - security reasons) опита се отказах и се напиках в леглото. Сега търся начин да го джейлбрейкна. Обаче, от друга страна много добре се спи на него. Комфортно. И сънувам едни супер шарени и цветни сънища. Обаче, преди да се е съмнало трудно се будя (security reasons).
0

Преглед на мнениеimthedevil, на 24.08.13 - 18:24, каза:

Два телефона в последната половин година съм купил от там (моя личен и този на майка ми) и няма никакви проблеми с тях. Преди това, дълги години купувах от Гет.бг, но след като за 1 година 3 телефона купени от там дадоха различни дефекти ми писна.

Направи ми впечатление че Нокиа-та която съм си харесал аз (Lumia 520) в Магазините и около 330-360лв, а в саита 280. Да не ги кодират? от къде ги внасят, ти като си поръчал всичко точно ли е било - пълен недокосван комплект.
0

Потребителят е неактивен   imthedevil 

• Регистриран: 25-October 05
  • Град:София
  • Интереси:diecast collector
Без грешка, пълен пакет (просто онлайн магазините не държат на склад, та затуй и цените им са и по-ниски). Конкретно моя телефон, мисля че беше внос от Полша (само дето не се сещам, къде я бях гледал тази информация, та да потвърдя).
Публикувано изображение
Поезия за душата
Специализиран неврологичен кабинет
--------------
Купих си наскоро матрак, доста скъп при това. Оказа се обаче, че е производство на Apple (iSleep), поради което възникнаха някои дребни проблеми. На първо четене имах проблем с чаршафите - оказа се, че е съвместим само със iSheets, а такива първоначално нямах. След това дойде проблема с възглавницата - колкото пъти се опитвах да я изправя и облегна на раклата (та да почета книга) тя се свличаше - оказа се, че е друга марка и съответно - несъвместима с матрака. Най-лошото обаче се оказа нощното ходене до кенефа - след три поредни (и неуспешни - security reasons) опита се отказах и се напиках в леглото. Сега търся начин да го джейлбрейкна. Обаче, от друга страна много добре се спи на него. Комфортно. И сънувам едни супер шарени и цветни сънища. Обаче, преди да се е съмнало трудно се будя (security reasons).
1

Потребителят е неактивен   turbo1 

• Регистриран: 16-December 12
  • Град:Русе
Абсолютно ПРЕПОРЪВАМ, изключително коректни и точни вече два телефона съм поръчвал от тях и всичко е точно,цените също смятам,че са на ниво,като минус мога да отбележа липсата на разсрочено плащане.
0

Направих си поръчката и останах много доволен :)
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login