Форум

Data.BG Форуми: Магнитни гривни - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Магнитни гривни Кои са най-добрите

Потребителят е неактивен   DanielzZz 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-January 06
  • Град:Велико Търново
  • Интереси:финансови ;)
Здравейте !
Искам да направя подарък за рождения ден на баща ми и реших да му купя магнитна гривна.За сега съм се насочил към гривните на Mercator,но не прочетох никакви отзиви за тях.Всъщност не намерих отзиви за магнитните гривни като цяло.Не бъркайте магнитните гривни с такива тип Power Balance...
Някой ползвал ли е магнитна гривна,на коя фирма ?
N95 8 GB Warm Black
0

Потребителят е неактивен   anex 

• Регистриран: 27-July 04
  • Град:София
  • Интереси:you can't turn a whore into a housewife
Пич, ти добре ли си ? :lol:

Аз, ако съм на мястото на баща ти, ще се разочаровам супер много, даже ще се запитам аз човек ли съм отгледал или млекопитаещо? :lol: :lol:
Chance makes a plaything of a man's life.
0

Потребителят е неактивен   riddickstz 

• Регистриран: 10-May 05
  • Град:Стара Загора
Това за тия гривни, дето почерняват от отрицателната енергия ли става въпрос?Носих една такава и за три-четири месеца не мръдна.След това веднъж пуших коз и на другия ден кръгчетата бяха черни изцяло :lol:
0

Потребителят е неактивен   dtsvet 

• Регистриран: 16-February 11

Преглед на мнениеDanielzZz, на 17.05.11 - 22:00, каза:

Здравейте !
Искам да направя подарък за рождения ден на баща ми и реших да му купя магнитна гривна.За сега съм се насочил към гривните на Mercator,но не прочетох никакви отзиви за тях.Всъщност не намерих отзиви за магнитните гривни като цяло.Не бъркайте магнитните гривни с такива тип Power Balance...
Някой ползвал ли е магнитна гривна,на коя фирма ?

Здравей. Лично аз ползвам такава гривна на компания Vision International People Group, вече 4 години и съм изключително доволна! Доста се чудих преди да си я купя, защото цената е доста висока.

ЧУВСТВАМ СЕ ОТЛИЧНО!
0

Потребителят е неактивен   vchick 

• Регистриран: 30-December 08
Здравейте,
Аз имам магнитна гривна на Меркатор от няколко години и забравих за лекарствата за хипертония, холестерол, безсъние, главоболие. Мои близки също носят магнитни гривни на Меркатор и са изключително доволни. Тези гривнио наистина са уникални!
0

Потребителят е неактивен   jelezovs 

• Регистриран: 31-May 11
  • Град:Варна
Аз съм лекар физиотерапевт, години наред съм се занимавал с магнитотерапия. Нося непрекъснато магнитна гривна Меркатор. Много мои близки и пациенти, включително и съвсем млади хора, също носят гривни на Меркатор. Знам, че магнитните продукти на Меркатор са клинично тествани и са сертифицирани от НЦООЗ и МЗ в България. Това са единствените магнитни гривни, които създават много близко до земното магнитно поле и могат да се носят неограничено дълго без опасност от предозиране, вредни ефекти или зависимост на организма. Аз лично се чувствам много по-концентриран, отпочинал и работоспособен с магнитната гривна на Меркатор. Не искам да прозвучи като реклама, но наистина препоръчвам тези гривни от позицията на човек, положил хипократовата клетва.
0

Потребителят е неактивен   vilinen 

• Регистриран: 01-June 11
Избирай магнитна гривна Меркатор! Имам, страхотна е - качество, действие, красива. И цената е приемлива. Няма място за чудене!
0

Потребителят е неактивен   senis 

• Регистриран: 11-July 06
Последните 2ма-3ма доста съмнителни ми се струват.
0

Потребителят е неактивен   vchick 

• Регистриран: 30-December 08
Това си заслужава http://mercator-g.co...hp?categoryID=1 :)
0

Потребителят е неактивен   jackey 

• Data.BG Zombie 2011
  • Регистриран: 31-January 05
Тука дали не върви бясна реклама? :evil2:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   fgm 

• Регистриран: 25-November 04
А не хич :evil2: Ама модераторите явно кат за събота вечер го дават лешперската :chuckle:
....не зная кой е правият път,но зная кой е грешният...
Всеки Светец си има Минало и Всеки Грешник- Бъдеще...
0

Потребителят е неактивен   alstefi 

• Регистриран: 31-March 12
  • Град:Добрич
Здравейте! Искам да споделя, че доста мои познати се оплакаха от тези "титанови магнитни" гривни по около 50 лв. Много лошо качество, бързо се олющвали, падали им магнитчетата. Хората нямали почти никакво подобрение, даже на някои се обривала кожата на ръката. Опитали се да пишат за това в сайта "Магнитни гривни от хром, титан, волфрам ...", пълен с измислени от тях "мнения", но така и не дочакали отговор. Споделяла съм с близки за тези титанови гривни и всички се смеят ами те се появиха в интернет преди няколко месеца, интересно как за толкова кратко време успяха напълно да "излекуват" толкова народ хахахаахааха и тези "мнения" са толкова еднакви и писани в един и същ стил. Всъщност видях на живо една такава гривна, точно като тези от сергиите с дрънкулки. Мислете, може ли една 10 годишна хипертония да се излекува напълно за 2 месеца хахаахахахаахаахаахахаахах
Аз нося магнитна гривна Меркатор от 9 години и не е мръднала. Вече от години не пия хапчета за кръвно. Хора, четете, преди да купувате само заради цената.
0

Потребителят е неактивен   ruseff 

• Регистриран: 19-December 08
Магниттните гривни са измама.
Чиста плацебо индуатрия.
0

Потребителят е неактивен   marinevak 

• Регистриран: 02-April 12
  • Град:Шумен
Имам оригинална магнитна гривна Меркатор KBL-6603 близо 3 години. През първите три месеца не усетих някаква промяна и бях разочарован. През четвъртия и петия месеци кръвното ми постепенно се промени от 170/110 на 130/90. Разредих първоначално лекарствата, а по-късно ги спрях за половин година. Сега вземам отвреме навреме хапчета, но състоянието ми е много по-добро. Събирам пари и за оригиналната магнитна постелка Меркатор. Моя близка спи върху нея и е шокирана от положителното действие. Мой братовчед се заблудил и си поръчал гривна уж като моята от интернет от някакъв сайт за красота и здраве клуб66, но се оказало, че това е фалшив сайт и гривната, която получи изобщо не прилича на тази от картинката и няма нищо общо с моята. Явно има и ментета и недобросъвестни търговци, но не бива да се отрича новото.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login