Форум

Data.BG Форуми: LCD телевизор проблем - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

LCD телевизор проблем

Потребителят е неактивен   theoldlady 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 03-January 04
Здравейте. От преди доста време се появи този проблем, но не съм се интересувал досега от какво се е получил. Проблемът е с появата на тъмни петна (ивици) на LCD телевизор, не е нов (2006 година), DAEWOO 32 инчов. От няколко месеца се появиха тези петна и се виждат рядко при различни разцветки на картината, рядко, но понякога в дадена ситуация дразнят доста. Ето снимки за какво точно става дума, тъмното извън кръговете е стандартно тъмно от самата картина, това което съм отбелязал в кръговете са петната и и ивицата, които се появяват (да уточня стоят си постоянно а не се появяват от време на време). Ако някой знае дали има лек за това нещо нека сподели (съмнява ме да има, но да попитам). Ето и снимките:

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от theoldlady: 29.01.11 - 19:53

0

Потребителят е неактивен   Dataman 

• Регистриран: 03-June 13
  • Град:София
Тръгнал е да си заминава телевизора .. се пак 5 години са минали а тва е DAEWOO :lol: кво искаш.
0

Това е така, просто ми беше любопитно от какво може да е станало и дали е перманенто това?
0

Потребителят е неактивен   T0SHIBA 

• Регистриран: 20-December 08
евтини телевизори - евтини матрици.Едва ли е ЛЕД и явно е подсветката, която се подменя, но е много скъпа и не си струва, а този проблем явно го е имал още от купуването, но чак сега си разбрал ето ти нагледно нов телевизор с тест на черен екран и неравномерна подсветка http://s61.radikal.r...05558f57c07.jpg НЕ си купувай за в бъдеще "кучи" марки, и се интересувай от продукта предварително

Мнението беше редактирано от T0SHIBA: 30.01.11 - 23:33

0

Потребителят е неактивен   ZlatkoShoppix 

• Регистриран: 23-December 10
Ако искаш може да отидеш до сервиза на DAEWOO да видиш какво ще ти кажат. Нямам наблюдение върху тяхното потребителско обслужване. Лошото е, че не си отишъл още като ти е гаранционен ....
0

Това стана наскоро, преди по-малко от година. Няма как да използвам гаранцията, защото докато имаше такава го нямаше този проблем. В смисъл знам кога се появи и не беше така в началото. Относно кучите марки и аз съм на това мнение, но тогава (преди 5 години) нямаше евтини LCD телевизори хубави марки а се бях навил да си взема един такъв и не съжалявам, даде каквото може да даде и още го прави, защото не се забелязват постоянно тези неща :lol: . Иначе разбира се, че не е ЛЕД, то тогава не знам дали имаше в България ледове.
0

Потребителят е неактивен   nikrass 

• Регистриран: 25-December 06
  • Град:Варна
Тези следи ми приличат на следи от натиск или лек удар. Дали някое дете от къщи няма да си признае?
0

Като каза натиск д ане би да се е получило като съм го почиствал. Всеки път го почиствам със суха мека кърпа и не го притискам много, но кой знае, може и от това да е. Напълно е възможно да е от това, защото си стоят тези петна постоянно така, не се увеличават.

Мнението беше редактирано от theoldlady: 05.02.11 - 22:26

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login