Форум

Data.BG Форуми: Кой се пробва в С.А. "Ценов" - Свищов? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Кой се пробва в С.А. "Ценов" - Свищов?

Потребителят е неактивен   redkiril 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 26-October 04
  • Град:Карнобат
  • Интереси:Компютри, Здраве , Секс , Образование, Наука, Политика , Финанси , Филми , Музика
Аз вчера държах изпит с тест по Икономика в университета в Свищов,ама нещо не съм доволен и кажи речи нямам много големи очаквания за оценка над добър 4.Иначе общия успех от дипломата ми е 5,35 , математика - 4,67 и български език - 4.И сега май всичко зависи от оценката от изпита.Не че съм наясно какви са възможностите на останалите или колко човека се "борят" за място,но се притеснявам и очаквам тия дни да разбера каква ще ми е оценката от изпита.Иначе бал се оформя от гореспоменатите оценки + удвоената оценка от изпита и се дели на 5.Завършил съм СОУ с специалност "Икономист-посредник в митническа дейност" и съм изучавал доста икономически специалности,а именно заради тях общия ми е толкова висок.Математиката и Българския език са ми най-зле.Верно ли е,че с предимство са кандидатите занимавали се преди това с икономически предмети или завършели училище с икономичекса насоченост.Тоест имам ли предимство пред някой завършил техникум.Други,които са се пробвали нека споделят всякаква информация.Ако не стане с университета,вероятно ще се опитам в колежа чрез прехвърляне на оценката от изпита.Не намерих инфо колко кандидати се явават или колко с оценка от матура,матурите повечето са ги изкарали без особенни затруднения всички знаете защо :lol: а това някак си не е справедливо при съравнованието :lol: На 15 съм в Велико Търново,а на 17 Варна.

Мнението беше редактирано от redkiril: 10.07.09 - 19:58

0

• Интереси:Компютри, Здраве , Секс , Образование, Наука, Политика , Финанси , Филми , Музика
Сега видях оценката от изпита - 4,25 .Доволно,очаквах да е по-малка.Сега остава да се надявам да ме приемат. Бала ми общо става 22,52 от максимален 30 ... :lol: но ще се надявам.
0

Потребителят е неактивен   KAMEL1Q 

• Регистриран: 19-December 08
Ще те приемат :lol:
0

Дано.Оценката ми става 22,52 делено на 5 = 4,50 ,че и мъничко отгоре.А това си е много добър :lol:
0

Аре бе,никой ли не кандидатства в Свищов да си лафим!? Излязоха и резултатите от теста по География. http://www.uni-svishtov.bg/intranet/defaul...p?page=kskstats
0

Потребителят е неактивен   krumsto 

• Регистриран: 23-September 08

Преглед на мнениеredkiril, на Jul 14 2009, 19:01, каза:

Аре бе,никой ли не кандидатства в Свищов.

Еми как да ти кажа...
0

http://paste.hit.bg/ Доста се плюе по Академията,но това предполагам навсякъде го има. :lol:
0

Потребителят е неактивен   nikaru 

• Регистриран: 30-November 04
  • Град:sdfasdfasd
Колко теми ще пуснеш за влизането ти в тези провинциални заниманлни набедени за университети?
Хакване на PSP-та. 0885430363 20лв.

0

Седем.
0

Потребителят е неактивен   snoopanddmx 

• Регистриран: 24-September 06
  • Град:София
Мога да ти кажа,че може би най-доброто икономическо образование можеш да получиш в Свищов , и славата му се носи като Градът на икономистите , за разлика от някои други " непровинциялни" университети като УНСС . Майка ми има познати,собственици на фирми ,които са й казали ,че като видят в дипломата УНСС или НБУ и ги отпращат ,защото нищо не става от тях ... и ако обичате да ни плюете така училището... единствения недостатък е ,че е на 250 км от София ... от София съм и също ще кандидатствам там , някакси мисля да изпусна кочината тук и ще се наслаждавам на изсипването на огромна селска маса У селото на София - Студентски град...те за тва всички от провинцията после говорят 5 години за тая смесица между алкохолици,наркомани и една малка част ,която има желание да учи , защото е малко смешно да вървиш по коридора и от пликовете на минаващите покрай теб да се чуват бутилки уиски примерно.... честито на всички бъдещи студенти и приятен студентски живот
0

и като стана дума за кандидатстване , например след 1 класиране съм приет на 5 желание , ако си подам документи за второ с цел минаване напред губи ли се тази 5-а позиция ако не успея да мина нагоре в желанията или ако не стане си оставам на същата
0

Или оставаш с същата специалност или напред.Друг вариант няма.Затова искат и оригинална диплома,а може би и първа вноска за семестъра,за да са сигурни,че имаш желание за учиш там.Как си с оценките от дипломата и изпита?
0

4.25 на изпита , 5.35 диплома , 5.25 БЕЛ , 5.25 Математика , бал-24.35
0

Ехе,браво.Какво си писал за 1 специалност,щото вероятно ще те приемат с нея... Другаде кандидатствал ли си и за къде са ти предпочитанията?
0

Потребителят е неактивен   anex 

• Регистриран: 27-July 04
  • Интереси:you can't turn a whore into a housewife

Преглед на мнениеsnoopanddmx, на Jul 20 2009, 22:59, каза:

Мога да ти кажа,че може би най-доброто икономическо образование можеш да получиш в Свищов , и славата му се носи като Градът на икономистите , за разлика от някои други " непровинциялни" университети като УНСС . Майка ми има познати,собственици на фирми ,които са й казали ,че като видят в дипломата УНСС или НБУ и ги отпращат ,защото нищо не става от тях ... и ако обичате да ни плюете така училището... единствения недостатък е ,че е на 250 км от София ... от София съм и също ще кандидатствам там , някакси мисля да изпусна кочината тук и ще се наслаждавам на изсипването на огромна селска маса У селото на София - Студентски град...те за тва всички от провинцията после говорят 5 години за тая смесица между алкохолици,наркомани и една малка част ,която има желание да учи , защото е малко смешно да вървиш по коридора и от пликовете на минаващите покрай теб да се чуват бутилки уиски примерно.... честито на всички бъдещи студенти и приятен студентски живот

Голяма грешка. :lol:
В свищов е същото. :lol:
Chance makes a plaything of a man's life.
0

Абе,приет съм с 4 желание - Икономика на Търговията.Дали да подам документ за прекласиране по предходна специалност и незаето място по нея.Напред са ми 3.Маркетинг 2.Счетоводство и контрол 1.Финанси.Как мислите? Иначе с търговията имам някаква връзка лична.Нашите имаха навремето склад на едро.Сега само хранителен магазин,та дали няма съдбата пръст :lol: :lol:

Мнението беше редактирано от redkiril: 22.07.09 - 11:55

0

Застраховане и социално дело - 2 желание , 1-во желание Финанси , сега съм в размисъл дали да подам за второ класиране
0

Това може и да помогне от части.На думи всички специалности са страхотни,обаче :lol: - http://www.ue-varna....p?page=33&id=17
0

Потребителят е неактивен   bobotheobnoxious 

• Регистриран: 23-June 06
Маркетинг - 1во желание.
От кога започва записването ? В сайта пише 28 юли - 2 август, но на същото място пише, че класирането излиза на 28ми :lol:
Дали ще ми правят ли проблем ако искам да се отпиша няколко дни след записването като видя класирането в Търново :lol:
0

Ще ти върнат 10% по-малко от вноската за семестъра.Само за това знам.Иначе за проблем... насила не става :lol: Не е затвор :lol:

Мнението беше редактирано от redkiril: 22.07.09 - 13:15

0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login