Форум

Data.BG Форуми: проблем с нокиа с5 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

проблем с нокиа с5

Потребителят е неактивен   skitnikakz 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-January 06
  • Град:Kazanlak
  • Интереси:kompqtri i GSM-i
здравеите някои може да си упдеитна версията на телефона. но има един проблем сварзах телефона с USB-и кабела с програмта Nokia Ovi Suite искаше да ми упдеитне версията на телефона аз дадох да но при почването на инсталирване на софтуера ми даде няква грешка и до там, В момента телефона не иска да се включи. кажете какво да направя и ква програм. Предварително благодаря
0

Потребителят е неактивен   progrip 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 11-December 06
  • Град:Плевен
Незнам дали ще мога да ти бъда полезен но пробвай да потърсиш флашване на умрели телефони с phoenix или jaf но не съм сигурен дали твоя е такава платформа и дали вобще ще стане нещо по принцип може да си пуснеш Nokia software updater и когато поиска включване на телефона към компютъра да извадиш батерия сим и каквото друго има да сложиш батерията обтратно връзвъщ кабела и натискаш power бутона това от мен незнам колко ще мога да ти помогна .
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login