Форум

Data.BG Форуми: рехабилитация след операция на срязано сухожилие на пръст - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

рехабилитация след операция на срязано сухожилие на пръст

Потребителят е неактивен   michi69 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 15-December 08
Малко се порязах и явно съм клъцнал и сухожилие заради което ми правиха операция на срязано сухожилие на пръст.Ще съм много благодарен ако някои е имал същия проблем или е по наясно да сподели какво знае или е чувал къде са най-добри в рехабилитацията .
0

Потребителят е неактивен   nickibel 

• Регистриран: 03-June 08
Здравейте, преди 14 дни ми оперираха сухожилието на палеца на лявата ръка. Бях си го срязал. Днес махнаха конците. Необходима ли е и каква рехабилитация. Какви са резултатите от операцията Ви? За своята не съм оптимист. В смисъл засега не усещам някаква разлика от преди операцията!
0

Потребителят е неактивен   leko 

• Регистриран: 06-July 04
Естествено, че е необходима. Ходи се на поне три различни процедури и отнема доста време, преди отново да се раздвижи пръста. За това се пита хирурга, който ви е оперирал, а не по форумите. Най-важното е първите седмици да избягвата всякакво натоварване, че при повторно скъсване става неприятно. От опит говоря - следват поне още две операции и шансът за пълно възстановяване е доста по малък.
Само в мрака има светлина,
Само в тишината - слово.

0

Потребителят е неактивен   nickibel 

• Регистриран: 03-June 08
Ортопеда ми даде направление за рехабилитация и с това се изчерпа ангажиманта му към мен. Току- що се връщам от там. Имали само ултразвук. Накараха ме да си купя Contractubex gel и в понеделник започвам.
... А инак, не виждам нищо лошо да се обсъжда въпроса във форума, още повече че е поставен преди мен.
0

Потребителят е неактивен   skb57 

• Регистриран: 11-December 08
Препоръчвам Ви магнитотерапия с BEMER - помага)))вижте в сайта им и после заповядайте)))
Детоксикация - съвременният начин за прочистване на организма)))
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Close  Member Login