Форум

Data.BG Форуми: Продуктов ключ за Windows 7 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Продуктов ключ за Windows 7 Помогнете!

Потребителят е неактивен   ck1985 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-November 10
Преинсталирах преди известно време уиндус и си поставих 7-мица бях с Виста която си имах от закупуването на лаптопа вградена, а сега съм със 7 смъквана по интернет от саит от рода на Замунда . Та както и да е, в момента в долният десен ъгал ми се появи надпис, че това копие на уиндоуса ми не е оригинално. В което аз не се и съмнявам тъй като знам, че съм инсталирал пиратски! Въпрост ми е знае ли някой какво трябва да направя за да се оправи уиндоуса. Не вивдам някакви видими промени по компютъра освен че постоянно ми премахва снимката от десктопа и го прави черен! Предварителни благодарности!
0

Потребителят е неактивен   LinkosDevelopers 

• Invisible shadow
  • Регистриран: 11-October 09
http://linkos-developers.com

Свали си файла Windows 7 loader.exe и си активирай и си готов може да си правиш ъпдейти и всичко което е нужно. Инсталацията е лесна. Отваряш файла (SFX е) и вътре стартираш самият лоудър. Цъкваш на ОК и след минута РС-то ти ще се рестартира ( запамети си всичко, което ти е важно и го затвори преди активацията.

Това е! Успешно активира своят Windows 7.
0

Потребителят е неактивен   pky 

• Регистриран: 15-January 07
  • Град:Варна
  • Интереси:Компютри, интернет и др.

LinkosDevelopers, на Nov 14 2010, 03:07, каза:

Свали си файла Windows 7 loader.exe и си активирай и си готов може да си правиш ъпдейти и всичко което е нужно. Инсталацията е лесна. Отваряш файла (SFX е) и вътре стартираш самият лоудър. Цъкваш на ОК и след минута РС-то ти ще се рестартира ( запамети си всичко, което ти е важно и го затвори преди активацията.

Забрави да му кажеш да деинсталира ъпдейта KB971033, но дори и да го направи може да не стане този метод... Ако не стане, ще трябва преинсталация и активиране веднага след това, както и спиране на автоматичните ъпдейти. Е, може и да не се спират, но е желателно, ако не иска после пак да си има проблеми... Освен това, ще спести и дисково пространство! :lol:
0

Потребителят е неактивен   ck1985 

• Регистриран: 14-November 10

LinkosDevelopers, на Nov 14 2010, 04:07, каза:

Благодаря ти получи се! незнам за колко дълго време, но факт е че при включване на компютура ми се появи ндапис, че Уиндоус е успешно активиран! Още веднъж едно голямо благодаря!
0

Потребителят е неактивен   LinkosDevelopers 

• Invisible shadow
  • Регистриран: 11-October 09
Ако се деактивира, ползва отново същият активатор и отново ще е с активиран 7.
0

Потребителят е неактивен   vanic 

• Регистриран: 22-July 05
Здравейте!Изписва ми "Uninstall other cracks first" какво трябва да направя
0

Потребителят е неактивен   plochkatabg 

• Регистриран: 01-July 04
  • Град:София
Ако не си инсталирал нищо, не натискай uninstall, a instal.
0

Потребителят е неактивен   vanic 

• Регистриран: 22-July 05
Аз не съм инсталирал нищо, но не знам какво са инсталирали там откъдето взех компа. Не мога да натисна instal. В това е проблема, че явно има нещо инсталирано, но не знам какво
0

Потребителят е неактивен   debelanca 

• Регистриран: 05-February 06
Изведнъж се появяваш в чужда тема с някакъв проблем явно , като не си казал дори за какъв уиндоус става на въпрос?Както и какъв ти е проблемът с него?

Мнението беше редактирано от debelanca: 27.12.10 - 00:19

0

Потребителят е неактивен   mirko7565 

• Регистриран: 03-February 10
  • Град:Търговище
Аз имам същия проблем с лиценза на виндоус 7 и си изтеглих Windows 7 loader.exe ,но не ми дава да го инсталирам просто бутона за инсталиране ,както и за унинстал са неактивни-с блед цвят,моля,помогнете ми....
0

Потребителят е неактивен   ironcross 

• Регистриран: 27-March 06

mirko7565, на 28.08.11 - 19:14, каза:

Аз имам същия проблем с лиценза на виндоус 7 и си изтеглих Windows 7 loader.exe ,но не ми дава да го инсталирам просто бутона за инсталиране ,както и за унинстал са неактивни-с блед цвят,моля,помогнете ми....

http://www.zamunda.n...id=276104&hit=1
0

Потребителят е неактивен   spawnbg 

• Photoshop Magician
  • Регистриран: 11-August 04
  • Град:Searching ...
Аз съм ползвал този Loader вече на няколко машини и е нямало проблем досега.

http://dox.bg/files/dw?a=ef4e9f1748

Born in darkness, Sworn to justice
0

Потребителят е неактивен   jossbomon 

• Регистриран: 06-February 07
Първо изтегли и стартирай това (още за инструмента)! Рестартирай след приключване на процеса, спри UAC и антивирусната и стартирай Windows Loader v2.0.6 с десен Run as Administrator. Не трябва да има отворени приложения докато мине активацията, и не трябва да пипаш нищо до излизане на съобщение за успешна активация. След това рестартираш. Поеми контрола над автоматичните ъпдейти или по-добре направо ги спри, както и сервиза им.

Мнението беше редактирано от jossbomon: 28.08.11 - 20:35

themad - ей го що за стока е:

Преглед на мнениеWolfdale, на 15.07.16 - 20:15, каза:

"Оня дребния" може да пише каквото си иска и стига да не закача някого и да не е офтопик, а ти не си никаква инстанция, че да раздаваш квалификации. Ти пък от своя страна си свободен да не харесваш написаното колкото си пожелаеш, да го обориш или пък просто прескочиш.

Преглед на мнениеWolfdale, на 15.07.16 - 21:23, каза:

А твоето пребиваване тук сякаш е цвете за мирисане. Бил страничен наблюдател. Не спря да злобееш и да спориш с кого ли не за какво ли не. Последното ти предупреждение от колега е заради цитирам "системно неприемливо отношение спрямо други потребители" и до колкото виждам не си взимаш бележка. В крайна сметка нито ще промениш някого с арогнанто поведение, нито ще му спечелиш симпатиите. Ако не си го осъзнал досега - твърде жалко, предимно за теб.

Преглед на мнениеWolfdale, на 15.07.16 - 22:14, каза:

А, кефели те били. Вземи осъзнай, че публичното пространство не може да е пълно с хора, които те кефят и това не ти извинява отвратителното поведение.
1

Потребителят е неактивен   mirko7565 

• Регистриран: 03-February 10
  • Град:Търговище
ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на

spawnbg и на моята машина тръгна:)

0

mirko7565, на 28.08.11 - 21:01, каза:

ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на

spawnbg и на моята машина тръгна:)

Имам някакъв лош спомен на времето от този loader.Натисни старт меню и напиши slmgr.vbs -dlv след това дай ентер и изчакай малко, постни изкочилият прозорец да го видим.

Мнението беше редактирано от debelanca: 28.08.11 - 21:08

0

debelanca, на 28.08.11 - 21:08, каза:

Имам някакъв лош спомен на времето от този loader.Натисни старт меню и напиши slmgr.vbs -dlv след това дай ентер и изчакай малко, постни изкочилият прозорец да го видим.

Мдамм... баба ти май има кристално кълбо... :P (Добре дошли отново след 180 дни)

[attachment=33297:w7.jpg]

Мнението беше редактирано от jossbomon: 28.08.11 - 21:23

"Оня дребния" може да пише каквото си иска и стига да не закача някого и да не е офтопик, а ти не си никаква инстанция, че да раздаваш квалификации. Ти пък от своя страна си свободен да не харесваш написаното колкото си пожелаеш, да го обориш или пък просто прескочиш.

А твоето пребиваване тук сякаш е цвете за мирисане. Бил страничен наблюдател. Не спря да злобееш и да спориш с кого ли не за какво ли не. Последното ти предупреждение от колега е заради цитирам "системно неприемливо отношение спрямо други потребители" и до колкото виждам не си взимаш бележка. В крайна сметка нито ще промениш някого с арогнанто поведение, нито ще му спечелиш симпатиите. Ако не си го осъзнал досега - твърде жалко, предимно за теб.

А, кефели те били. Вземи осъзнай, че публичното пространство не може да е пълно с хора, които те кефят и това не ти извинява отвратителното поведение.
1

Да, за съжаление не си го активирал и опасенията ми се оказаха вярни.Сега за да не го повтарям и аз изпълни съвета от пост №14, направи процедурата и ще имаш пермаментно активиран уиндоусд ;)
0

@mirko7565 сега обърнах внимание че си с enterprise и с този loader мисля че няма да стане.Не знам защо си решил да инсталираш точно това, но пак по спомен знам че се активираше по-различно.Ще се поразровя малко да видя какво ще открия и ще пиша.
0

ZWT KMS, но май пак беше за 6 месеца, така че един Ultimate SP1 и проблемите свършват.

Мнението беше редактирано от jossbomon: 28.08.11 - 22:01

0

Потребителят е неактивен   danielata16 

• Регистриран: 02-June 12
  • Град:Пазарджик
Много голямо БЛАГОДАРЯ и от мен :)
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login