Форум

Data.BG Форуми: Пунк вторични суровини, София - къде - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Пунк вторични суровини, София - къде

Потребителят е неактивен   imthedevil 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-October 05
  • Град:София
  • Интереси:diecast collector
Здравейте, мъчи ме следния въпрос - имам гараж, пълен със стари списания. Имах мерак да ги закарам в някой пункт за хартия, но нещо не намирам такива. Между другото, попаднах и на това, но никъде не намерих по прясна информация прието ли е или не. Някой по запознат дали не би могъл да внесе малко светлина по въпроса дали са го приели, ако ли не - къде да търся из София пунктове за хартия (малко лирично допълнение - намирам се до НДК, та се търси нещо в близката или като краен вариант - далечната околност)?

Мнението беше редактирано от imthedevil: 19.11.11 - 20:56

Публикувано изображение
Поезия за душата
Специализиран неврологичен кабинет
--------------
Купих си наскоро матрак, доста скъп при това. Оказа се обаче, че е производство на Apple (iSleep), поради което възникнаха някои дребни проблеми. На първо четене имах проблем с чаршафите - оказа се, че е съвместим само със iSheets, а такива първоначално нямах. След това дойде проблема с възглавницата - колкото пъти се опитвах да я изправя и облегна на раклата (та да почета книга) тя се свличаше - оказа се, че е друга марка и съответно - несъвместима с матрака. Най-лошото обаче се оказа нощното ходене до кенефа - след три поредни (и неуспешни - security reasons) опита се отказах и се напиках в леглото. Сега търся начин да го джейлбрейкна. Обаче, от друга страна много добре се спи на него. Комфортно. И сънувам едни супер шарени и цветни сънища. Обаче, преди да се е съмнало трудно се будя (security reasons).
0

Потребителят е неактивен   rizariat 

• Регистриран: 02-April 05
Здравей колега! Я вземи да внесеш малко яснота по въпроса, за кой квартал те вълнуват пунктовете? София не е достатъчно малка , че да те изпратя на другия край, а за проектозакон ли е какво е не знам нищо.
Публикувано изображение
0

Потребителят е активен   emilkap 

• Регистриран: 08-September 05
кръговото на Сточна гара,минаваш под надлеза с влаковите линии и на завоя има пункт за вторични суровини - води се ъгъла на "Владайска река" и "Зидарска".
0

Потребителят е неактивен   tarbuh 

• The World is Mine!
  • Регистриран: 22-August 02
  • Интереси:������ :)
Дам, зависи за кой квартал говориш. Има също точно на кръстовищвто на Шипченски проход и Коперник ако си из този район, както и на Гео Милев до Слатинска река
0

Потребителят е неактивен   rizariat 

• Регистриран: 02-April 05

Преглед на мнениеtarbuh, на 19.11.11 - 15:12, каза:

Дам, зависи за кой квартал говориш.

Човека пуска тема и не я следи, друг ден ще я погледне. Извинявам се, но ако пускате си я гледайте или поне нека да е по-конкретна.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Phantomazi 

• Регистриран: 08-July 09
Сравнително близък пункт има на канала посока борово. Точно след разклонението от бензиностанция Шел в дясно в 1 от къщите.
0

Потребителят е неактивен   traiki 

• Регистриран: 23-January 06
При Гара искър има един , в младост май има Надин абе потърси в гугъла нема начин да не намериш
0

Потребителят е неактивен   marioiv 

• Регистриран: 10-September 04

Преглед на мнениеimthedevil, на 19.11.11 - 13:41, каза:

Здравейте, мъчи ме следния въпрос - имам гараж, пълен със стари списания. Имах мерак да ги закарам в някой пункт за хартия, но нещо не намирам такива. Между другото, попаднах и на това, но никъде не намерих по прясна информация прието ли е или не. Някой по запознат дали не би могъл да внесе малко светлина по въпроса дали са го приели, ако ли не - къде да търся из София пунктове за хартия (малко лирично допълнение - намирам се до НДК, та се търси нещо в близката или като краен вариант - далечната околност)?

Малко се отвличам от темата, но ми стана смешно като четох как тоя акълия от линка (Мирослав Джоканов) тълкува Конституцията. Трябва да се прочетат всичките тези глупости, за да ви стане ясно. Аз само ще цитирам откъса от Конституцията:

Чл. 17.
(1) Правото на собственост и на наследяване се гарантира и защитава от закона.
(3) Частната собственост е неприкосновена.
(5) Принудително отчуждаване на собственост за държавни и общински нужди може да става само въз основа на закон при условие, че тези нужди НЕ могат да бъдат задоволени по друг начин и след предварително и равностойно ОБЕЗЩЕТЕНИЕ.

Идеята на автора е, че определен електроуред се води собственост на г-н Петров и държавата, според Конституцията, е длъжна да плати на въпросния г-н Петров доброволно предадената вторична суровина.
Тоест според тълкуването на господин Джоканов, означава че:

Чл. 17
(1) Ще притежавам собствените, както и наследените от роднините ми Раховци, Мечти, Мразове и Перли 04 и 05. Да не говорим за акумулаторите.
(3) Насила не могат да ми вземат боклуците от алинея 1.
(5) Тази алинея бих я свързал с алинея 3, защото никой няма да дойде да ти вземе имуществото насила. Просто няма да има място, на което да го складираш.

Не че съм привърженик на подобни промени в Закона, но ми е писнало всякакви разбирачи да тълкуват това или онова както им е угодно

Мнението беше редактирано от marioiv: 23.11.11 - 03:07

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login