Форум

Data.BG Форуми: Проблем с BSPlayer - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Проблем с BSPlayer няма звук

Потребителят е неактивен   crovean 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 08-March 05
  • Град:Бургас
Хора, пробвах с много версии, но звук няма. С уиндълс 7 съм, а сега с безплатната версия на БС плеър-а. Помагайте - как да си оправя звука?
0

Потребителят е неактивен   elmantec 

• Регистриран: 21-December 06
  • Град:Plovdiv
  • Интереси:N/A

Преглед на мнениеcrovean, на Sep 12 2009, 23:35, каза:

Хора, пробвах с много версии, но звук няма. С уиндълс 7 съм, а сега с безплатната версия на БС плеър-а. Помагайте - как да си оправя звука?

Само на него ли нямаш звик? Провери дали изобщо Windows-а ти издава звуци. Може да нямаш драйвери за звуковата карта.

Мнението беше редактирано от elmantec: 12.09.09 - 23:58

|

Публикувано изображение
0

Да, дори на vmw формата има, но не и на ави. Ако неможете да ми помогнете с БС, кажете как да си сложа субтитри на, меко казано, отвратителния уиндълс медиа плеър, защото от около час-час и половина се пробвам да изгледам 1 филм.
Поздрави!

П.П. Имам всички драйвери без за камерата... а и за видеото не съм сигурен ама то още незнам как да проверя в тоя Уин 7 :lol:

Мнението беше редактирано от crovean: 13.09.09 - 00:00

0

Потребителят е неактивен   ironcross 

• Регистриран: 27-March 06
Уиндълс?!?
О, Боже... то не беше Линдолс, Луиндолс, Виндовс... как ги измисляте тия бе, хора?
@crovean, влез в 21 век:
http://cdn.pandora.tv/KMP/Download/beta/Th...Player_1434.exe
Ако имаш някакъв кодек-пакет - деинсталирай го; този плеър не се нуждае от това.
0

ironcross виж сега... благодарен съм ти за линка, макар и със закаснение. Но опитът ти да се покажеш като забавен (фъни) не струва. Ти не се пробва да го напишеш? Как да разбирам това - като слабост, нужда да се наложиш? Не искам да започвам нещо, от което никой няма нужда, затова ще спра до тук. ("Влез в 21 век") тука само мога да си поема дълбоко дъх и да издишам бавно в знак на съжаление... А и не зная във връзка с какво го каза, а и честно казано не ме интересува. Излез от филма и влез в живота!
Поздрави!
0

Преглед на мнениеcrovean, на Sep 13 2009, 03:50, каза:

ironcross виж сега... благодарен съм ти за линка, макар и със закаснение. Но опитът ти да се покажеш като забавен (фъни) не струва. Ти не се пробва да го напишеш? Как да разбирам това - като слабост, нужда да се наложиш? Не искам да започвам нещо, от което никой няма нужда, затова ще спра до тук. ("Влез в 21 век") тука само мога да си поема дълбоко дъх и да издишам бавно в знак на съжаление... А и не зная във връзка с какво го каза, а и честно казано не ме интересува. Излез от филма и влез в живота!
Поздрави!

Много думи, никакво съдържание... Не се опитвай да изпъкваш пред хора, далеч над нивото ти, особено когато си неграмотен.
0

Потребителят е неактивен   presents 

• Регистриран: 11-May 05

Преглед на мнениеcrovean, на Sep 13 2009, 00:58, каза:

Да, дори на vmw формата има, но не и на ави. Ако неможете да ми помогнете с БС, кажете как да си сложа субтитри на, меко казано, отвратителния уиндълс медиа плеър, защото от около час-час и половина се пробвам да изгледам 1 филм.
Поздрави!

П.П. Имам всички драйвери без за камерата... а и за видеото не съм сигурен ама то още незнам как да проверя в тоя Уин 7 :lol:

Субтитрите трябва да имат същото има като филма,но с разширение Srt

Its All Gone Pete

Its All Gone Pete.srt

При Windows XP e така,не вярвам при седмицата да е по-различно.
0

Потребителят е неактивен   tifozut 

• Регистриран: 13-September 04
  • Град:София
  • Интереси:������, ��������, �������

Преглед на мнениеcrovean, на Sep 12 2009, 23:35, каза:

Трябва да се инсталира декодер за звука, който най-вероятно е в AC3 формат. В другия случай има звук при плеъра. Проблема не е във версията, а в това, че не ползва декодера, ползван от Windows Media Player.
The KMPlayer също е решение, но при мен ми променяше облика на уиндоус-а при пускане на филма, което е малко досадно, и се наложи да настройвам допълнително метода за извеждане на видеопотока.

П.С: Отговарям, "макар и със закаснение", заради тези, които имат подобен проблем и искат да си го решат.
situation normal, all fucked up (ситуацията е под контрол, всичко се прецака)
0

Потребителят е неактивен   Mozo 

• Регистриран: 27-December 03
BS плейър си го има този проблем още от Виста и явно ще го носи и в седма версия.
0

@ironcross, ти си ненормален. Такиа дето си се самоопределят на какво ниво са, те са най-долу в обществото. С тебе въпроса го приключих, защото "не съм на твойто ниво" (нито от твоето село) и не искам да те обиждам. Затова и съм толкова премерен.

Благодаря на всички отзовали се, AC3 декодера самият плеър си го тегли при инсталацията. КМ Плеъра пък не ми вади хубава картина, а е на много ситни квадратчета. Ще се пробвам да оправя БС, защото съм му свикнал на всички комбинации. При виста имах проблем, самоче беше точно обратният - имах звук, нямах картина. Бях с по-старата версия и чак като сложих 7 намерих решението в темата за тази ОС, но проблемът се "преобърна". Ще търся решение и ако намеря ще го кажа на всички тук, в тази тема!
Поздрави!
0

Потребителят е неактивен   Mozo 

• Регистриран: 27-December 03
Щом на KMPlayer ти дава на квадратчета, пробвай да смениш драйвъра на видеото.
0

Смених ОС :lol: Сега съм с XP и нямам никакви проблеми, с нищо... А може би ще изчакам 7 да излезе официално и може да си го купя истински :lol: Ще видим. Има време. Благодаря за помоща!
0

Потребителят е неактивен   stow 

• Регистриран: 25-March 06
купи си я моляте. тъкмо като имаш проблем няма да имаш оправдания
"But mankind will never have tools powerful enough to hear behind Big Bang's echo...where for eternity,two sounds interwine...a sigh of relief and ultimate release...and a scream of Absolute remorse."
It's odd, it's strange, it's exciting, and...My God...It's America!
0

Не всеки може да разбира колкото тебе... не ти ли беше минавало през ума? Честно?
0

Потребителят е неактивен   Activation 

• Регистриран: 02-May 07

Преглед на мнениеcrovean, на Sep 13 2009, 18:14, каза:

Смених ОС :lol: Сега съм с XP и нямам никакви проблеми, с нищо... А може би ще изчакам 7 да излезе официално и може да си го купя истински :lol: Ще видим. Има време. Благодаря за помоща!

Мне е от Уиндоус 7

Мнението беше редактирано от Activation: 13.09.09 - 18:29

Deftones ...
0

Преглед на мнениеcrovean, на Sep 13 2009, 14:52, каза:

@ironcross, ти си ненормален. Такиа дето си се самоопределят на какво ниво са, те са най-долу в обществото. С тебе въпроса го приключих, защото "не съм на твойто ниво" (нито от твоето село) и не искам да те обиждам. Затова и съм толкова премерен.

Благодаря на всички отзовали се, AC3 декодера самият плеър си го тегли при инсталацията. КМ Плеъра пък не ми вади хубава картина, а е на много ситни квадратчета. Ще се пробвам да оправя БС, защото съм му свикнал на всички комбинации. При виста имах проблем, самоче беше точно обратният - имах звук, нямах картина. Бях с по-старата версия и чак като сложих 7 намерих решението в темата за тази ОС, но проблемът се "преобърна". Ще търся решение и ако намеря ще го кажа на всички тук, в тази тема!
Поздрави!

Обикновено подписа на потребителя е един вид себеизразяване. Виждам, че твоя отлично пасва на същността ти. Ако искаш да ми опонираш - научи се първо да пишеш, моля те. Това, разбира се, няма да ти помогне много, но поне няма да се излагаш толкова фрапантно.
0

1. Подписът ми е посветен на такива като теб! Наслади му се докрай и внимавай с емоциите! Виждам кой е неграмотният!
2. За мен този спор прикючи, още в момента когато видях, че неможеш да ми помогнеш по темата!
И за да съм ясен - НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙ! Ако не разбереш това, остроумнико и не спреш да ме занимаваш, сам си прави изводите кой на какво ниво е!
3. Относно правописа - това е неофициално общуване - мо'а си пиша к'вото си искам! А ако имаш нЯкви съмнения към мен и моята грамотност, то подай си оплакването там където му е мястото - в лудницата. Там ще те изслушат! И понеже съм солидарен, макар и да не ти влиза в работата моят правопис, ако имаш желание ще ти кача снимка на дипломата ми за средно образование, та да видиш как са ме оценявали хората, които трябва! Аман от комплексари! И спамери :lol:
И да знаеш - не ти се получават смешките!
С най-добри чувства!
Поздрави!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login