Форум

Data.BG Форуми: Внезапно рестартиране - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Внезапно рестартиране

Потребителят е неактивен   Slik0 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 05-May 09
Здравейте, мисля, че пиша в правилното място за моя проблем. От няколко дни компа ми се саморестартира, някой път като го включа, ми излиза един прозорец " Windows error .. send error report; dont send." и не знам после пак се включва и работи. За по-сигурно съм си записал важните неща, но имам 2 въпроса: 1. Какво трябва да направя - преинсталиране ? и 2. Как мога да запазя мозилата със историята ако се наложи преинсталация. Благодаря предварително.
0

Потребителят е неактивен   mobster1976 

• Регистриран: 23-August 10
  • Град:Red Beach на Искъра...
  • Интереси:Интересно ми е...
Преинсталацийка за най-сигурно.
За бекъп на браузъра ползваш fav backup
Честито!
Публикувано изображение

Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 125hp

Преглед на мнениеsatanism, на 22.07.14 - 17:09, каза:

...
Аман от разни тв-маниаци с Х3-ки, които гледат телевизия, вместо пътя.....като искаш да гледаш телевизия, стой си у вас, а не да ми се влачиш из пътищата...Хората са го направили, обаче бай Хуй от България веднага трябва да насере работата, напук на всякакви разпоредби за сигурност, за собствения си кеф....еми дано си наебеш така инсталацията, че само телевизора да ти работи в цялата кола...
0

Потребителят е неактивен   Slik0 

• Регистриран: 05-May 09
Благодаря много !
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login