Форум

Data.BG Форуми: http://www.fashiondays.bg ?? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

http://www.fashiondays.bg ??

Потребителят е неактивен   narkomanin 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-May 06
  • Град:София
някой поръчвал ли е от този сайт :) какво ви е мнението за него ? има много интересни неща .. харесах си часовник за около 500 лева , но след като видях ,че е намален от 1500 се зачудих дали има нещо нередно ....
0

Потребителят е неактивен   ivanalive 

• Регистриран: 11-September 05
Аз доста пъти съм поръчвала от този сайт и то точно часовници.Досега съм нямала проблем нито с качеството,нито със самата поръчка.Не съм сигурна дали са напълно оригинални,но поне за часовниците ми изглеждат истински.Идват си опаковани с кутийки,сертификати - никаква разлика с тези,купени от обикновен магазин.

Единственото,което може да се сметне за минус на сайта,е бавната доставка.В повечето случаи отнема поне 3 седмици за доставка,а по Коледа чаках почти 2 месеца.Затова не ти препоръчвам да купуваш нещо сезонно,че докато пристигне,ще е станало зима :D
0

аха... ясно :) много се колебая дали да си поръчам ...нещо им нямам довери .. за чак такива намаление ...
0

Потребителят е неактивен   ivanalive 

• Регистриран: 11-September 05
Мисля,че няма да имаш проблеми.Най-малкото плащането става на момента на доставката,така че няма как да изгориш с някакви пари предварително.А ако не пристигне продукта,нищо не губиш.А за големите намаления-и аз не мога да си го обясня,но вероятно продуктите са от по-стари колекции,а оригиналните цени сигурно са преувеличени,за да изглежда отстъпката по-голяма.
0

Потребителят е неактивен   stickey 

• Регистриран: 06-November 05
Я ми пратете една покана да разгледам какво има вътре .
0

http://www.fashionda...g/invite/511458 влез тука :)
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login