Форум

Data.BG Форуми: Електрожен - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Електрожен Баща ми търси електрожен, моля помегне

Потребителят е неактивен   Bytes 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 01-May 09
Баща ми търси Електрожен от 165-200 ампера и ми каза електонен (нищо не ми говори това), а в Гугъл виждам че има инверторни, а не електронни. Татко иска просто информация за хубав (немски, френски - нз кои са най-хубави) който да е надежден и качествен. Ако имате информация моля кажете ми за цена, характеристики или каквото и да е
Благодаря ви!
0

Потребителят е неактивен   bursuk 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-January 05
  • Град:София
А на "Кракра" и "Елжен" какво им е? :lol:
Любител съм и мислех да си взимам някакъв евтин елекрожен от Практикер - Einhell или нещо подобно за около 150-тина лв., но не съм сигурен, че когато ми потрябва макар и като любител ще успея да свърша работата! Нямам познат, който да си е купувал по-евтини за да ми каже отзиви. Препоръчват ми телоподаващо, но цените им са доста по-високи, НО и има защо да е така! Живот и здраве това ще си купя!

Кракра T180 няма ли да върши работа?

Мнението беше редактирано от bursuk: 13.10.09 - 16:23

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login