Форум

Data.BG Форуми: Пукане на костите - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Пукане на костите

Потребителят е неактивен   lele4 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-November 09
Значи на 17 съм на кфо може да се дължи пукането на костите значи смисал немога да го обясня като си стегна раката при рамото и отзаде зад него някфа кост пука така е и на 2 те ми раце .... като си вартя десният крак долу при глезена също пука също и показалеца на десният ми крак като гостисна надолу и той пука ....... защо пукат не ме боли но пукат на кфо може да се дължи отдавна е така а и врата си пукам като го завартя здраво на дясно и наляво поне 1 , 2 пъти на ден

а и левият крак при глезена и той пука като десният като го завартя и лактите и левият и десният на рацете като свия раката и стегна ряско и те пукат ама по 2,3 пъти на ден не постоянно не ме боли засега нищо от нещата които пукат но на кфо може да се дължи този проблем е от много отдавна ..........

Мнението беше редактирано от lele4: 05.07.10 - 08:57

0

Потребителят е активен   chopper 

• Регистриран: 01-March 03
  • Град:София
На лоша пунктоация.

Сериозно казано, не се притеснявай, и при мен е така, нормално си е да припукват. Вече ако почнеш да изпитваш някакви сериозни болки тогава потърси помощ.
0

chopper, на Jul 5 2010, 13:16, каза:

На лоша пунктоация.

Сериозно казано, не се притеснявай, и при мен е така, нормално си е да припукват. Вече ако почнеш да изпитваш някакви сериозни болки тогава потърси помощ.

ами засега не ме боли но тфа е от години ...... можешли да ми обясниш точно за лошата пунктоация кфо значи ????? иначе не се притеснявам то нали не е сериозно а ама що ли така попукват ....

Мнението беше редактирано от lele4: 05.07.10 - 14:17

0

Потребителят е неактивен   ruseff 

• Регистриран: 19-December 08
Lele4 , не пукат костите , а ставите.
Напълно нормално е човешките стави при движение на костите да пукат.Това е НОРМА , а не болест.
0

ruseff, на Jul 5 2010, 14:37, каза:

Lele4 , не пукат костите , а ставите.
Напълно нормално е човешките стави при движение на костите да пукат.Това е НОРМА , а не болест.

аз знам че не е болест ама незнам дали секи човек му пука рамената глезените прастите на краката и рацете врата лактите 2, 3 пати на ден май не е при секи човек
0

Потребителят е неактивен   unfragable 

• Регистриран: 02-October 05
  • Град:Пловдив
Годинките ти натежават. :lol:
0

Потребителят е неактивен   spriteee 

• Регистриран: 06-June 05

lele4, на Jul 5 2010, 16:22, каза:

аз знам че не е болест ама незнам дали секи човек му пука рамената глезените прастите на краката и рацете врата лактите 2, 3 пати на ден май не е при секи човек

На мен ми пукат врат, пръсти на ръцете и краката , глезените, рамената и китките
Не си сам :lol:
0

Потребителят е неактивен   unfragable 

• Регистриран: 02-October 05
На мен китките ми пукат, като се прозявам често челюстите в устата ми прищракват а най-много ми щракат колената.
0

Потребителят е неактивен   theencore 

• Регистриран: 21-May 06
  • Интереси:Финансови.
Щом не е свързано с болка значи няма проблем. :lol:
0

unfragable, на Jul 5 2010, 15:22, каза:

Годинките ти натежават. :lol:

зле ли си тука питам за сериозно неща не за ебавки
0

theencore, на Jul 6 2010, 11:05, каза:

Щом не е свързано с болка значи няма проблем. :lol:

ама е дразнещо бе човек рамената по всяко вреем мога да си ги пукам като стисна рамото и го дам настрани леко немога да го обясна как точно правя ама пукат ....
0

Потребителят е активен   bntbntbnt 

• Регистриран: 15-September 08
Това, което се чува като пукане на кост всъщност е пукане на въздушни мехуечета в ставата. Няма нищо страшно.
0

Потребителят е неактивен   azzzzzzzz 

• Регистриран: 23-April 05
  • Град:Sofia
  • Интереси:Sport i Muzika
Нема страшно на мене от години всичко ми пука ! Сутрин като стана ако не изпукам повечето части на тялото не мога да се движа... и пръстите ако не изпукат все едно съм замръзнал ... Нека си пука дреме ти : )
0

bntbntbnt, на Jul 10 2010, 10:03, каза:

Това, което се чува като пукане на кост всъщност е пукане на въздушни мехуечета в ставата. Няма нищо страшно.

а защо на повечето хора не пука :lol:
0

azzzzzzzz, на Jul 10 2010, 10:50, каза:

Нема страшно на мене от години всичко ми пука ! Сутрин като стана ако не изпукам повечето части на тялото не мога да се движа... и пръстите ако не изпукат все едно съм замръзнал ... Нека си пука дреме ти : )

то и при мене е от години
0

lele4, на Jul 10 2010, 17:16, каза:

а защо на повечето хора не пука :lol:

Вски пука :lol: Аз си пукам врата. Познавам хора, които много зловещо си пукат пръстите и врата:lol:
0

Потребителят е неактивен   azzzzzzzz 

• Регистриран: 23-April 05
  • Град:Sofia
  • Интереси:Sport i Muzika
Аз пукам пръсти и то постоянно навик ми е и не ги чувствам добре ако не пукнат... врат ... пръсти на краката от време на време ... глезени ... баджаци ... кръст преди тренировки особено ... дори и патката съм си пукал макар че май не е логично :lol:
0

bntbntbnt, на Jul 11 2010, 10:01, каза:

Вски пука :lol: Аз си пукам врата. Познавам хора, които много зловещо си пукат пръстите и врата:lol:

ясно ама тфа с врата е 1 дно и прастите стават 2 неща дето си пукаш ти .... ама аз си пукам ( глезените , прастите на краката показалците врата грабнака прастите на рацете китките лактите рамената колената ) не е малко :lol: мн е странно на кфо се далжи и защо някой хора си пукат 1 , 2 неща а други като мене по много .......
0

Така ще го кажа. За да няма триене при движение, природата ни е дала "омекотители" между две кости :lol: В тези омекотители се образуват мехурчета. Омекотители имаш по цялото тяло - крака, ръце... :lol:
0

Потребителят е неактивен   trojanbox 

• Регистриран: 07-February 05
Стига пукали бе. :lol: За мен пукането не е нормално. Може и да не съм права, не знам. На мен преди 4-5 години ми пукаше врата там къдет се съединява гръбначния стълб с черепа, мноу кофти усещане. Ама тва щот заспивах на 1 диван на който ми се доспиваше автоматично и главата ми се килваше назад (заспивах седнала) и спях по 1-2 часа така. Та логично на врата ми му се случваше нещо необичайно и той ми отмъщаваше като пукаше. :lol:
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login