Форум

Data.BG Форуми: Места обитавани от духове - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (37 Страници) +
  • « Първа
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Места обитавани от духове

Потребителят е активен   thissucks 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 31-May 10
  • Град:София
И ас.
0

Потребителят е неактивен   dobrishinov 

• Регистриран: 11-October 10
Както споменаха по горе - Шишенци (забелязахте ли, че в серията на Отечествен Фронт където даваха за мистерията и духовете в с.Шишенци, всички снимани бабички, дядовци и др. очите им са ярко сини, на такава възраст това не знам дали е възможно...)

ето нещо което ми се случи вчера (неделя 10.10.10) с компанията... Всяка неделя обикаляме по околностите на автостоп. Аз съм от Кърджали. Обикаляме по изоставени крепости и природни забележителности. И решихме да отидем до крепостта Устра (Ето линк с местоположението: Устра - google maps). Бяхме 4 момчета и по двойки си хванахме автостоп, за около 40 мин стигнахме. Тръгнахме по пътеката за крепоста... По пътя видяхме постройка, която се оказа хижа Устра. За да минем към крепостта трябваше да минем през хижата. Качихме се по външните стълби на терасата и стигнахме до вратата, беше заключено и продължихме. Зад хижата имаше отворена врата. От любопитство влезнахме, някой ни беше изпреварил... В началото с кеф и мерак се смеехме и слезнахме в приземния етаж, имаше бутилки и се виждаше столовата. Изведнъж от горният етаж се чуха стъпки и как някой ходи, само аз и едното момче ги чухме, казахме на другите и се ослушахме... нищо не стана, но мн бързо всички излезнахме навън. Огледахме къщата, но нищо подозрително нямаше. Отново решихме да влезем, но този път да я обиколим цялата. Всеки с ножка запасен, влезнахме и тръгнхме. Хижата беше на 4 етажа с тавански стаи, другото момче което беше чуло шума имаше брадвичка в ръката :lol: смешна картинка бяхме... яко филмирани. Качихме се до горе видяхме, че няма никой. Погледнахме всички стаи. Слезнахме отново в приземния етаж, защото беше много интересно. Всички неща при 2рото влизане и обикаляне ги бях записал на клипче в телефона. Стояхме и тамън си викахме да излизаме, клипчето спря, защото паметта на тела свърши - имаше скромна памет :lol: и както бяхме затихнали от горния етаж на същото място се чу отново - туп туп туп (ходене на някой), последва споглеждане, защото този път всички успяхме да го чуем и за секунди се изпарихме на 10 метра от хижата. Бяхме направо изумени какво може да е, проверихме всичко, абсолютно всичко... едната версия на едното момче беше. че може да е животно... но аз не смятам, че стъпките на животно ще се чуват така. Друга версия беше да не би някой да се е скрил под леглата, защото там не проверихме... незнам какво беше, но определено не го видяхме... Продължихме, стигнахме крепостта, разгледахме местността, и се върнахме в града ни :lol:

отностно зарибените на тема - паранормално, ако има някой от Кърджали да казва, веднага може да се срещнем и да обсъждаме неща, много голямо желание имам да обиколя такива места по България и да документирам с камера, да направим нещо като документални филми : ) някой дочул ли е около Кърджали някакви села или местности в южна Б-я където има паранормални неща и историй. :lol:
0

Потребителят е неактивен   eastman47 

• Регистриран: 18-July 09

Цитат

отностно зарибените на тема - паранормално, ако има някой от Кърджали да казва, веднага може да се срещнем и да обсъждаме неща, много голямо желание имам да обиколя такива места по България и да документирам с камера, да направим нещо като документални филми : ) някой дочул ли е около Кърджали някакви села или местности в южна Б-я където има паранормални неща и истор

Относно това аз съм от софия но можем да се отбием на някое място близо до софия като тая въпросна къща в Банкя или където и да е (само транспорта ми да не стружа поже4е от 5-6 лева ). До банкя пътувам безплатно :lol:
0

Потребителят е неактивен   ianiiovski 

• Регистриран: 04-August 08
  • Град:Враца
Мен ми е интересно защо екипа на Отечествен фронт не остана за 1 вечер да видим какво ще стане
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   theencore 

• Регистриран: 21-May 06
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Финансови.
Защото от самолет си личи, че просто хората искат да им асвалтират пътя. :lol:
0

Потребителят е неактивен   ianiiovski 

• Регистриран: 04-August 08
  • Град:Враца
Има нещо вярно във всичко това и аз доста хора съм чувал такива историики
Публикувано изображение
0

ние сме 4тирима навитаци, и даже смятаме да ходим в това село да нощуваме и да снимаме, за да се уверим с ушите си дали има такова нещо. Но това незнам как ще стана сега защото даскало...идва зимата...друго си е лятото на палатка, а до София скоро нямам път, смятам лятото да тръгним да обикаляме и тогава ще отидем до къщата в Банкя, но задължително ще стигнем до това село Шишенци, адски ми е интерестно, защо всички са синеоки... :lol:

също хора, дайте да поддържаме тази тема, и като дойде момент всички навитаци ще тръгнем : ) :lol:
и бтл: аз съм на 17, догодина лятото ставам 18, вие на каква възраст сте, да не сме ние долната граница :lol:
0

аз съм почти на 17 и вече съм ходи лдо къщата в банкя.Ако има места близо до софия на които 6те ходите пишете едно ЛС или на скайп multikiller79.Радвам се че има и други хора споделящи интересите ми.затова искам близо до софия щото все пак съм и на даскало и тн...За хелоуеен може да отидем някъде... Предложете

Мнението беше редактирано от eastman47: 12.10.10 - 14:51

0

Потребителят е неактивен   babonehoditam 

• Регистриран: 10-October 10
Когато бях някъде на около 16 и се правех на голям метълист, ходихме заедно с едно момиче на гробищата късно вечерта. Не се случи нищо интересно, помня само, че навсякъде свиреха щурци и постоянно от дърветата капеха едри капки понеже току що беше валяло, създавайки усещането, че някой тихо шляпа наоколо. Като нещо странно би могло да се спомене, че след като прегледахме снимките, които бяхме направили там (щото се снимахме) видяхме, че на едната се виеше някаква мъгла. Сега ще потърся снимката. Но това би могло да си е просто от времето. Така че, нашата нощна-средгробищна разходка тогава не се отличи с нищо необикновено.
0

потърси и сподели снимката, аз лично искам да я видя, стана ми интересно :lol:
0

и аз така
0

Потребителят е неактивен   bloodhammer 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:Behind You.
  • Интереси:Издаване на желязо.
Не давай лични снимки ,че ако те видим ще намерим да ти праем кур капан.
Xbox 360 Arcade
Nintendo Wii
PSP Slim&Lite Yellow
TERMINATOR Super Mario BUNDLE LIMITED EDITION
0

Потребителят е неактивен   mernona 

• Регистриран: 31-December 06
Здравейте.Радвам се,че темата още е активна,защото ми се прииска и аз да кажа нещо по въпроса.И аз съм чувала от много хора за разни странни и необясними случки.Дори съм преживявала една такава,беше преди няколко години.С нашите ходихме до Вършец и в тая местност имаше едно шосе,извиващо високо нагоре по един склон,за което се разказваха някакви неща.И ние по това шосе се спускаме надолу и по едно време решихме да проверим истина ли е това.Баща ми изключи двигателя на колата и тя почна по инерция да се спуска бавно надолу.Но в един момент някаква сила започна пак нагоре да я тегли.Този феномен бил и на още няколко места,както разбрахме.Обаче аз доста се уплаших тогава.Но все още не мога да го повярвам.
И по принцип от години съм си доста страхлива и понеже съм чувала един милион такива страшни истории,в един момент започнах да се озъртам насам-натам,особено вечер,като си лягам.Вече от сума ти време спя на запалена лампа,защото не ми е комфортно в тъмното.И когато гледах броят на Отечествен Фронт за мистериите в село Шишенци,също почти не мигнах.Лошото е,че ми е супер интересно,обаче после такъв страх ме тресе,че...И гледах въпросното клипче с призрака,който онези качват на стоп,и от това не мигнах последните няколко дни.
Също така една от бабите ми,която почина,разправяше,че чувала как скърцал паркетът нощем,все едно някой ходи по него,и твърдеше,че това бил мъжът й,отдавна починалия ми дядо,когото не познавам.Веднъж говорихме за това,когато с баща ми бяхме на гости у едни роднини,и те май са имали подобни преживявания.Не знам наистина да вярвам или не.Но едно е ясно,че не може човек да прекара живота си в страх от духове и тем подобни.Като системно си недоспиваш,си докарваш неприятности един ден.Ето,до такава степен преди време имах периоди на силен страх,че дори преглеждах някои снимки,да видя дали не се е запечатало нещо странно на тях.Е,няма и няма.Затова съм съгласна,че е въпрос на вяра.В нашето семейство като цяло не вярват в такива неща.Дори на думите на баба ми никой не е взел насериозно.Тя самата пък ми повтаряше,че живяла в апартамента години наред и нищо не е ставало.И аз всъщност съм чувала да скърца въпросния паркет,защото доста време спяхме в една стая с нея,но така и няма да се разбере какво е било,защото апартамента го продадохме преди няколко години,когато тя почина.
Още нещо,което познати са ми разказвали като паранормално.По-голямата дъщеря на една приятелка на майка ми,много интелигиентно дете,ми разказа преди няколко години пак,една странна история.Сега тя,родителите и малката й сестра живеят в Пловдив,преди бяха в Бургас,обаче заради работата на баща й се преместиха в Пловдив и рядко си идват вече в Бургас.Та,една вечер,в старото им жилище,някой позвънил на вратата и голямото момиченце отишло да види кой е.Помислила си,че е техен съсед,обаче било тъмно отвън и тя видяла само светлината от фас на цигара.Когато по-късно попитали съседът дали е идвал,той отрекъл. :lol: :lol: :lol: :lol:
Някои от призрачните истории съм чувала от други деца,с които съм си играела,и не знам дали да ги отхвърлям.Не всички са звучали достатъчно сериозно,за да бъдат взети под внимание.Изградила съм си една позиция,при която допускам,че всичко е възможно,макар да не вярвам фанатично.Но дори и да съществува нещо паранормално,дори и наистина в онова село Шишенци да витаят самодиви и други,човек не трябва да живее в постоянен страх.
0

Първо бих искал да кажа че много се радвам че още един човек се присъединява към семейството на вярващите в паранормалното.Аз не се боя от такива неща но ми е супер интересно да ги изследвам и ще се радвам ако скоро се съберем тиим с който да отидем на някое такова място. И мерси за историята наистина интересно преживяване о.О
0

Потребителят е неактивен   boroman89 

• Регистриран: 18-April 10
Баща ми е от с.Шишенци баба и дядо живеят там от доста време , и мога да ви кажа че нещата са малко пресилени.Найстина има странни звуци и разни светлини(оказаха се от някво стопанство горят гуми нощно време) , но пък чак да се разпознават гласове , приказки и т.н. си е шит.Това за сините очи е много странно , но ми прилича на опитите на Менгеле от ВСВ.

пп.Ако ще идвате насам кажете ще ударя едно рамо.Живея във Видин на около 40км .Пътя е истинско самоубийство.
0

Потребителят е неактивен   darkbutterfly 

• Регистриран: 14-August 06
  • Град:13 steps to Nowhere

Преглед на мнениеmernona, на Oct 26 2010, 10:08, каза:

По-голямата дъщеря на една приятелка на майка ми,много интелигиентно дете,ми разказа преди няколко години пак,една странна история.Сега тя,родителите и малката й сестра живеят в Пловдив,преди бяха в Бургас,обаче заради работата на баща й се преместиха в Пловдив и рядко си идват вече в Бургас.Та,една вечер,в старото им жилище,някой позвънил на вратата и голямото момиченце отишло да види кой е.Помислила си,че е техен съсед,обаче било тъмно отвън и тя видяла само светлината от фас на цигара.Когато по-късно попитали съседът дали е идвал,той отрекъл. :lol: :lol: :lol: :lol:

e чакай бе може да е бил някакъв друг човек,може крадец да е бил, кво му е паранормалното на тва :lol:
Публикувано изображение
"Riddle me this :I have a head, a tail, but never any legs. Do you know what I am?"
0

Потребителят е неактивен   velosipederast 

• Регистриран: 15-May 08
  • Град:София / Ловеч / Силистра

Преглед на мнениеeastman47, на Oct 26 2010, 19:55, каза:

Първо бих искал да кажа че много се радвам че още един човек се присъединява към семейството на вярващите в паранормалното.Аз не се боя от такива неща но ми е супер интересно да ги изследвам и ще се радвам ако скоро се съберем тиим с който да отидем на някое такова място. И мерси за историята наистина интересно преживяване о.О

Самоубий се като са ти интересни паранормалните неща. Със сигурност ще научиш.
'Cause at 5 o' clock
they take me to the gallows pole.
The sands of time for me are running low
running lo-o-o-o-o-o-ow, YEAH!
0

Потребителят е неактивен   MegaByteABC 

• Регистриран: 19-July 07
WC-то ми. :S
Twice the pride, double the fall...
100000110001001000100101100101000001
0

Потребителят е неактивен   absolutelyrubish 

• Регистриран: 13-August 08
  • Интереси:YNWA

Преглед на мнениеMegaByteABC, на Oct 29 2010, 22:22, каза:

WC-то ми. :S

Аха появява се духът от тоалетната чиния : )
0

Потребителят е неактивен   bloodhammer 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:Behind You.
  • Интереси:Издаване на желязо.
Или черният фантом.
Xbox 360 Arcade
Nintendo Wii
PSP Slim&Lite Yellow
TERMINATOR Super Mario BUNDLE LIMITED EDITION
0