Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 110 in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 602 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 613 Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 615 Няма ли кой да търси отговорност от Филип Димитров и Иван Костов?! - Data.BG Форуми - Страница 9
Форум

Data.BG Форуми: Няма ли кой да търси отговорност от Филип Димитров и Иван Костов?! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (9 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Няма ли кой да търси отговорност от Филип Димитров и Иван Костов?! Крадците на България!

Потребителят е неактивен   mav 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 03-August 08

Цитат

....просто защото иначе нямаше да стигнете до там.
Такава е системата, такива са хората, такива са нравите.

вярно е. всички сме такива.
а който се закълне че не би бил такъв, бих го заплюл с чиста съвест.

а какво да се прави ? ами единствената правилна позиция според мен , е .. критиката.
създаде ли се комфорт и безоблачни петилетки на управляващите - гаранция че нещо НЕ Е на добре

спрямо темата ... някои и сега неистово се стремят да реанимират мумифицираните муцуни на старото сдс.. на което аз лично съм бил голям фен, но .. фен-ството ми си остана чисто идеологическо.
реално тези стари мумии . командири и фараони са нищо повече от дирижирани , контролирани или изнудвани /гейове/ политици.
лошото е че нови надежди не се виждат.
единствени тренирани дългосрочно /за съжаление/ са отново от бкп /бсп/
1

Потребителят е неактивен   jorkolino 

• Регистриран: 05-January 11

Преглед на мнениеmav, на 12.07.11 - 20:20, каза:

лошото е че нови надежди не се виждат.

Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от jorkolino: 19.02.12 - 05:15

• Кралете не се раждат. Те са продукт на обща халюцинация. /Б.Шоу/
  • Икономистите имат право: капиталът е натрупан труд. Но тъй като човек не може да прави всичко, едни се трудят, а други трупат. /О.Детьоф/
  • Какъв смисъл има да бъдеш милионер, ако не можеш да изядеш повече от обикновения човек. /М.Горки/
  • Боговете трябва да се съжаляват. Какво ли им е било, когато са научили, че са измислени от хората.
Един свят срещу една империя
0

това сме го гледали :lol:
не е "нова надежда" :lol:
0

Потребителят е неактивен   steffancho 

• Регистриран: 27-January 06
Имам въпрос - по-назад в темата видях някой да споменава, че Филип Димитров е бил явочник. Вярно ли е и има ли доказателства? Пишете, ако знаете, защото ми трябва за нещо, което пиша.
0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
Възможно е, то и Костов не е чист :chuckle:
0

Потребителят е неактивен   bntbntbnt 

• Регистриран: 15-September 08
Дори не си струва да се хаби енергия да се коментират простотиите на комунистчетата като мегатрон. То няма кой да търси отговорност за хилядите убити и провалени животи от БКП или пък за провалената икономика от БСП...

Ето загубих няколко калории напразно.
1

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Много ми е интересно как някои не виждат гредата в окото си, а им пречи сламката в чуждото.
0

Потребителят е неактивен   jorkolino 

• Регистриран: 05-January 11

Преглед на мнениеmav, на 13.07.11 - 00:06, каза:

Публикувано изображение
това сме го гледали :lol:
не е "нова надежда" :lol:

Не забравяй обаче. He is the One.

Въпреки че, ти и неговата икона си способен да развенчаеш в дата.бг :lol2:

• Кралете не се раждат. Те са продукт на обща халюцинация. /Б.Шоу/
  • Икономистите имат право: капиталът е натрупан труд. Но тъй като човек не може да прави всичко, едни се трудят, а други трупат. /О.Детьоф/
  • Какъв смисъл има да бъдеш милионер, ако не можеш да изядеш повече от обикновения човек. /М.Горки/
  • Боговете трябва да се съжаляват. Какво ли им е било, когато са научили, че са измислени от хората.
Един свят срещу една империя
0

Преглед на мнениеjorkolino, на 19.02.12 - 05:29, каза:

Не забравяй обаче. He is the One.

Въпреки че, ти и неговата икона си способен да развенчаеш в дата.бг :lol2:

не е въпроса да "развенчавам икони", а проблема е на хората, които СИ ПОСТАВЯТ някого за икона. :)
ако ме разбираш :)

та.. като говорим за икони , само-развенчаването им и "бури в чаша вода" , май май и прошко прошков взе да говори почти с моето мнение за дсб и сините :
http://www.glasove.c...s-ostavka-20041
0

Потребителят е неактивен   shelbyss 

• Регистриран: 11-May 05
  • Град:In Mickey Mouse country

Цитат

През май 1970 година Костов кандидатства в конкурс на БГА Балкан за летци и авиодиспечери и след проведените юни-юли медицински прегледи и психотехнически тестове се класира за летец сред избраните 15 души от 600 кандидати. В края на август заминава за Кременчуг в Съветския съюз, където месец и половина учи в Кременчугското летателно училище на гражданската авиация.

Иван Костов напуска авиационното училище, след като е приет в резервите във Висшия икономически институт „Карл Маркс“ (ВИИ) в София. През 1974 година се дипломира със специалност политическа икономия. След дипломарането си работи за кратко като началник на плановия отдел на Завода за преработка на хартия на гара Искър,[2] след което се връща във ВИИ като асистент.

Източник: Иван Костов

Не ви ли се струва странно?

Цитат

Периодът след 1970 г. е много важен в биографията на Иван Костов. Счита се, че той тогава е бил изучаван с цел вербуване за агент на съветското военно разузнаване. И неговото кандидатстване за летец в БГА Балкан и заминаване в Кременчук, Украйна е само ”легенда”, както се казва на оперативен език.

Има и свидетел, който е учил заедно с Костов, но не за летец, както Иван твърди, а за агент на съветското военно разузнаване. Кольо Парамов е сериозен финансист – икономист и до скоро е бил съветник на премиера Борисов. Той твърди, че с Иван Костов са преминали агентурна подготовка имено в Кременчук, Украйна. Парамов, като почетен член на Военния съюз на Украйна, всяка година ходел на тържествата на 9-ти май. „Там ме срещат стари приятели и ме питат какво прави Иван Йорданович. Отговарям, че е министър – председател и сутрин като се събуди започва да говори срещу Русия”. Парамов също казва: „Това е специализирана школа на СССР с всички дейности и условия. Работи се в най – дълбока конспирация и нямаме право да говорим за това.” Парамов действително избягва други подробности, но не крие своята и на Костов съпричастност към руското военно разузнаване.

Ето и версията на политолога Антон Тодоров: „В средата на 70 – те години Иван Костов е млад асистент във ВИИ ”Карл Маркс”, където го забелязва един от най – влиятелните съветски агенти в България проф. Милодраг Кичович. Той препоръчва Костов на Военния отдел на ЦК на БКП, които го вземат под чадъра си и започват да го реализират и да му помагат в кариерата”. Във военния отдел на ЦК съответно има представители на съветското разузнаване и така Иван Костов вече е в тяхното полезрение. За съветските чекисти, при пълното съдействие на българските власти, не е трудно да се разработи легендата „кандидатстване за летец в БГА Балкан“ и да се организира пътуване до Кременчук, Украйна. Но както казва Парамов, там няма школа за летци, а за агенти.

За съпричастността на Иван Костов към съветските разузнавателни служби изявление прави и бившият вътрешен министър Богомил Бонев. През декември 2004 г. Бонев дава специална пресконференция по този въпрос и казва, че застава с името си зад тази информация. Той дори предлага на Иван Костов да се явяват пред детектор на лъжата. Богомил Бонев, като министър на вътрешните работи и главен секретар на МВР, в няколко правителства, е един от най – информираните в България. Съмнението за достовереността на информацията му е много малка.

Освен украинският, има още един неясен период от биографията на Иван Костов, в който има съъществени противоречия. В някои негови биографии пише: През 1983 г. защитава дисертация във ВИИ ”КарлМаркс” на тема: „Икономически растеж, структура и фактори в производствената сфера” и става Кандидат на икономическите науки.

А ето и друга версия:
На 31 май 2001 г. Костов дава официално интервю за в-к Демокрация и под интервюто е поместена официалната му биография, дадена на вестника от пресцентър на Костов и с негово съгласие. В нея пише: „1982 – 1984г. – слушател в Института за повишаване на квалификацията в Москва. Като свободен аспирант защитава дисертация на тема:” Икономически растеж: структура и фактори в производствената сфера”, кандидат на икономическите науки.

А какво казва Иван Костов за пребиваването си в Кременчук, Украйна:
„В школата за летци пребивавах около месец – два и полагах много тежки изпити. Като научих, че съм резерва в списъка за кандидат – студенти във ВИИ ”Карл Маркс”, веднага се върнах в България. Имах драматично пътуване и се наложи да продам част от дрехите си”.

От всичко до тук, трябва да се направи определен извод, че ако Иван Костов иска да убеди читателя в своята несъпричастност като агент на руското военно разузнаване, не трябва да мълчи, както прави досега. Той трябва да излезе с аргументирани доказателства, за да изчисти своето име, ако иска да има още бъдеще в политиката и да печели той и водената от него партия привърженици и симпатизанти. В противен случай, Иван Костов ще остане като най – съмнителният (ще се въздържим от други прилагателни) политик в българската история.

Източник: ИВАН КОСТОВ – Агент ли е бил на руското военно разузнаване

У нас винаги е управлявало ДС и сега пак си управлява ... а вие си спорете за партии и глупости. Всички "партии" у нас са проекти на ДС. Вижте сегашните управляващи - министрите въобще нямат нищо общо с ДС ... ама хич. Единият бил син на агент от ДС, на другия чичо му бил. Ама това е все случайно да не си помислите, че нещо така ...
"Банкерката" - Цветелина Бориславова също ... И Боко Тиквата въобще няма нищо общо с нея вече ама хич ...

Цитат

Цветелина Бориславова Карагьозова е родена на 27 септември 1958 г. в София. Баща ѝ, Борислав Карагьозов, е служител на ПГУ-ДС и работи като материално отговорно техническо лице към български посолства.

Източник: Цветелина Бориславова

Блажени са верующите ...

Мнението беше редактирано от shelbyss: 24.04.12 - 12:07

На нов шеф и на малко прасе не се радвай, защото не знаеш каква свиня ще излезе от тях !
0

Потребителят е неактивен   mikeshinoda 

• Регистриран: 07-April 03
  • Град:City of London
  • Интереси:Essentially British
Страхотни аргументи, shelbyss. Wikipedia и някакъв сайт "razuznavane". Кольо Парамов, ченгето гнусно, беше назначен за съветник на Борисов още в началото на мандата на ГЕРБ. Тогава Костов пръв каза, че Борисов не трябва да има за съветник ченгета от ДС и Борисов освободи Парамов. Тогава Парамов веднага побърза да каже, че с Костов са вербувани и че били агенти и двамата. А пък Бонев какво да го коментираме - друго ченге. Откакто Костов го премахна от поста му, той не е спирал да говори срещу него. После го видяхме за кого работи.
You know how the Beach Boys didn't really surf?
1

Другарю микешинода, така е, но дори в анимационния филм царя лъв има един лаф - "погледни отвъд това което виждаш". :)
Т.е. и децата се досещат за какво става въпрос, само упоритите заплатаджии и хонорараджии спорят за "светлото име" на тоя и оня.

Както се спомена по-горе, ДС е като великденски фактор - боядисва каквито щете яйца.- кеф ти червени , кеф ти сини.
и това е ФАКТ, в който никой не се съмнява - и сдс бе под контрол , и бсп, и всичките останали изкуствено създадени политически проекти , плод на... как беше казал Р.Овч ? - "продукт на генното инженерство"

а дсб сега как му викат ? - демократи стягат багажа.

Макар че личното ми мнение е че... по лесно бе да изритат иван костов, но пък тогава и те ще увиснат в безтегловност като никаквици... затова предпочитат да бягат от потъващия кораб.

И тук бих казал още нещо - това въобще не ме радва, както не ме радва "прозрението" че синята идея бе преоблечена идиотщина на червени ченгесари , както не ми се нравеше разбиването на сдс, тъпизмите около дсб, и всичко това което сотално съсипа една наистина хубава идея - синята идея.
Като скоба - другите пост-комунистически държави къде успешно къде по малко ... успяха да яхнат тези демократични идеи , само май в БГ се оказа всичко тотален фалш и измама.
0

Аз не споря за светлото име на Костов. То до такава степен е станало нарицателно, че няма изсветляване. Просто като се използват такива "аргументи" от хора, които видимо не могат да свържат 2 и 2, ми става смешно.
0

Така е, в това отново имаме абсолютно единомислие - и мен са ми смешни хората които не могат да свържат 2 и 2 , но има и друга категория, които много добре знаят колко е 2 и 2 но упорито не признават този резултат, а дали го правят по партийни задължения, хонорар или други зависимости , вече не знам :)

Разбира се всичко около командира пращи та се къса от ченгета и внедрени в сините червени подводници , но ... командира винаги е бил "оазис" на самата честност , непорочност и не-принадлежност :) хихи

Парадокса е че в сегашните /нови/ години в политиката странно защо не излиза на фокус нито един переспективен или с нещо различаващ се политик.

Въпреки че има огромна вероятност да има такъв неопетнен , качествен човек, но .. нещо не виждам такъв... - все още се роят разни "проекти" на вече опетнени хора, които странно защо още са в политиката, а по младите - те пък са на ниво клоуни в политиката.
В нормалните държави такива /опетнени и компрометирани/ хора поне по морални причини , ако не и по наказателни , биха били отдавна аут.
0

Преглед на мнениеmav, на 26.04.12 - 20:20, каза:

Така е, в това отново имаме абсолютно единомислие - и мен са ми смешни хората които не могат да свържат 2 и 2 , но има и друга категория, които много добре знаят колко е 2 и 2 но упорито не признават този резултат, а дали го правят по партийни задължения, хонорар или други зависимости , вече не знам :)

Разбира се всичко около командира пращи та се къса от ченгета и внедрени в сините червени подводници , но ... командира винаги е бил "оазис" на самата честност , непорочност и не-принадлежност :) хихи

Парадокса е че в сегашните /нови/ години в политиката странно защо не излиза на фокус нито един переспективен или с нещо различаващ се политик.

Въпреки че има огромна вероятност да има такъв неопетнен , качествен човек, но .. нещо не виждам такъв... - все още се роят разни "проекти" на вече опетнени хора, които странно защо още са в политиката, а по младите - те пък са на ниво клоуни в политиката.
В нормалните държави такива /опетнени и компрометирани/ хора поне по морални причини , ако не и по наказателни , биха били отдавна аут.

Това и аз не знам. Може би политиката в България се върти около едни и същи въпроси от 90-те насам - кризата 96-та, приватизацията на СДС, кражбите на царя и дотам. С какво да се различиш, след като хората ги вълнуват други (неактуални) работи?
0

Не мога да не обърна внимание на едно на пръв поглед нормално заглавие, но при внимателен прочит - АБСУРДНО смешно ....:

Цитат

Мартин Димитров ще подаде оставка, ако СДС остане извън Синята коалиция

http://dariknews.bg/...ticle_id=900554

Тези партийни глупаци съвсем забравиха основни принципи на сините, и какво всъщност означават /обезценените вече/ абривиатурите
0

Споделете тази тема чрез:

• (9 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login