Форум

Data.BG Форуми: Автомивка в Пловдив - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Автомивка в Пловдив

Потребителят е неактивен   nikestore 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 20-September 09
абе кажете няква свясна автомивка в Пловдив дето да не е мн скъпо и да мият добре...
0

Потребителят е неактивен   Comandor 

• Регистриран: 16-September 05
  • Град:Пловдив
  • Интереси:ALL WE NEED IS LOVE : )
срещу Академика преди завоя(не тая на завоя,а другата срещу входа на колодрума)
Music is my life!
0

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Регистриран: 17-November 06
Какви пари взимат там? Все се каня да спра и не намирам време.. Аз я мия на пещерско шосе последната мивка посока изхода на града.. 8 кинта външно + вътрешно, ама там само външно я мия.. Обикновено бързам като спирам там.. Другаде съм я мил на една бензиностанция на кръстовището срещу форум тракия.. 10 кинта цялостно, но не съм доволен от вътрешното.. Под надлеза там при сточна гара /при бензиностанция шел/ също мият добре, а и работят денонощно.. :lol:
Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Comandor 

• Регистриран: 16-September 05
  • Интереси:ALL WE NEED IS LOVE : )
срещу форума на Арена предполагам? там не стават
на Колодрума (мисля, че и мивката така се казваше) взимаха 8 - 10, точно в момента не мога да се сетя. Мият много добре, има що годе хубав бар ако решиш да изчакаш, а до мивката се намира и пекарна където има топли закуски, хляб а-у..

денонощна мивка няма! - най-късните работят до 12 и то ако има работа
на шела имат добри препарати и машини(един приятел щеше да работи там преди месец), но като изпълнени не знам как са

Мнението беше редактирано от comandor: 28.06.11 - 21:50

Music is my life!
0

На всичките съм бил и единствено Румекса в тракия я мияеха добре ЦЯЛАТА ама вече не си дават зор, пък и много пари там. Вчера видях една нова в кичука в края на Талев, точно след Билата. Някой бил ли е там да каже дали е хубаво??
0

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Регистриран: 17-November 06
Там на края на Талев, някой от форума пишеше, че искал да прави мивка, такава, която сам си миеш, левче на минута или нещо от сорта.. Не знам дали той я е направил, не съм ходил.. Отдавна беше, може и да се бъркам нещо..

comandor, точно арена беше.. Наистина, втори път там няма да отида.. Тогава просто минавах от там.. А тази срещу академик ще я видя.. Като се прибирам все я заглеждам, ама ме мързи да спра. :lol: А там не знам, дали през нощта стоят момчетата, но пише, че е денонощна..
Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   van4omuhala 

• Регистриран: 26-February 10
Преди 2 дена бях на тази до биата на талев Sonax се казва и не е с монети (ако говорим за една и съща де) и добре мият там пък и кафенце има вънка много хубаво като цяло е добра пък и познавам собственика и може няква карта да ми извади
0

Значи, днес бях на въпросната автомивка на Талев, казва се Сонакс.Нямаше други коли като отидох и веднага измиха моята. Бяха 4 момчета (едното преди съм го виждал на Румекса в Тракия) и четиримата ми я миха и се стараха доста, за 20 мин беше готова.Кафенцето отвън незнам дали е заедно с автомивката , казва се Шикоку (Shikoku) поне аз така го прочетох и е доста добре направено , като бар повече , цялото в бяло , сервитьорката беше много учтива - може да съм имал и късмет :lol: Абе прежалих 12 лв за вън и вътре, ама си заслужаваше като цяло...

Мнението беше редактирано от nikestore: 02.07.11 - 12:09

0

Потребителят е неактивен   devil77 

• Регистриран: 14-August 11
Мивката за която говори колегата е от няколко месеца.Нещо не могат да я разработят обаче,винаги няма никой.Аз живея точно до нея,но от 3 години си мия колата на ГЛАДИАТОРИ,която е точно срещу тази неработещата.А Гладиатори се пука от работа,винаги е пълно с коли,но имат и 7-8 работника и рядко се е налагало да изчакам.Мият за 12 лв,но вярвайте струва си.А кафето им е кукличка,уютно,заредено,чисто и с винаги работещ климатик.Нещо което не може да се каже за отсрещното кафе.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login