Форум

Data.BG Форуми: Не ми показва снимки в интернет - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Не ми показва снимки в интернет БТК АДСЛ

Потребителят е неактивен   madchickenn 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 11-August 07
  • Град:София
Здравейте пичове,
От както съм на BTK ADSL не ми изкарва снимки като съм в интернет.Тръся нещо в google примерно и като дам изображения не иска да ми зареди снимките.И не само там, но и в много др сайтове.Пробвано и на други компютри/лаптопи/ и ефекта е същия. Дайте акъл от какво може да е, защото е доста неприятно.
Странното също така е, че на някой сайтове влиза,седиш 10 сек и после не я отваря страницата повече.Трябва да изчакаш 2-3 мин и чак след рефреш се оправя, но пак за 10 сек.Най-често става с zamunda.
Помагайте! Мерси :lol: :lol: :lol:
Имаш всичко на света ,само мене нямаш...
0

Потребителят е неактивен   abozhilov 

• Регистриран: 07-February 06
Proxy, Firewall - Сложи един Wireshark примерно и дай да видим какъв е рикуеста и какво връща...
1

Потребителят е неактивен   madchickenn 

• Регистриран: 11-August 07
  • Град:София

Преглед на мнениеabozhilov, на 07.04.11 - 14:33, каза:

Proxy, Firewall - Сложи един Wireshark примерно и дай да видим какъв е рикуеста и какво връща...

аз го сложих, но не съм работил никога с тая програма и не знам кво трябва да правя.Обясни за какво по-точно е тая програма и как да ти изкарам това което искаш ?
Имаш всичко на света ,само мене нямаш...
0

Потребителят е неактивен   abozhilov 

• Регистриран: 07-February 06
Еми то си пише. Има възможност да ти покаже целия трафик от даден интерфейс. Демек записваш трафика от лан картата и показваш HTTP рикуеста към някоя снимка. И пак имаш ли proxy или Firewall?
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login