Форум

Data.BG Форуми: Спорт ТОТО - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Спорт ТОТО

Потребителят е неактивен   itsalive 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-December 07
Винаги съм гледал с насмешка към този лесен начин за забогатяване а преди малко гледах късните новини по BTV и потърсих още инфо.
Всички сме гледали фокуси, кой на живо кой online но общото е, че е измама.
Не че никой не печели - сигурно много от нас познават хора, които познават хора, които са чукнали петичка...
Та ми е интересно:
(Ще) Пускате ли фишове?
Вярвате ли, че числата от тегленията са произволни?
Какво е мнението Ви по темата?
Публикувано изображение“Coding for IE teaches us valuable lessons, like patience and perseverance!”
0

Потребителят е неактивен   pureenergy 

• Регистриран: 07-January 04
  • Град:Evil City
  • Интереси:extreme sports & PC mods
е какво да ми е мнението...
винаги съм смятал, че тотото може да се манипулира и те взеха, че го показаха на яве :lol:

иначе от време на време пускам фишове, най-голямата печалба ми е била 4-ка
0

Потребителят е неактивен   penkoterziew 

• Регистриран: 22-November 08
  • Град:по света и у нас
  • Интереси:любя всички жени
Ам чи кой кого кара на сила да пуска тото?Който иска пуска-който иска не пуска.Нали и Стоичков каза-"който играе пИчели-който не играе не пичели" :lol:

Мнението беше редактирано от penkoterziew: 17.09.09 - 07:33

"Който не работи няма да яде"
....Кризата ще отмине, когато му дойде времето. Ще разберем със сигурност, че е отминала тогава, когато влезем в друга криза, и първата започне да ни липсва.
0

Потребителят е неактивен   shelbyss 

• Регистриран: 11-May 05
  • Град:In Mickey Mouse country
Разбира се че е нагласено. Сега се манипулира много лесно, няколко часа преди тиража те имат всички подадени комбинации в електронен вид. Избира се такава комбинация от числа, която я няма в списъка (или ако я има, но само нашия човек и друг не е пускал фиш с такава) нареждат се топките кои да са по леки и готово. Винаги са ми били супер смешни хората в тези комисии, които трябва да следят за нередности в целия процес. Загледайте се във физиономиите някой път - бихте ли им повярвали? Заключват диск с файла в сейф 2 минути преди тегленето. И защо го правят ? Как ще ми докажат, че файла не е копиран преди това 100 пъти? Не е проверен от "наши" хора и т.н. Данните в този файл се обединяват от всички тото пунктове от човек ...

Въпреки това пускам фиш с една колонка 6/49 от веме на време - сега ще попиташ защо го правя след като вярвам, че е нагласено?
Ами защото вярвам, а и опита ми показва, че по законите на Мърфи дори и най-нагласената работа винаги може да се обърка!

На нов шеф и на малко прасе не се радвай, защото не знаеш каква свиня ще излезе от тях !
0

Потребителят е неактивен   trifonovtd 

• Регистриран: 02-January 07

Преглед на мнениеshelbyss, на Sep 17 2009, 11:00, каза:

Разбира се че е нагласено. Сега се манипулира много лесно, няколко часа преди тиража те имат всички подадени комбинации в електронен вид. Избира се такава комбинация от числа, която я няма в списъка (или ако я има, но само нашия човек и друг не е пускал фиш с такава) нареждат се топките кои да са по леки и готово. Винаги са ми били супер смешни хората в тези комисии, които трябва да следят за нередности в целия процес. Загледайте се във физиономиите някой път - бихте ли им повярвали? Заключват диск с файла в сейф 2 минути преди тегленето. И защо го правят ? Как ще ми докажат, че файла не е копиран преди това 100 пъти? Не е проверен от "наши" хора и т.н. Данните в този файл се обединяват от всички тото пунктове от човек ...

Въпреки това пускам фиш с една колонка 6/49 от веме на време - сега ще попиташ защо го правя след като вярвам, че е нагласено?
Ами защото вярвам, а и опита ми показва, че по законите на Мърфи дори и най-нагласената работа винаги може да се обърка!

shelbyss , раздвоен съм , даже съм разтроен . Хем знам за големите възможности на техниката , хем не ми се вярва че всичко в тотото е нагласено . Много съм чел по този случай , чел съм наблюдения на хора маниаци по тази тема и пак не мога или не ми се иска да повярвам в това.
От какво се водя в този случай , етоот какво . От максимата :

Една тайна може да се пази от трима души , когато двамата са умрели !

Та ето как разсъждавам и какви въпроси ме вълнуват , ако се условим че тегленето на тотото е манипулирано :
-Колко човека са запознати с манипулацията ?
-По какъв начин те ще запазят тази велика тайна ? Мисля че най лесния начин е чрез многооо пари , или както казах да са умрели , но последното не е възможно .Остава първото - парите.
Парите обаче са много издайни. Те не държат тайни .Този/тези човек/ци не живеят на Луната, имат семейства , близки , познати , приятели и съседи . Многото пари променят винаги начина на живот на човека. Не може някой наблюдателен от по горе изброените категории да не забележи промяната в начина им на живот. То ще бъдат скъпи коло , облекла , имоти , любовници , моабети и т.н. Най напред зависливите ще го забележат , ама да знаеш колко скорооооо....
Ще кажеш ама те са заинтересувани и ще пазят строгата тайна . Да , да , ама както ти казах парите са много издайни. Не могат да се преместят да живеят в чужбина , а да си вършат тука тюработата , не е възможно. А бе, вече почвам да се разчетворявам...
Да , не е нормално да се получат еднакви числа в два тиража . Издайническо е това да стане в момента на смяната на шефа, много е съмнително .
Вие какво ще кажете .
Бъди по-умен от другите хора,
но не им го показвай.
0

Потребителят е неактивен   naskomancer 

• Регистриран: 03-November 04
От доста време насам смятам, че тотото е нагласено. Бях гледал по господари на ефира как при теглене в реално време както нямаше числа и хоп изведнъж 4-5 числа изтеглени. И аз също пускам по някой фиш на годината 1 път ей така за спорта. :lol:
1

Потребителят е неактивен   shelbyss 

• Регистриран: 11-May 05
  • Град:In Mickey Mouse country

Преглед на мнениеtrifonovtd, на Sep 17 2009, 12:13, каза:

Та ето как разсъждавам и какви въпроси ме вълнуват , ако се условим че тегленето на тотото е манипулирано :
-Колко човека са запознати с манипулацията ?
-По какъв начин те ще запазят тази велика тайна ? Мисля че най лесния начин е чрез многооо пари , или както казах да са умрели , но последното не е възможно .Остава първото - парите.
Парите обаче са много издайни. Те не държат тайни .Този/тези човек/ци не живеят на Луната, имат семейства , близки , познати , приятели и съседи . Многото пари променят винаги начина на живот на човека. Не може някой наблюдателен от по горе изброените категории да не забележи промяната в начина им на живот. То ще бъдат скъпи коло , облекла , имоти , любовници , моабети и т.н. Най напред зависливите ще го забележат , ама да знаеш колко скорооооо....
Ще кажеш ама те са заинтересувани и ще пазят строгата тайна . Да , да , ама както ти казах парите са много издайни. Не могат да се преместят да живеят в чужбина , а да си вършат тука тюработата , не е възможно. А бе, вече почвам да се разчетворявам...
Да , не е нормално да се получат еднакви числа в два тиража . Издайническо е това да стане в момента на смяната на шефа, много е съмнително .
Вие какво ще кажете .

Ами човеците запознати с "манипулацията" (ако може да се нарече така, за мен си е обикновена измама) са минимум 5-6 човека. И какво като се разбере и говори? Като се говори, а и всички виждаме имотите и колите на политиците, полицаите, митничарите и данъчните някой да е предприел нещо срещу тях? Нали се сещаш, че след като падне джакпота, гушналия го получава трохите, а големия пай се преразпределя между други. Като се разшуми нещо и сменят шефа с пак "наш човек", след това и него и т.н. което не решава проблема. Шефът на тотото е "бушон" и изгаря, като се разшуми много, хората които връткат далаверата обаче остават. Такива измами не стават без чадър от най - високо ниво, като за всеки има съответния дял от баничката.

Аз лично за големи джакпоти над 300 - 400 000 лева фишове не пускам, сигурно е че парите ще се лапнат от "нашите хора". Каква реклама върви за големите джакпоти по телевизията - то не са новини, не са предавания и т.н. "Айде народееее на големия ... джакпот". Интересното става ако нещо се обърка и париците попаднат в не който трябва, а в общия случай те вече са нагласени за какво ще се харчат, а може би и предварително изхарчени. Те тогава идва едно голЕмо пОтене и много бързичко се натрупва нов голям джакпот. Има и втори вариант изнудване на човечеца който ги е спечелил "да си ни ги върне" под различна форма. Аз не вярвам и в анонимността на спечелилите, нали все някъде пишат кой е, а и той рано или късно доказва произхода на парите, та кое му е анонимното тогава? Банката те пита откъде са тия пари? И след това целия свят вече знае че ти си щастливеца.

Ако спечелиш голям джакпот решението е едно според мен:

1. Парите по сметка в банка в чужбина
2. Изнизваш се с най близките ти хора в чужбина (ако успееш и не те гепат преди това, но все пак има начин) след 5-6 години може да се върнеш, но трябва да го караш по скромно като твърдиш че си профукал всичко.

Можеш да вярваш, че не е нагласено колкото силно искаш - твое убеждение, лично аз обаче не вярвам в това!

На нов шеф и на малко прасе не се радвай, защото не знаеш каква свиня ще излезе от тях !
0

Потребителят е неактивен   hermit 

• Регистриран: 16-January 04
  • Град:София
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board...;sb=5& part=
к
0

Преглед на мнениеhermit, на Sep 17 2009, 14:42, каза:

Те за тая тема говорих. Щяхда я търся за да я постна , но hermit ме изпревари.
но не им го показвай.
0

Преглед на мнениеshelbyss, на Sep 17 2009, 14:40, каза:

....

Ако спечелиш голям джакпот решението е едно според мен:

1. Парите по сметка в банка в чужбина
2. Изнизваш се с най близките ти хора в чужбина (ако успееш и не те гепат преди това, но все пак има начин) след 5-6 години може да се върнеш, но трябва да го караш по скромно като твърдиш че си профукал всичко.

Можеш да вярваш, че не е нагласено колкото силно искаш - твое убеждение, лично аз обаче не вярвам в това!

shelbyss , казах ти че съм раздвоен , даже разчетворен по тази тема. Почти съм сигурен , че има далавера в тотото . Но нали знаеш както всички и аз тайничко , ама много тайно се надяваме да се случи чудото ... Да , то се случва ... но сори , за определени хора .
Да ,б е , кой беше казал че няма случайнопсти , забравих ...
но не им го показвай.
0

Потребителят е неактивен   bayhuy 

• Регистриран: 10-July 03
  • Град:Cat's Eye Nebula
Тази "игра" е поредната еврейско-масонска конспирация, целяща да вземе и последните парички на бедния българин! Това е истината за тототототототоото...то-то-то, то-то...
0

Потребителят е неактивен   IRK 

• Data.BG Ранобудник
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 17-November 03
Преди 15 години заради първите шест цифри от ЕГН-то ми и началната ми буква взех 50 лв :lol: От лотарията :lol:
0

Потребителят е неактивен   penkoterziew 

• Регистриран: 22-November 08
  • Град:по света и у нас
  • Интереси:любя всички жени
Късметлия,като утешителни ти ги дадоха нали?Така се казваше на времето и се прилагаше ако номера на билетаотговаря,обаче серията не.

Мнението беше редактирано от penkoterziew: 17.09.09 - 19:35

"Който не работи няма да яде"
....Кризата ще отмине, когато му дойде времето. Ще разберем със сигурност, че е отминала тогава, когато влезем в друга криза, и първата започне да ни липсва.
0

Потребителят е неактивен   sleep4 

• Регистриран: 11-September 09
Може би има някаква далавера... по-точно Ганьовщина.
И аз чакам тази вечер ГОЛЕМИЯ джакпот! КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ, които не губят надежда! Ако не е този, ще чакаме следващия тираж! До сега само 3-ки и два пъти 4-ки. :lol: Всичко най :lol:
0

Потребителят е неактивен   Dobriman 

• MadWizard
  • Регистриран: 21-February 04
не вярвам, че е нагласено.
А и като има големи джакпоти, приходите са по-големи пъти от печалбите....така че за какво да го прецакват?

Обаче винаги съм се чудел....ако ми се падне шестичка /не на мен де- аз не пускам....въпреки, че всеки път при голям джакпот се каня/...та ако ми се падне шестичка с 2 милиона примерно....какво им пречи да кажат че са се паднали 200 шестички и да ми дадат 100к само?
Аз няма как да знам колко са ударените.
My Last.FM

Изяж бобър - спаси дърво !
0

Потребителят е неактивен   forumpress 

• Регистриран: 12-January 06
  • Град:Варна

Преглед на мнениеDobriman, на Nov 5 2009, 16:31, каза:

не вярвам, че е нагласено.
А и като има големи джакпоти, приходите са по-големи пъти от печалбите....така че за какво да го прецакват?

Обаче винаги съм се чудел....ако ми се падне шестичка /не на мен де- аз не пускам....въпреки, че всеки път при голям джакпот се каня/...та ако ми се падне шестичка с 2 милиона примерно....какво им пречи да кажат че са се паднали 200 шестички и да ми дадат 100к само?
Аз няма как да знам колко са ударените.

Ти се правиш на луд за пореден път. Обявено е на всички в спортните новини, в сайта на тотото, навсякъде, колко броя: шестици, петици, и.т.н има спечелени.

Приходите не са в пъти по-големи от джакпота! За предния тираж с голям джакпот от 2 170 000 лв. общо целия приход за тиража беше 1 997 000лв.
E46 Fan
0

Потребителят е неактивен   Dobriman 

• MadWizard
  • Регистриран: 21-February 04
Добре, аз съм луд....а ти НОРМАЛНИ човече, как ще ме убедиш, че това което съобщават в новините е истината, само истината и цялата истина?
Мое ли си толкова проЗд. Чети първо, па тогава се хвърляй да се заяждаш с батко си.
My Last.FM

Изяж бобър - спаси дърво !
0

Потребителят е неактивен   bradatguz 

• Регистриран: 09-January 09
аз съм удрял петица през далечната 98 година. на едно число от шестицата бях...
пак си беше пара обаче!

сега не съм активен, баща ми си пуска чат-пат. ама за двата милиона сега и аз му написах числа :lol:

едит: може и да е нагласено сега, даже мисля че е, защото преди олимпиадата в китай ако си спомняте нямаше някавки пари за делегацията и мистериозно джакпота в тотото стгна 3 000 000 и отгоре, после преди игрите точно падна и това беше. така си събраха пари за да ги изпратят на игрите

Мнението беше редактирано от bradatguz: 05.11.09 - 16:51

0

Потребителят е неактивен   forumpress 

• Регистриран: 12-January 06
  • Град:Варна

Преглед на мнениеDobriman, на Nov 5 2009, 16:41, каза:

Добре, аз съм луд....а ти НОРМАЛНИ човече, как ще ме убедиш, че това което съобщават в новините е истината, само истината и цялата истина?
Мое ли си толкова проЗд. Чети първо, па тогава се хвърляй да се заяждаш с батко си.

Ой, милия ми той, първа радост е за мен да се заяждам с някой, Бате.
E46 Fan
0

Потребителят е неактивен   sleep4 

• Регистриран: 11-September 09
Джакпота остана! Пуснете си фиша и да чакаме в неделя!
....хубаво е да очакваш чудеса! :lol:
1

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Close  Member Login