Форум

Data.BG Форуми: Препоръка за геймърска клавиатура. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Препоръка за геймърска клавиатура.

Потребителят е неактивен   mastabg 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-November 11
  • Град:София
Здравейте колеги.

Старата ми клавиатура (a4 tehc) започна да ми прави проблеми и от няколко дена гледам ревюта на клавиатури.Обикновено когато си купувам примерно мишка се колебая между 2-3 , но при клавиатурите не е така има толкова голям избор на качествени клавиатури от много производители ,а все пак клавиатура не си купуваш всеки ден затова ще ви помоля да ми дадете съвет каква да си купя.Бюджета ми е около 150-200 лв. може и малко повече ако наистина си заслужава.Единственото ми условие да е Low profile , смисъл да е с ниски копчета или ако е с високи те лесно да се натискат.

Основно играя fps игри и starcraft 2 .

Ето някой от клавиатурите на които съм се спрял:

Steel Series Keyboard Shift

Microsoft Sidewinder X6

Microsoft Sidewinder X4

Logitech G110

Logitech Gaming Keyboard G105

Logitech Illuminated

Предварително благодаря !

0

Потребителят е неактивен   beron 

• Регистриран: 03-January 02
  • Град:Котленския Балкан
Добре дошъл във Форума.
Залагам на Г105.
;)
0

Потребителят е неактивен   vitogenovese 

• Регистриран: 03-March 09

Преглед на мнениеmastabg, на 09.02.12 - 02:18, каза:

Здравейте колеги.

Старата ми клавиатура (a4 tehc) започна да ми прави проблеми и от няколко дена гледам ревюта на клавиатури.Обикновено когато си купувам примерно мишка се колебая между 2-3 , но при клавиатурите не е така има толкова голям избор на качествени клавиатури от много производители ,а все пак клавиатура не си купуваш всеки ден затова ще ви помоля да ми дадете съвет каква да си купя.Бюджета ми е около 150-200 лв. може и малко повече ако наистина си заслужава.Единственото ми условие да е Low profile , смисъл да е с ниски копчета или ако е с високи те лесно да се натискат.

Основно играя fps игри и starcraft 2 .

Ето някой от клавиатурите на които съм се спрял:

Steel Series Keyboard Shift

Microsoft Sidewinder X6

Microsoft Sidewinder X4

Logitech G110

Logitech Gaming Keyboard G105

Logitech Illuminated

Предварително благодаря !

Illuminated не знам къде прочете че е геймърска. Като натиснеш повече от 3-4 бутона наведнъж и не приема повече сигнали от други клавиши. Вземи си от лоджитек гейминг серията, г15 и останалите, тези са изпитани и са доказали се .

Мнението беше редактирано от vitogenovese: 09.02.12 - 11:25

0

Потребителят е неактивен   misterioen 

• Регистриран: 08-July 06
Може да погледнеш и това: Roccat Valo Max
My PC: Публикувано изображение

Asus M4A88T-M|AMD Athlon II X3 450 UNLOCKED to AMD Phenom II X4 B50@3.6GHz+Cooler- Xigmatek Loki(2xArctic Cooling F9)|Super-Talent 4x2GB 1333Mhz+ Arctic Cooling RC|PSU- 550W|WD Caviar Blue 500GB+WD Caviar Blue 1TB|VGA: Sapphire HD7750|KB: Razer Arctosa|MS: Gigabyte M6900|NZXT NEMESIS

GSM: Sony Ericcson Arc S|Music: iPod Touch 5G
0

Потребителят е неактивен   rammkopf 

• Дата бг приятел
  • Регистриран: 13-July 03
  • Град:Варна / Габрово
  • Интереси:Хардуеър, Музика, Стрелба, Картинг, Туризъм, Автомобили, Игри
Аз съм се спрял на тази бруталия:

SteelSeries Merc Stealth

Примерна цена - ТУК
Willst du dich von etwas trennen, dann musst du es verbrennen.
Willst du es nie wieder sehen, lass es schwimmen ... IN BENZIIIINNN!!!

Моля ви, не ме питайте за таблети под 200 лева. Не ме питайте и за телефони. Благодаря!
0

Внимавайте с тези изгъзици, аз си взех Разер и съжелявам че си продадох лоджитека ;)
Качеството на изработката е от земята до луната. На разер лукосата , копчетата като не ги натискаш в средата а леко в страни и не могат да се натиснат, което ме вбесява, а лоджитек поне на нископрофилните си клавиатури имат PerfectStroke системата ;) А при стандартните и геймърските също го няма този проблем. Изработката им е безупречна. Поне не се скръндзят хората

Мнението беше редактирано от vitogenovese: 09.02.12 - 21:36

0

Потребителят е неактивен   mastabg 

• Регистриран: 27-November 11
@ rammkop - Гледах и Mecr ,но е прекалено голяма за бюрото ми.

@ vitogenovese - Много хора се оплакват от Razer-a също.А ти каква logitech клавиатура си имал и доволен ли беше от нея ?

А защо моделът logitech g15 не се продава в магазини от типа на multirama ,plesio ? Всички останали модели се продават ,но точно този не ?

Мнението беше редактирано от mastabg: 09.02.12 - 22:10

0

Имал съм хиляда, от Медия сериите няколко там 600 и класика... стария Illuminated, Wave, G15 2рата ревизия и старата, даже сега мисля да хвърля тоя разер и да си взема г110.
Геймърските-неудобни са за дълго продължително писане и умарят, онези с ниския профил бутони са по комфортни и бутоните се натискат по бързо и лесно, новия к800 Illuminated е много як, но съм почти сигурен че и там ще е налице ghosting проблема като с останалите не-геймърски клавиатури, поради евтиния хардуер който им слагат. Когато не е изработена клавиатурата за игри, значи няма нужда да е прецизно сглбена с качествени части, това е техния приоритет, да минат евтинко и бързичко когато могат :angry:
Пример: Когато играеш някой шутър или спортна игра и ти се налага да задържаш копчета, като например да вървиш по диагонал, в същото време да бягаш или клечиш, но дотам с неподходяща клавиатура. За да се обработи сигнала ще се наложи да пуснеш един бутон, т.е. да спреш, да презаредиш оръжието (при фпс игра) и тогава да продължиш. Вече зависи пак казвам колко бутона държиш. Повечето клавиатури спичат при 3-4-5 клавиша едновременно
http://www.microsoft...gexplained.mspx

За Sidewinder Х4 казват че бил добър, може да го пробваш, но прочети първо внимателно. Или виж и Г110 на лоджитек. И поевтиния вариант а4тек имаха подобни модели , но с тях не съм запознат. Ако вземеш майкрософта х4 кажи отзиви после ;)

Мнението беше редактирано от vitogenovese: 09.02.12 - 22:13

0

Потребителят е неактивен   gacobacovisnumbe 

• Регистриран: 24-September 07
az puk imam to4no obratniq problem tursq si klaviatura s dalboki kop4eta toest high profile za igra toest kato gi natisnesh da potavat po dulboko da ne sa plitki v momenta sam s genius kb-06xe no nikade ne vidqh da q ima mrazq kasite butoni prosto ne stavat ako nqkoi znae nqkakva podobna na moita da kaje ...
HP ZR24w 24" S-IPS 1920x1200,Intel i5 750 3.20 Ghz , Asus P7P55d e-pro, 4gb mushkin blackline stiletto 1600 Mhz , 3xWestern Digital 2 Tb hard drives , Coolermaster silent pro 850 W , Ati radeon sapphire 5750 1gb , Haf 922
0

• Дата бг приятел
^ Хех, ти как още не си на почивка в БАНско...

Моля ви, не ме питайте за таблети под 200 лева. Не ме питайте и за телефони. Благодаря!
1

axaxaxax emi s dinami4no ip sam a vinagi moga da si napravq dryg profil :D osven tova nqmam kirilizator na windowsa ...
HP ZR24w 24" S-IPS 1920x1200,Intel i5 750 3.20 Ghz , Asus P7P55d e-pro, 4gb mushkin blackline stiletto 1600 Mhz , 3xWestern Digital 2 Tb hard drives , Coolermaster silent pro 850 W , Ati radeon sapphire 5750 1gb , Haf 922
0

• Дата бг приятел
Ами сложи си кирилизатор и престани да спамиш, просто. Ебаси обяснението. Можел бил да си направи нов профил... :lol2:

0

az ne spamq ti spamish kat se zaqjdash s mene :D
0

• Дата бг приятел
^ В другите теми, където си нацвъка сутрешните говна, пак ли не си спамил?

0

ne az zadavam vaprosi koito me interesuvat i sa sprqmo temata tova ne e spam kato tvoite tupizmi :D
0

• Дата бг приятел
Не виждам тъпизъм в това да ти се посочи, че нарушаваш правилата на форума.

0

Потребителят е неактивен   tanatana 

• Регистриран: 16-December 08

Преглед на мнениеgacobacovisnumbe, на 12.05.12 - 18:35, каза:

axaxaxax emi s dinami4no ip sam a vinagi moga da si napravq dryg profil :D osven tova nqmam kirilizator na windowsa ...

е значи може да спамиш на воля
Лили Иванова!!! На фестивала Ямаха 1973г. в Япония едно дете от САЩ , участващо също във фестивала, ще поиска автограф от "жената с хубавия глас" и ще си тръгне щастливо заедно със своите братя и сестри от групата 5 Jacksons ...След няколко години той ще се превърне в краля на Поп-музиката! Да-а Майкъл Джексън!!! Просто повече думи са излишни..
0

Потребителят е неактивен   slimini 

• Регистриран: 15-February 11

Преглед на мнениеgacobacovisnumbe, на 12.05.12 - 18:53, каза:

ne az zadavam vaprosi koito me interesuvat i sa sprqmo temata tova ne e spam kato tvoite tupizmi :D

Da ti go nabutam v ustata
0

Потребителят е неактивен   slimini 

• Регистриран: 15-February 11
Един път пуснах мнение на латиница.Имах само телефон в мен,а той няма кирилица.Беше си нормално мнение със съвет към човека.Не офф някакъв.След няма и час ми беше изтрито мнението и бях предупреден,все едно незнам ебаси.
А днеска кво стана.Едно лайно цял ден мирише и няма кой да пусне водата.Пък и било с динамично IP ,разбираш ли...УМЕН.
0

Потребителят е неактивен   gacobacovn1 

• Регистриран: 12-May 12
laino 6te vikash na debelata ti maika maika koqto te e izsrala v toaletnata !
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login