Форум

Data.BG Форуми: Смяна на парола-Рутер - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Смяна на парола-Рутер от къде се сменя

Потребителят е неактивен   gainex 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-May 07
От къде мога да си сменя паролата на Рутера , пуснах си WIFI, но е много лесна паролата и искам да я променя ?
0

Потребителят е неактивен   LinkosDevelopers 

• Invisible shadow
  • Регистриран: 11-October 09
Марка? Модел? Доставчик? Рутерът личен ли е?
0

Потребителят е неактивен   procsboyY 

• Регистриран: 27-February 09
  • Град:Варна
Ама като почнат така да пишат много се нервя
А веееееееееееее обясни като хората е , да не сме гадатели :lol:
Красиво, мило момиче с кожа по-бяла от кокиче, защо ли толкоз много те обичам, не зная, но това е любовта. Когато дойде тя никого не пита разпалва огъня тъй силен в душата и тръпнеш ти, сърцето пак подскача от трепет към човека най-любим. Имаш право ти на избор, дори два. Да бъда най-добрият ти приятел или за тебе любовта.
0

Потребителят е неактивен   kozew 

• Регистриран: 09-October 03

Преглед на мнениеgainex, на Feb 15 2010, 19:06, каза:

От къде мога да си сменя паролата на Рутера , пуснах си WIFI, но е много лесна паролата и искам да я променя ?

от настройките :lol:
Движение ЗА интелигентен спам!
Не на старите лафове!!!
0

Къде са тези настройки ?

Мнението беше редактирано от gainex: 16.02.10 - 11:13

0

Потребителят е неактивен   MuranoLover 

• Businessman
  • Регистриран: 28-October 06
  • Град:София
Не си ли го настройвал ти този рутер? Имаш си книжка, там има едно адресче от сорта 192.168.x.y - влизаш с admin и паролата и след това си променяш.

Или говориш за паролата на самата Wi-Fi мрежа?
Can Manchester United score? They always score.

One of the oldest stories in football.. Manchester United.. Stoppage time.. Winner

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   prisoneerr 

• Регистриран: 08-May 07
сумати хора го питаха за инфото на модема.. обаче той отговори на човека.. отговорил му по начина, по който той е задал въпроса хахахаха
ДАЙ МУ БАТКО
0

Потребителят е неактивен   HybridBG 

• Регистриран: 15-January 09
TPLink TL-WR542G. :lol: Кажете ся на мен откъде да си видя паролата за Wi-Fi ,че както ми я сложиха не съм я запомнил ... Рутерът е личен .
Дано рикуестът ми е Ок
:)
0

Потребителят е неактивен   MuranoLover 

• Businessman
  • Регистриран: 28-October 06
  • Град:София

Преглед на мнениеHybridBG, на Feb 16 2010, 13:52, каза:

TPLink TL-WR542G. :lol: Кажете ся на мен откъде да си видя паролата за Wi-Fi ,че както ми я сложиха не съм я запомнил ... Рутерът е личен .
Дано рикуестът ми е Ок

Control Panel -> Network Connections

Даваш десен бутон и Properties на Wireless Network Connection, горе имаш Wireless Networks, там имаш Preferred networks, избираш твоята, даваш Properties, там имаш Network Key.
Can Manchester United score? They always score.

One of the oldest stories in football.. Manchester United.. Stoppage time.. Winner

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02

Преглед на мнениеHybridBG, на Feb 16 2010, 14:52, каза:

Дано рикуестът ми е Ок

Ресетваш го, но първо проверяваш в упътването какви са user/pass по подразбиране.
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Добре, но аз съм вързан по малко по сложен начин 2-та компютъра са с кабел вързани и влизат в рутера който пък дава WIFI за телефон или лаптоп .Та на компа тва WIFI не го намирам NETWORK CONNECTION където казва колегата.Рутера е Tenda W311R+ , а за тоя сайт който казвате с 190.. и нещо не мога да го намеря в листите които са ми дали , а книжка няма :lol:
0

Потребителят е неактивен   LinkosDevelopers 

• Invisible shadow
  • Регистриран: 11-October 09
Tenda са възможно най ниският клас мисля.Имах подобен и нямам хубави спомени от него. Та по въпросът влизаш в Network connection цъкаш си на иконката за връзката към рутера и от менюто избираш Състояние или Status и виж на приложената от мене снимка какъв адрес ти пише на тези места, след като го уточниш това IP го пишеш като адрес в браузъра си и ще ти даде страницата за вход към рутера. От там по подразбиране юзъра и паса са : admin, но е възможно да не са те. Ако имаш късмет и са те влез вътре и няма да имаш огромен избор за настройка ако си с оригинален фирмуеър :lol: От там направо си задай нов пас за WiFi-то.

[attachment=21804:router_entry.JPG]

Мнението беше редактирано от linkosdevelopers: 17.02.10 - 03:32

0

Потребителят е неактивен   mmbbbg 

• Регистриран: 24-August 10
Току що се регистрирах и не мога още да се ориентирам във форума, но ще си задам тук въпроса, пък дано някой ми отговори.

С две думи - и аз искам да си сменя паролата на рутера - TPLink TL-WR741ND
купих го от интернет доставчика си. С ЛАН съм, кабелът е включен към настолния ПС. Ползвам лаптопа в другата стая. При настройката на рутера от доставчика ми, ми сложиха юзър нейм и парола, които аз си избрах. Имаше някакви проблеми с конфигурирането, които накрая успяха да оправят, но идваха една камара оператори...На практика паролата ми се знае поне от 20 човека от доставчиците. Напоследък нета ми е много бъгав, рестартирам рутера, но не се оправя, а когато го изключа и ползвам само ЛАН-а всичко е ОК. Подозирам, че си имам "ортаци" :lol: защото понякога като сложа курсора долу на компютърчетата се появява следното:

Currently connected to:
mims 2 (mims)
Access: Local and Internet

друг път е:

Currently connected to:
mims 3 (mims)
Access: Local and Internet

а в някои случаи цифричката я няма. Значи ли това, че има и други включени потребители? Не ми дреме дали го ползват други, стига да не ми се влошава връзката.

не съм много наясно с ИТ, затова, моля без подигравки :lol:

пп: Уффф:( откъде се изпраща, беееее...дано да се справя...
0

Преглед на мнениеmmbbbg, на Aug 24 2010, 08:33, каза:

...

Така... Предполагам user panel-a ни е еднакъв ,понеже сме с tp-link, но различни модели.
Влез в рутера, от менюто вляво има Wireless > Wireless Settings и виж къде ти е паролата. Сменяш и си Ок.

А за да провериш кой е включен към теб: Wireless > Wireless Statistics
0

Потребителят е неактивен   cutepoisonn 

• Регистриран: 01-May 07

Преглед на мнениеprisoneerr, на Feb 16 2010, 12:50, каза:

сумати хора го питаха за инфото на модема.. обаче той отговори на човека.. отговорил му по начина, по който той е задал въпроса хахахаха

xaxaxaa да и аз това забелязах...явно такива диалози му се отдават..

Цитат

Меси-отново над всички, получавайки за пети пореден път двете най-значими награди - за най-добър нападател и за най-добър играч в Примера през сезон 2012/2013.

Любопитен е фактът, че LFP, очевидно в опит да угоди на всички, връчва и награда за т.нар. "най-ценен играч" или MVP. Докато в Щатите, където по традиция определят MVP, тази награда е еквивалентна на наградата за най-добър играч, то в Испания това не е така. Останал далеч зад Меси в надпреварата за голмайсторския и приз в Примера и завършил с отбора си на 15 точки зад шампиона, за най-ценен играч бе определен... Кристиано Роналдо :D
0

Преглед на мнениеHybridBG, на Aug 24 2010, 09:40, каза:

Така... Предполагам user panel-a ни е еднакъв ,понеже сме с tp-link, но различни модели.
Влез в рутера, от менюто вляво има Wireless > Wireless Settings и виж къде ти е паролата. Сменяш и си Ок.

А за да провериш кой е включен към теб: Wireless > Wireless Statistics

Благодаря за бързия отговор. Къде да намеря менюто на рутера? От настолния ПС ли трябва или може и от лаптопа?
0

Преглед на мнениеcutepoisonn, на Aug 24 2010, 10:44, каза:

xaxaxaa да и аз това забелязах...явно такива диалози му се отдават..

хахаха нали не става въпрос за мен? Аз се постарах да бъда максимално точна :lol: а "оня" сигурно отдавна си е решил проблема, темата е доста стара :lol:
0

Пукаш си браузъра и пишеш http://192.168.1.1/
0

Потребителят е неактивен   tprodanov 

• Регистриран: 31-October 05
и там ти иска парола, която обикновенно е админ, но за по-сигурно я пише в упътването или на гърба на рутера.
0

Преглед на мнениеtprodanov, на Aug 24 2010, 13:09, каза:

и там ти иска парола, която обикновенно е админ, но за по-сигурно я пише в упътването или на гърба на рутера.

Ако не е сменяна по default e admin/admin
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login