Форум

Data.BG Форуми: Места обитавани от духове - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (33 Страници) +
  • « Първа
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Места обитавани от духове

Потребителят е неактивен   lordaobzor 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 26-December 10
ВИЖДАМ ЧЕ СИ ЗАРИБЕН ПО ТЕМАТА И ЗАТОВА ШТЕ ТИ РАКАЖА ЗА ЕДНО ДВЕ МЕСТА В БЪЛГАРИЯ
КРАЙ СЕЛО КАРАНОВО БУРГАСКА ОЛАСТ ИМА ЕДИН КЛАДЕНЕЦ КОГАТО И ДА ОТИДЕШ ВЕЧЕРНО ВРЕМЕ ОТ КЛАДЕНЕЦА СЕ ЧУВА ПЛАЧ НА БЕБЕ
ИСТОРИЯТА Е ЧЕ НЯКВА ЦИГАНКА ХВЪРЛИЛА ДЕТЕТО СИ ВЪТРЕ СЛЕД НЯКОЛКО ДНИ ХОРА ГО ОТКРИЛИ И ИЗВАДИЛИ ОТ ХУМАННОСТ СПРЯЛИ ДА ПИЯТ ВОДА ОТ ТАМ И СЛОЖИЛИ ОТГОРЕ БЕТОНОВА ПЛОЧА СТОЯЛ СЪМ ВЪРХУ НЕЯ ИМАХ ЗАПИС НА ТЕЛЕФОНА СИ СНИМКИ
НО ЧОВЕКА КОИТО МИ ПРЕИНСТАЛИРА КОМПА НЕ СЕИФАЛ ДЕТО КАКТО МУ БЯХ КАЗАЛ И ВСИЧКО ОТИДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ
ЗА ТОВА МЯСТО ГАРАНТИРАМ БИЛ СЪМ ТАМ ЗНАМ ЗА ОЩЕ КЪМ ДЕСЕТИНА В БЪЛГАРИЯ НО ТАКА И НЕМОГА ДА НАМЕРЯ ПОНЕ ОШЕ ЕДИН С КОИТО ДА ГИ ПОСЕТЯ
ОТНОСТНО СОФИИСКА ОБЛАСТ В СЕЛО МУСАЧЕВО ИМА ЕДНА КЪЩА В КОЯТО ИМАЛО ДВА ПРИЗРАКА НА МАЛКО МОМИЧЕНЦЕ И БАЩА МУ КОИТО ГО ЗАКЛАЛ И ПОСЛЕ СЕ САМОУБИЛ ТЕ НЕ БИЛИ КАТО ОБИКНОВЕННИТЕ ПРИЗРАЦИ НЕ ПОЧУКВАЛИ И НЕ ПОТРОПВАЛИ НАПРАВО СЕ ПОЯВЯВАЛИ
КАКТО КАЗАХ ЗНАМ МНОГО МЕСТНОСТИ ЗА БАТАШКИЯ ВАМПИР ЗА ЗЛАТА ПЪТЕКА ЗА ДАСКАЛОТО В СЕЛО ЖЕЛЕЗНИК ЗА ТРОЯНСКИЯ ДЕМОН
НО ТОЗИ ФОРУМ Е НА КИРИЛИЦА А АЗ НЯМАМ ФОНЕТИКА И СЕ ИЗМЪЧИХ ДА ПИША АКО ИМАШ ЖЕЛАНИЕ ДА СИ ПОЧАТИМ НАМЕРИМЕ СКАИПА МИ Е ЛОРДА ОБЗОР С АНГЛИИСКИ БУКВИ

Мнението беше редактирано от lordaobzor: 27.12.10 - 00:23

0

Потребителят е неактивен   sstteellii44kkaa 

• Регистриран: 07-October 10

Преглед на мнениеboroman89, на Oct 29 2010, 15:38, каза:

Баща ми е от с.Шишенци баба и дядо живеят там от доста време , и мога да ви кажа че нещата са малко пресилени.Найстина има странни звуци и разни светлини(оказаха се от някво стопанство горят гуми нощно време) , но пък чак да се разпознават гласове , приказки и т.н. си е шит.Това за сините очи е много странно , но ми прилича на опитите на Менгеле от ВСВ.

пп.Ако ще идвате насам кажете ще ударя едно рамо.Живея във Видин на около 40км .Пътя е истинско самоубийство.

az mnogo biz iskala da otida tam i da preno6tyvam , da 4uq vsi4kite tezi ne6ta , ako pomogne6 6te sam mn blagodarna ... ot vidin sam no vse pak nqkoi ot seloto ako udari edno ramo si e drugo :lol:
0

Потребителят е неактивен   win95 

• Регистриран: 04-October 10
  • Град:София
Има доста истории за село Яна,близко е до моето,и най-важното-на 20-тина км от София.Та слушал съм от много хора,че преди години имало сватба,но точно на сватбата булката разбрала,че съпругът й и е изневерил.Отишла на гарата,ложила си главата на релсите и изкакала влака.От тогава всяка вечер в определено време тя излиза в района на гарата,за да търси главата си(това е според някой хора,но не е сигурно).
Intel Core i5 2500K;AsRock P67 Fatal1ty Professional;GEIL Black Dragon 2x4GB 1866MHz;VTX3D HD7870XT 2GB GDDR5 1200MHz/6400MHz;WD Black 500GB SATA 6Gbps;Seasonic M12 750W;LG BH10LS38 Blu-Ray Rewriter;
Acer HS244HQ 3D LED+Sony BDP-S580
Led Zeppelin-Since I've been loving you
Публикувано изображение

0

Потребителят е неактивен   bayernfixer 

• AMAT VICTORIA CURAM
  • Регистриран: 13-August 05
Типична американска история ! : ))
0

Потребителят е неактивен   lnsomnia 

• Регистриран: 07-January 11

Преглед на мнениеwin95, на Jan 6 2011, 18:38, каза:

Има доста истории за село Яна,близко е до моето,и най-важното-на 20-тина км от София.Та слушал съм от много хора,че преди години имало сватба,но точно на сватбата булката разбрала,че съпругът й и е изневерил.Отишла на гарата,ложила си главата на релсите и изкакала влака.От тогава всяка вечер в определено време тя излиза в района на гарата,за да търси главата си(това е според някой хора,но не е сигурно).

Е ... като ще я търси за какво си я е сложила въобще ? Тъпа булка :lol:
0

Потребителят е неактивен   nociception 

• Регистриран: 11-November 05
П*тката на класната ?
http://www.behance.net/Stanev
Професионални услуги в сферата на графичния дизайн на добри цени. :)
0

Цитат

Типична американска история ! : ))

Даа,много прилича на такава,но не вярвам хората нарочно да лъжат
Intel Core i5 2500K;AsRock P67 Fatal1ty Professional;GEIL Black Dragon 2x4GB 1866MHz;VTX3D HD7870XT 2GB GDDR5 1200MHz/6400MHz;WD Black 500GB SATA 6Gbps;Seasonic M12 750W;LG BH10LS38 Blu-Ray Rewriter;
Публикувано изображение

0

Ето потърсих клипове на TAPS,които са истински ловци на духови и ги дават по AXN Sci Fi
http://www.youtube.c...h?v=KxGwUCcowqo

Мнението беше редактирано от win95: 07.01.11 - 22:30

Публикувано изображение

0

Потребителят е неактивен   goodfairy 

• Реална Фантазия
  • Регистриран: 15-February 05
Иииии, никой ли не посмя да отиде в оная къща в Банкя? Пича раздразни любопитството само и не пожела да сподели какво му се е случило там. Лош! :(
My goth name is Velvet Vulva

Светът е оцелял, не защото се е смял, а защото на първичния нагон се е поддал.
0

Потребителят е неактивен   southpole 

• Регистриран: 03-October 05

Преглед на мнениеgoodfairy, на Jan 12 2011, 12:00, каза:

Иииии, никой ли не посмя да отиде в оная къща в Банкя? Пича раздразни любопитството само и не пожела да сподели какво му се е случило там. Лош! :(

това място е един евтин бардак , затова не иска да сподели
0

Потребителят е активен   NextG 

• Регистриран: 03-March 04
  • Град:Не знам ама е тъмно...
Мястото вече го застроиха и го няма. Ще правят спа център с бани или нещо подобно. Вече не живея в Банкя, но последния път като минавах оттам къщата беше пред събаряне. Който ходил, ходил... :lol:

А какво ми се е случило там че вече уточних, че няма да обсъждам още по-малко пък във форум.
Сори :lol:

Мнението беше редактирано от NextG: 22.01.11 - 13:43

0

Потребителят е неактивен   goodfairy 

• Реална Фантазия
  • Регистриран: 15-February 05

Преглед на мнениеNextG, на Jan 22 2011, 14:30, каза:

Мястото вече го застроиха и го няма. Ще правят спа център с бани или нещо подобно. Вече не живея в Банкя, но последния път като минавах оттам къщата беше пред събаряне. Който ходил, ходил... :lol:

А какво ми се е случило там че вече уточних, че няма да обсъждам още по-малко пък във форум.
Сори :lol:

Въй, ся дали ще има странни инциденти по време на спа процедурите? :lol:
My goth name is Velvet Vulva

Светът е оцелял, не защото се е смял, а защото на първичния нагон се е поддал.
0

Потребителят е неактивен   didkata613 

• Регистриран: 24-January 11
Във Западна Вирджиния има едно малко градче,на което не помня името,но има къща,в която през 1942 година живеело едно британско семейство, а сега е преустроена в хотел.По онова време имало война и често войниците се спирали пред някоя къща с молба да се измият и за малко храна.Дъщерята на британцитебила много красива девойка исе влюбила в дин от вониците.Започнали да се виждат тайно.Често вечерно време той заставал под балкона или на верандата и свирел за своята любима на цигулка.Една вечер те си уредили среща на тавана.Но бабата на момичето чула шум от стъпки,взела пушка и се качила на тавана.В тъмното видяла силует,уплашила се и стреляла.След като разбрала за случилото се девойката отказала да яде,да пие,само стояла да прозореца и плачела.От мъка скоро и тя починала.След смърта и семейството се преместило и къщата останала необитаема.Години след това къщата се продава на търг и се реставрира в хотел,но доста често гости на хотела чували меодията на цигулката нощно време,шум от стъпки на тавана,дори е имало случаи на хора да видят силуета на младото момиче седящ до прозореца.Не съм много сигурна че разказвам правилно историята.Но в общи линии така е било.
0

Потребителят е неактивен   didkata613 

• Регистриран: 24-January 11

Преглед на мнениеgoodfairy, на Jan 25 2011, 23:15, каза:

Въй, ся дали ще има странни инциденти по време на спа процедурите? :lol:

Със сигурност ще има :lol:
0

Потребителят е неактивен   mernona 

• Регистриран: 31-December 06
Обаче е интересно колко много хора са виждали духове в Америка.За друга държава не сме чували подобно нещо май.:lol:

Мнението беше редактирано от mernona: 30.01.11 - 16:52

0

Потребителят е неактивен   southpole 

• Регистриран: 03-October 05

Преглед на мнениеmernona, на Jan 30 2011, 16:51, каза:

Обаче е интересно колко много хора са виждали духове в Америка.За друга държава не сме чували подобно нещо май.:lol:

там имат доста чисти наркотици
0

Потребителят е неактивен   nohuty 

• Регистриран: 24-January 07
  • Град:ПЛОВДИВ
  • Интереси:Fire Spining, Gothic *music, culture, clothes*, industrial *clothing*

Преглед на мнениеsouthpole, на Jan 30 2011, 22:54, каза:

там имат доста чисти наркотици

Като изтупат брашняният чувал колко ли "Чисти" ви ги дават :lol:
WAZUB <---Сайт по-добър от Pay-To-Click
0

Потребителят е неактивен   bayernfixer 

• AMAT VICTORIA CURAM
  • Регистриран: 13-August 05
И НЛО често се забелязва там....брях брях !!
0

Потребителят е неактивен   sisito91 

• Регистриран: 28-November 09
Здравейте и от мен!Много ми харесва темата, И на мен много ми се иска да сформирам екип, с който да разследваме и да се мъчим да доказваме паранормалното, макар че не е никак лесна работа. Но за жалост моите приятели или не вярват или си умират от страх. Чувала съм множество истории от тях, от леля ми. Гледала съм какви ли не предавания и съм чела статии и т.н. Това с духовете ми е нещо като хоби, но съм имала само 2 странни преживявания и те не са нищо особено. Обожавам и всякакви мистерии и загадки.

Та не само в Америка има духове и НЛО, ако се разровите ще видите и на много други места. Все едно да кажете, че в само в САЩ има кино, тъй като не сте гледали словашки или чешки филми. И НЛО също множество пъти е заснемано в България, дори по Нова телевизия даваха репортаж.
0

Потребителят е неактивен   theencore 

• Регистриран: 21-May 06
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Финансови.

Преглед на мнениеsisito91, на Feb 4 2011, 22:23, каза:

Здравейте и от мен!Много ми харесва темата, И на мен много ми се иска да сформирам екип, с който да разследваме и да се мъчим да доказваме паранормалното, макар че не е никак лесна работа. Но за жалост моите приятели или не вярват или си умират от страх. Чувала съм множество истории от тях, от леля ми. Гледала съм какви ли не предавания и съм чела статии и т.н. Това с духовете ми е нещо като хоби, но съм имала само 2 странни преживявания и те не са нищо особено. Обожавам и всякакви мистерии и загадки.

Та не само в Америка има духове и НЛО, ако се разровите ще видите и на много други места. Все едно да кажете, че в само в САЩ има кино, тъй като не сте гледали словашки или чешки филми. И НЛО също множество пъти е заснемано в България, дори по Нова телевизия даваха репортаж.

Дай снимка и може да станем добър... екип. :lol:
0

Споделете тази тема чрез:

• (33 Страници) +
  • « Първа
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема