Форум

Data.BG Форуми: Писане на молба за специфично нещо. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Писане на молба за специфично нещо. свързано с университета.З

Потребителят е неактивен   sniperwolf 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-November 05
  • Град:Радомир
  • Интереси:Компютри, дискотеки,момичета,музика и други..
Здравейте, миналата седмица правихме контролно по програмиране в университета, и компютъра на който седях се оказа малко калпав, рестартира се един път в началото, в крайна сметка проекта си го започнах наново, написах си го, всичко беше OK. Архивирах го и го качих на сайта където си трябваше. Асистентката беше до мен, видя каква работа съм свършил(грубо, докато пиша кода), в крайна сметка днес разбрах, че съм качил нещо съвсем различно, и да съм по конкретен - качил съм написаното(едва един class) преди да ми се рестартира компютъра.

Асистентката ми каза, че е казала още преди няколко дни на доцента, че аз съм писал(имам 6.00 на предния изпит и той си има идея, аз колко знам и колко разбирам.) В крайна сметка, асистентката ми каза, че няма да е зле да напиша една молба до доцента, да ми разгледа завършената работа, която не съм предал по-погрешка, днес пред нея я намерих на компютъра и качих на флашка.

И така, да дойда на въпроса - не съм писал такова нещо, и искам малко съвет, как да изглежда молбата, която да напиша за пред доцента, за да ми преразгледа работата, която съм направил на контролното.
(Писал съм молби, но не за такова нещо, затова и питам как да я оформя.. не мога да измисля как да е.)
0

Потребителят е неактивен   frankennstein 

• Регистриран: 07-August 07
  • Град:Тутракан, България/Галац, Румъния
  • Интереси:туй-онуй
Молбата се пише в свободен текст. Опитай с нещо от рода на "Господин доцент име, предвид (разказваш накратко историята си) Ви моля да преразгледате работата ми върху ....." Като оформиш още малко текста и добавиш всички "Моля, Бих желал, С уважение" и прочие би трябвало да се получи. Успех!
0

Потребителят е активен   maloumen 

• Преглед на блога
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 10-January 04
  • Град:Sofia
Отдел персонални проблеми ;)
Buy me a beer >> Публикувано изображение

Microsoft Enterprise administrator/consultant
Microsoft Certified Trainer

http://mtrx.cloudapp.net

0

Потребителят е неактивен   Wessly 

• Регистриран: 01-December 06
  • Интереси:Debian/Ubuntu
Е то хубаво ама "господин" и "доцент"... ;)
0

Потребителят е неактивен   Trust7 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 07-March 10
Когато я подаваш си поискай входящият номер на молбата, за да си сигурен че тя ще се входира и няма да я забравят и след това по този номер можеш да разбереш за отговора .
В молбата задължително се пишат 3 имена факултета курса, ако още не си я написал довечера ще ти направя един документ, късно видях темата ;)
0

Потребителят е неактивен   sniperwolf 

• Регистриран: 12-November 05
  • Град:Радомир
  • Интереси:Компютри, дискотеки,момичета,музика и други..
Не съм я написал. Но той се съгласи и без това да ми провери, вероятно няма да трябва документа, но акло ти се занимава съм навит да направиш примерен да имам, макар, сега около празниците, едва ли ще има кога да я дам, тъй като дните когато имаме лекции при него, се падат почивни.

Мерси отново.
0

Потребителят е неактивен   Trust7 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 07-March 10

Преглед на мнениеsniperwolf, на 02.12.11 - 08:57, каза:

Не съм я написал. Но той се съгласи и без това да ми провери, вероятно няма да трябва документа, но акло ти се занимава съм навит да направиш примерен да имам, макар, сега около празниците, едва ли ще има кога да я дам, тъй като дните когато имаме лекции при него, се падат почивни.

Мерси отново.

дай имейл на лс да ти пратя файла
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login