Форум

Data.BG Форуми: МТЕЛ - неограничен мобилен интернет за лаптоп само за 5лв. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

МТЕЛ - неограничен мобилен интернет за лаптоп само за 5лв.

Потребителят е неактивен   FreakySmile 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-June 10
Искам да попитам относно неограничения мобилен интернет на Мтел само за 5лв. на месец.Дали наистина е само 5лв. или може да стане и 105лв.,мисълта ми е че пише "При достигане на месечно потребление от 512 MB, скоростта за пренос на данни ще бъде намалена до 128 Kbps. Начин на таксуване: на 1 KB. Цената се отнася само за мобилен интернет в мрежата на М-Тел." Тъй като въобще не разбирам ще се радвам да ми кажете дали примерно след тия 512МВ почва да се таксува или не .. само разбрах,че скоростта намалява в общи линии.Благодаря предварително на тези,които ще ми отговорят! :)
0

Потребителят е неактивен   tosharax 

• Регистриран: 23-May 07
И на мен днес ми предлагаха тая оферта в магазина им - 5лв на месец за целия период на договора,който е 2 години.Интернета е неограничен,обаче до 512мб е на пълна скорост,иначе пада скороста след тези 512мб.Нищо повече не се таксува,освен тези 5лв,ама си представям какъв ще е тоя интернет....

Мнението беше редактирано от tosharax: 22.08.11 - 18:08

0

Потребителят е неактивен   centur 

• Регистриран: 10-July 05
  • Град:някъде из форумите
Като превишиш 512MB и ти пада скоростта на 128 Kbps, което 16.00 KB/s (пример: 1 филм от 700 MB има да го теглиш над 12 - 13 часа с тази "скорост" на охлюв по отвесна стена).
Samsung I9505 Galaxy S4 White Frost 16GB [KitKat 4.4.2 - GNH7] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10
0

Потребителят е неактивен   sattanatta 

• Регистриран: 30-December 05
  • Град:София

Преглед на мнениеcentur, на 22.08.11 - 18:26, каза:

Като превишиш 512MB и ти пада скоростта на 128 Kbps, което 16.00 KB/s (пример: 1 филм от 700 MB има да го теглиш над 12 - 13 часа с тази "скорост" на охлюв по отвесна стена).

По времето на 2-годишния договор ще смениш 4 лаптопа заради прегряване, щото си ги оставял да теглят филми. :chuckle:

Едит: А споменаха ли ъплоуд скороста?

Мнението беше редактирано от sattanatta: 22.08.11 - 18:34

MB: Asus B85M-G § Processor: Intel i3-4330 3.5GHz § RAM: 8GB DDR3 1600MHz A-Data §
Video adapter: Asus GTX750Ti 2GB § Storage: 128GB SSD A-Data & 320GB HDD Samsung §
0

Потребителят е неактивен   fgm 

• Регистриран: 25-November 04
  • Град:Варна
Това чудо е за ровичкане из нет-а като си на път или пък в планината или на морето на почивка.То не е за цел да сваляш файлове по 700 MB все пак.И да мисля, че е добър.Аз лично съм с такова стикче, обаче към Виваком и съм доволен от услугата им.Сега за Мтел не знам и не мога да кажа нищо.В случай, че ще го ползваш за горе описаните цели е добре, ама в случай, че искаш да теглиш като не видял, не мисля, че ще ти свърши работа.
....не зная кой е правия път,но зная кой е грешния...
Всеки Светец си има Минало и Всеки Грешник- Бъдеще...
0

Потребителят е неактивен   FreakySmile 

• Регистриран: 29-June 10
Мен ми трябва да го използвам във времето в което не съм си у дома.Благодаря ви много все пак и лека вечер! :]
0

Потребителят е неактивен   Martin1979 

• Регистриран: 16-February 11
Аз до колкото съм запознат, този нет за 5лв се предлага с таблет от М-тел. Като цяло си е неограничен и няма как да стане повече от 5лв, но скоростта след пътвите 512МБ ще ти падне доста, но пак ще ти е достатъчна за скайп и за браузър.
0

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
Този нет е да си проверяваш пощата и евентуално да прочетеш някакви новини, не е за сваляне на филми. За 5 кинта - толкоз!
Worst diving day is better than best working day. Much better!
1

Потребителят е активен   ianiiovski 

• Играч
  • Регистриран: 04-August 08
  • Град:Враца
И аз си взех такова стикче на мтел за 5 лв изтеглих ,1 филм 1.40 гб , но скороста още ми е 300-400 кб ? Веднага ли като минат тия 500 мб ти спада скороста или на др ден ???
PSU: Seasonic S12 II Bronze 520W Mainboard:ASUS M5A78l-M LX v2 CPU: AMD FX-4300 X4 3.8Ghz RAM:2x4GB Kingston 1333Mhz HDD: SSD 240 GB Kingston V300 Video: SAPPHIRE HD 7770 GHZ Edition 1GB GDDR5

with Windows 7 Ultimate 64 bit
0

Потребителят е неактивен   CecoBizona 

• Регистриран: 31-August 10
  • Град:Перник
Не бой се-от Мтел няма да ти пуснат аванта :chuckle:

Иначе това си е доста куца оферта- с 16KB/s дори новинарските сайтове и форумите зареждат ултра бавно и незнам как може изобщо да се издържи на подобна скорост.

Цитат

...андроидите стават за всичко друго, но не и за разговори...

Горд фен и ползувател на Android OS

Напоследък буквално ни заля цунами от качествени телефони на Samsung

Моят албум
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login