Форум

Data.BG Форуми: Без zamunda.net в чужбина! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Без zamunda.net в чужбина! От Понеделник!

Потребителят е неактивен   kuravi4 

• To the moon!
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 19-December 10
Надявам се двата сайта окончателно да приключат работа! Все пак кражба на интелектуална собственост е също толкова против закона, колкото и кражбата на физическа собственост! Така, че се надявам сайтовете да бъдат затворени завинаги!
0

Потребителят е неактивен   iplaywow 

• Регистриран: 12-December 10
Сайтовете никога няма да спрат да работят и тва е!
Sony Xperia Z2 + Nexus 7(2013)
0

Потребителят е неактивен   mybabyil 

• Регистриран: 10-July 06
  • Град:София

Преглед на мнениеkuravi4, на Jan 22 2011, 20:50, каза:

Надявам се двата сайта окончателно да приключат работа! Все пак кражба на интелектуална собственост е също толкова против закона, колкото и кражбата на физическа собственост! Така, че се надявам сайтовете да бъдат затворени завинаги!

Аз пък се надявам такива дървени философи като тебе дето плюват ,а в същото време ползват сайтовете да получат перманентен бан от всякакъв достъп до интернет. то сичкото управа краде и ни се с..ре в устите и той си мълчи ,ами тук ще ми филосовства за сайтовете.Поне нещо полезно да има от тая държава(тези сайтове) друго всичко е шит ....
на тебе нещо да са ти откраднали?
Да не би твоите филми,музика програми ,игри,софтуер да са ги откраднали та се явяваш като адвокат за права. А всъщност тези дето крадат всеки ден от теб и ти се подиграват най-безцеремонно ...какво правиш ..мълчиш си.Като няма какво да кажеш по-добре си замълчи. :lol: :lol:
0

Потребителят е неактивен   tNDrRr 

• Регистриран: 22-October 06
  • Град:Сектор "Б"
  • Интереси:A.C.A.B
Как се влиза в Замунда от чужбина ?
Това нещо, което можеш да изживееш с Левски и с публиката на Левски, не може да го изживее никой ! Ни Фергюсън, ни мергюсън !

0

Потребителят е неактивен   skyllend 

• Регистриран: 28-May 07
Мисля, че вече не може !
Powered by SkyLLeNd Bulgaria !
0

• To the moon!

Преглед на мнениеmybabyil, на Jan 23 2011, 01:19, каза:

Аз пък се надявам такива дървени философи като тебе дето плюват ,а в същото време ползват сайтовете да получат перманентен бан от всякакъв достъп до интернет. то сичкото управа краде и ни се с..ре в устите и той си мълчи ,ами тук ще ми филосовства за сайтовете.Поне нещо полезно да има от тая държава(тези сайтове) друго всичко е шит ....
на тебе нещо да са ти откраднали?
Да не би твоите филми,музика програми ,игри,софтуер да са ги откраднали та се явяваш като адвокат за права. А всъщност тези дето крадат всеки ден от теб и ти се подиграват най-безцеремонно ...какво правиш ..мълчиш си.Като няма какво да кажеш по-добре си замълчи. :lol: :lol:

Като подчертаваш нов проблем не правиш стария по маловажен! И тряя' ти кажа, че да, не ползвам замунда, нито арената и да, крали са ми интелектуална собственост! А на теб ти пожелавам да вложиж цялото си сърце, душа и пари, за да направиш български докоментален филм и накрая да ти го качат в замунда и да не спечелиш нито лев от това... тогава да видим какво ще има да кажеш по въпроса! :lol:

Мнението беше редактирано от kuravi4: 23.01.11 - 14:56

0

Преглед на мнениеkuravi4, на Jan 23 2011, 15:52, каза:

Като подчертаваш нов проблем не правиш стария по маловажен! И тряя' ти кажа, че да, не ползвам замунда, нито арената и да, крали са ми интелектуална собственост! А на теб ти пожелавам да вложиж цялото си сърце, душа и пари, за да направиш български докоментален филм и накрая да ти го качат в замунда и да не спечелиш нито лев от това... тогава да видим какво ще има да кажеш по въпроса! :lol:

Какво са ти виновни арена и замунда?????
Сърди се на този, който те е прецакал с издаването на филма.
Правиш филм, правиш договор със съответния издател и филма се разпространява,а ти си вземаш парите.Това ,че сам си се прецакал и си го дал ей така за без нищо сам си си виновен и този който те е излъгал.Явно си повярвал на този, на който не трябва.Немога да разбера след като си направил филм - някой то къщи ли дойде да ти го открадне за да го пусне в арена и замунда.Аз незнам да има назначени хора от тракерите, обикалящи по домовете, за да крадат филми
То все едно да съдиш сервитьора - "защо ти е сурова пържолата".
Ако искаш може да разискваме въпроса ........
Според мен не си признаваш пред себе си(не пред нас, а пред СЕБЕ СИ),че сам си си виновен.Зато търсиш вината на друго място,сам знаеш какво се е случило.
Това е проблема на българина -винаги ВИНАГИ търси вината в другия.Макар и да знае ,че не е така и не погледне себе си.
0

• To the moon!

Преглед на мнениеmybabyil, на Jan 24 2011, 17:12, каза:

'Айде, да не ми казваш какво съм направил и какво е трябвало да направя и кой ме е прецакал. Не знаеш как стоят нещата, личи си от поста ти!
0

Да, написано си е в поста ми! :lol:
п.п. естествено ,че незнам как стоят нещата на 100% - да не съм врачка.
0

Потребителят е неактивен   arenabgcon 

• Регистриран: 19-February 11
бързо и лесно описание за теглене от чужбина

http://ahmobg.com/m/...com-zamunda-net
0

Потребителят е неактивен   perlichka 

• Регистриран: 01-October 08

Преглед на мнениеarenabgcon, на Feb 19 2011, 01:51, каза:

бързо и лесно описание за теглене от чужбина

http://ahmobg.com/m/...com-zamunda-net

Здравейте,пробвах всичко от дадената страница,изтеглих си Flasch Get 1.9.6.ххх ,направих всичко стъпка по стъпка,но пак не иска да сваля...Изрових всичко от всички страници и пак нищо.С прохитата отварям без проблем,но дойде ли време за сваляне...всичко приключва.Знае ли някой къде е проблема,аз съм в Австрия.
Ще съм му много благодарна....има и други сайтове от Бг. от които не мога да свмалям...какво да направя.
Ако иска някой да ми пише и на skype : galja33
Мерси придварително... :lol:
0

Споделете тази тема чрез:

• (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login