Форум

Data.BG Форуми: Не мога да си инсталирам Adobe Flash Player ПОМОГНЕТЕ! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Не мога да си инсталирам Adobe Flash Player ПОМОГНЕТЕ!

Потребителят е неактивен   stef4o951 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 26-June 10
Здравейте имам такъв проблем не мога да си инсталирам адобе флаш плеър а пък с Chrome мога да гледам клипове но когато вляза с Mozila firefox ми пише че трябва да си инсталирам адобе флаш плеър може ли причината да е 64 битовата ОП система :emote_focus: ?? моля ви помогнете , благодаря предварително :emote_smile:
0

Потребителят е неактивен   nnvviiddiiaa 

• Регистриран: 28-December 05
  • Интереси:IT \ PC Gaming
.exe-то на флаш плеъра съдържа и x64 & x86 битовата версия... Свали си ОТ ТУК, версия за Firefox, рестартирай браузъра след това за всеки случай.

Мнението беше редактирано от nnvviiddiiaa: 06.10.11 - 19:37

Protected by

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   tdechev 

• Регистриран: 11-December 08
Adobe Flash Player има версии за 32- и 64-битова операционна система отделно за браузерите Firefox, Safari, Opera и за браузера Internet Explorer.

Като съобразиш това (дали е 32- или 64-битова версията на инсталираната на твоя компютър операционна система и използвания/използваните интернет браузери) изтегли и инсталирай необходимата ти версия/версии примерно от http://www.kaldata.c...atid=1&id=47908 или от сайта на Adobe.

П.П.: Докато съм писа са ме изпреварили.

Мнението беше редактирано от tdechev: 06.10.11 - 19:45

0

Потребителят е неактивен   MasterPI 

• Регистриран: 02-January 02
  • Град:Пловдив
Хрома попринцип си има вграен плеър които идва със програмата,иначе и хрома и мозилата ползват един и същ плеър но хрома ползва тоя които ползва мозилата само ако изтриеш плеъра от папката на хрома

Когато инсталирваш плеъра от линковете които ти дадаха,браузъра трябва да е изключен
0

Потребителят е неактивен   nnvviiddiiaa 

• Регистриран: 28-December 05
  • Интереси:IT \ PC Gaming
Малко офтопик: не ползвам хрома защото ме дразни даулоуд мениджъра. :angry:
Protected by

Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login