Форум

Data.BG Форуми: Подслушване на GSM - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Подслушване на GSM с какъв софтуер?

Потребителят е неактивен   gosman 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-April 11
  • Град:София
Здравейте,

интересува ме по какъв начин могат да се подслушват мобилни телефони? Има няколко човека, които бих искал да подслушвам, за да мога после да използвам събраната информация срещу тях. Подбудите ми са лоши. Разглеждал съм разни сайтове в които се предлага софтуер, с който могат да се слушат разговори, да се четат смс-и, дори в реално време да се слуша микрофона на телефона и да се гледа с камерата без подслушвания телефон да дава каквито и да било индикации за това. За съжаление в тези сайтове обявените цени са прекалено високи, от порядъка на няколко стотин лева, а не ми се дават чак толкова пари. Някой знае ли дали има някакви кракнати версии на тези програми или просто по-евтини такива. Интересува ме подслушване основно на Iphone, Nokia C5, C6, X6, N97.

Благодаря предварително.
1

Потребителят е неактивен   formati 

• Регистриран: 15-June 05
Дай пример със сайт в който си виждал подобно нещо
0

Потребителят е неактивен   ilianastasov 

• Регистриран: 19-June 05
  • Град:В България
До колкото знам е забранено и наказуемо това нещо ..... само тайните служби имат право на такива хитрини :lol:
0

Потребителят е неактивен   maniacar 

• Seek And Destroy
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 20-May 03
Не се допускат такива теми.
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login