Форум

Data.BG Форуми: Препоръчайте ми fat burner - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Препоръчайте ми fat burner

Потребителят е неактивен   stefito5153 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-March 11
Здравейте на 20 години съм висока съм 168 см и тежа 58 кг
Искам да сваля 5-7 кг но не знам кой fat burner да си закупя! Пила съм 1 път l-carnitine но искам да пробвам нещо по-силно! Ако може някой да ми препоръча нещо качествено от което ще постигна желаните резултати! Цената за мен не е фактор , а качеството на продукта ! Благодаря предварително
0

Потребителят е неактивен   TotenkopfSS 

• Регистриран: 07-February 11
  • Град:София
  • Интереси:фитнес, музика, коли, мотори, компютри и др

Преглед на мнениеstefito5153, на Mar 2 2011, 14:07, каза:

Здравейте на 20 години съм висока съм 168 см и тежа 58 кг
Искам да сваля 5-7 кг но не знам кой fat burner да си закупя! Пила съм 1 път l-carnitine но искам да пробвам нещо по-силно! Ако може някой да ми препоръча нещо качествено от което ще постигна желаните резултати! Цената за мен не е фактор , а качеството на продукта ! Благодаря предварително

Ами най добрия фет бърнър за теб е една нисковъглехидратна диета (НВД) плюс тичане в парка три пъти седмично. бих ти препоръчал Universal fat burners 55 tabs.
а най-добрия вариант е Кленбутерол от аптеката по 2 на ден като 2 седмици пиеш после 1 почиваш и 2 седмици пак. и само едно нещо да добавя: Ако не тренираш и не спазваш хранителен режим и за 200 лева да си вземеш фет бърнър няма да отслабнеш и 1 кг. Това ти го гарантирам!

Мнението беше редактирано от bayernfixer: 03.03.11 - 01:46

0

Потребителят е неактивен   monsternutritions 

• Регистриран: 29-December 10
По-скоро опитай с Syntrax Fyre
Един наистина доказал се фетбърнер.
Ето и описание на продукта

FYRE е 100% естествен продукт , който оптимизира вашия метаболизъм за максимално изгаряне на подкожните мазнини по начин, който е здравословен и безопасен. Особеното при FYRE е че той е високо ефективен без да има странични ефекти. В миналото всички ефективни бърнери имаха странични ефекти - обикновено върху сърцето. Всяка съставка на FYRE се извлича от специфична билка и има определен ефект. FYRE влияе по няколко различни начина върху метаболизма и това го прави толкова ефективен. Освен изгаряне на мазнини FYRE ви дава необходимата за тренировки енергия и потиска дори най-непреодолимия глад. Какви са съставките в FYRE?a. Coleus Forskolii - стандартизиран за 20% форсколин, който стимулира изгарянето на телесни мазнини. Форсколина има ефект подобен на забранения ефедрин, но не притежава страничните му ефекти и не вляие отрицателно върху сърцето. Форсколина също намалява кръвното налягане и подобрява функцията на сърдечносъдовата система. Друг негове ефект е потискане на апетита и подобряване на енергиините процеси.b. Bergenia Root - билка, която увеличава изгарянето на мазнини и подтиска натрупването на нови такива. Действа и като антиоксидант.c. Green Tea - Зеленият чай е засилва метаболизма и намалява апетита.d. Ginger Root - Корен от джинджифил - засилва метаболизма, дава повече енергия. Действа като антиоксидант.e. Barberry Bark Extract - регулира нивата на инсулина и оптимизира нивата на холестерола.f. Coffe Bean Extract - кофеина повишава метаболизма и стимулира нервната система.g. Yohimbine HCL - Йохимбина блокира алфа-рецептори което води до изгаряне на повече мазнини. Йохимбина действа и като афродизиак.h. Velvet Bean Extract - оптимизира метаболизма и подтиска апетита.Какви резултати могат да се очакват от FYRE?Макар да не е чудо, FYRE е най-напредналата технически формула за изгаряне на мазнините. FYRE дава постоянни и забележими резултати, а също подобрява настроението и жизнената енергия.Ами цената? FYRE не е евтин, но той ви дава оптималното отношение на цена към видими резултати!

Мнението беше редактирано от bayernfixer: 03.03.11 - 01:47

0

Потребителят е неактивен   TotenkopfSS 

• Регистриран: 07-February 11
  • Град:София
  • Интереси:фитнес, музика, коли, мотори, компютри и др
По-скоро ще стане без добавки. Както казах и за 200 лева да си вземеш бърнър не е гаранция че при теб ще има ефект. а тва пак с Yohimbeto за нищо не става пробвал сам. По добър резултат получих просто с корекция на режима ми плюс високоинтензивни тренировки.
0

Потребителят е неактивен   koeficiento 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:Перник

Преглед на мнениеTotenkopfSS, на Mar 2 2011, 16:14, каза:

Ами най добрия фет бърнър за теб е една ...
а най-добрия вариант е Кленбутерол от аптеката по 2 на ден като 2 седмици пиеш после 1 почиваш и 2 седмици пак.
...

Браво бе, акъл, кленбутерол взел да препоръчва на момичето. :lol: Че даже най-добрия вариант бил. :lol:

Мнението беше редактирано от koeficiento: 04.03.11 - 11:05

[21:41:47] Samuel Ignatov: tva data.bg forumite sa golqma qma be
[21:41:54] Samuel Ignatov: samo otrepki vijdam
0

Потребителят е неактивен   dedkomraz 

• Регистриран: 18-December 07
протеин глутамин НВД
0

Потребителят е неактивен   stefito5153 

• Регистриран: 02-March 11
Благодаря за съветите след консултация с професионалисти се на насочих към oxy elite на USP
0

ха нема ли ти е силно милейди?
0

Потребителят е неактивен   theencore 

• Регистриран: 21-May 06
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Финансови.
Толкова ли е силно т'ва окси, или само го хвалят, ще взема да го пробвам.

Мнението беше редактирано от theencore: 04.03.11 - 19:33

0

ако диетата ти е на часовник и кантар е ужасно силно! Пил съм 12 хапа само което са около 4 дена... яко вода изхвърлих. При други не действа толкова... абе зависи до човек си е :lol:
0

Потребителят е неактивен   bayernfixer 

• AMAT VICTORIA CURAM
  • Регистриран: 13-August 05
Без реклама.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login