Форум

Data.BG Форуми: Discovery Channel на български? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Discovery Channel на български?

Потребителят е неактивен   sa6kyty 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-December 08
Туко що си пускам тв-то на Дискавъри и що да видя - анонсите се обявяват на български език. Предаванията все още не са озвучени, но доколкото разбрах, от 1 юли ще започне изцяло озвучен на български език канал Discovery Channel Bulgaria :lol:
0

Потребителят е неактивен   esotsm 

• Регистриран: 03-March 05
  • Град:Русе
  • Интереси:�����
Да, така ще е. Не си ли доволен?
0

Потребителят е неактивен   sa6kyty 

• Регистриран: 23-December 08
Ами аз малко си упражнявах английския на този канал, ама явно ще трябва да си избера друг :lol:
0

Потребителят е неактивен   DigitalGhost 

• Регистриран: 28-December 04
  • Град:Back to BG

Преглед на мнениеsa6kyty, на Jun 1 2010, 11:42, каза:

Ами аз малко си упражнявах английския на този канал, ама явно ще трябва да си избера друг :lol:

Упражнявай на CNN. :lol:
The only real valuable thing is intuition.
Albert Einstein
0

Потребителят е неактивен   linfox 

• Регистриран: 29-May 08
  • Град:София
Да се надяваме само, че дублажът няма да е като на NG - а именно ужасен.
0

Потребителят е неактивен   tonchev1vr 

• Регистриран: 24-April 10
Да и Аз мисля, че не трябва да бъде, като на NG, но иначе е хубаво, че ще бъде озвучено.
0

Потребителят е неактивен   exoiavanko 

• Регистриран: 05-December 05
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:��������

Преглед на мнениеv3ntci5lav, на Jun 1 2010, 11:50, каза:

И без това този канал не става за нищо вече. С тия тъпи предавания...най-вече Mythbusters. Толкова глупаво предаване няма. Брейниак и Беар Грийлс са предаванията , които си заслужават.

И си мислиш, че за всички е така? Всеки си има собствено мненение, НЕ НАЛАГАЙ СВОЕТО! (и да, приемайте го като викане)

Мнението беше редактирано от exoiavanko: 07.06.10 - 19:56

0

Потребителят е неактивен   ivozdr 

• Регистриран: 19-February 10
За голямо мое съжаление Discovery Channel вече ще е дублирано. Даже някой предавания и повечето реклами вече са дублирани. В момента доката пиша гледам Mythbusters, което е едно от любимите ми предавания, не като идиощината Brainiac, в която няма нито едни научен подход, е е т.нар science show for dummies. Ето изказах мнение като колегата по-горе, който е на обратното.

В момент гледам Mythbusters, и един глас дублира всичките 6 главни участници и всички останали. Пълна кретения :lol: , това само в БГ може да се види и чуе, как някой си преправя идиотски гласа ту на женски, ту на мъжки, на моменти даже не се и опитва. Звучи като шизофреник водещ разговор със другите си АЗ-ове. Направо нямам думи, прилича на филмите от видеотеките които гледах когато бях малък, където един превежда всичко живо кеото издва звук.
Надявам се Булсат да пуснат функцията, която засега я има само на Cartoon Network което е изцяло на български, но наскоро отрих че като натисна бутон аудио на дистанционното имам вариан 1 и 2 на езика за този канал, и вариант 2 се оказа английско аудио.
0

Потребителят е неактивен   ultrasred 

• Регистриран: 06-May 07
  • Град:Bulga®ia
Много странно, при мен още си вървят субтитрите, няма и следа от дублаж. А пък точно на Ловците вчера даже нямах субтитри. :lol: Явно от 1 юли ще се разбере какво ще стане окончателно.
0

Потребителят е неактивен   rusted 

• Регистриран: 23-February 06
  • Интереси:безинтересен.
За мен този дублажа съсипва предаванията, просто е направен супер кофти. Поне един History Channel ми остана за сега, дано не решат и него да го "побългаряват" по подобен начин.
"what is essential is invisible to the eye"
0

Потребителят е неактивен   BUMbastic 

• Регистриран: 23-June 10
Аз оценявам, че някой се е сетил да го направи този дублаж, защото ми омръзна да гледам други канали по кабеларката... на румънски! В действителност 3/4 от английския, който знам е благодарение на discovery! Който както си иска да ме разбира, много ми помогна. И аз обаче се радвам, че поне History Channel-а ми е на руски! А за хората - има време, току-що е почнал дублажа, не може да го очакваме перфектен от началото :lol:
edit: глупавото е, че ще я напълнят с реклами като всички български телевизии! Като стъклен дом! На 15 минути 3 мин. реклама... Точно това му харесвах на дискавърито, ама...

Мнението беше редактирано от BUMbastic: 23.06.10 - 14:20

0

Потребителят е неактивен   csheadsho7 

• Регистриран: 16-December 08
Като ще си играят да правят дублаж поне да превеждат като хората. За сега само рекламите съм гледал (то като видях, че е на български, направо превключих канала) и виждам 2 малоумни превода. Помня рекламите на английски и не знам как може flashlight да се преведе като горелка... Отделно дават can you imagine the perfect binoculars being built ,превод - представете си как са направени перфектните очила (сигурно имат предвид тези с 30 диоптъра). Смятам, че напълно развалят канала с този дублаж. Който не може да си превежда на български да си чете субтитрите. И аз учех английския от тук, но явно ще трябва да намеря друг канал. :lol:

Мнението беше редактирано от csheadsho7: 28.06.10 - 10:24

0

Потребителят е неактивен   ultrasred 

• Регистриран: 06-May 07
  • Град:Bulga®ia
От няколко дни е и при мен, и е направо ужасия. Вчера не можах да изтрая десет минути от иначе любимото ми предаване Ловци на митове, заради ужасния, гаден, миризлив гласец на "актьора", който дублираше всички гласове. :lol: Просто няма такъв противен тембър. Хубаво поне, че на някои предавания все още има субтитри, дано не направят пълен дублаж, че тогава Дискавъри ченъл го изтривам от списъка с каналите безвъзвратно и безкрайно. Абе въобще голяма тъпотия - сякаш ще правят Дискавъри детски научнопопулярен канал.
0

Потребителят е неактивен   Sfolter 

• Регистриран: 11-August 09
Е сега гледам "Ловци на митове" и е направо ужасно така. Един глас да дублира всичко, че дори женските гласове се дублират от МЪЖКИ глас. Да не говорим, че така по-трудно можеш да усетиш характера и специфичното поведение на всеки герой в предаванията, поради това, че всички гласове са едни и същи. Все пак това не е National Geographic, където има един разказвач. Със субтитри си беше 10000000 пъти по-добре, а сега е супер тъпо... :lol:
0

Потребителят е неактивен   todorovpetar 

• Регистриран: 02-July 05
Ало англоговорящите - времее да се упокоите :lol:
0

Потребителят е неактивен   todorovpetar 

• Регистриран: 02-July 05

Преглед на мнениеoleie, на Jun 29 2010, 04:49, каза:

Едвам се сдържам, Пепи! :lol:

И аз муцко :lol: :lol:
0

Потребителят е неактивен   Ministerstvoto 

• Регистриран: 01-March 10
Не знам за вас, но за мен озвучаването им е супер смотоано, по-зле от видеомонтажите на "Александра" в първите стъпки на видеотеките през 90-те на миналия век. :lol:
0

Потребителят е неактивен   exoiavanko 

• Регистриран: 05-December 05
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:��������
Махнете дублажа ами и субтитрите скапаха. Латинските символи излизат или с тиренце, или с апостроф или изобщо не излизат - нечовешко е!
0

Потребителят е неактивен   spriteee 

• Регистриран: 06-June 05
Много мразя дублажи :/ Защо дискавъри защооооооо :lol:
0

Потребителят е неактивен   Ministerstvoto 

• Регистриран: 01-March 10

Преглед на мнениеv3ntci5lav, на Jun 1 2010, 10:50, каза:

И без това този канал не става за нищо вече. С тия тъпи предавания...най-вече Mythbusters. Толкова глупаво предаване няма. Брейниак и Беар Грийлс са предаванията , които си заслужават.

Луд ли си бе предаването си е много яко, а в брейнияк само вдривяват некви каравани
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login