Форум

Data.BG Форуми: Спиране на цигарите с табекс - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Спиране на цигарите с табекс вреди?

Потребителят е неактивен   Litess 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 06-May 09
Използвам Табкес за да спирам цигарите и по принцип дава резултат, но в упътването пише при неуспех да се изчакат 3 месеца преди да се направи нов опит за спиране. Работата е, че с табекс спрях цигарите за около 20-25 дена и сега отново съм започнал и се замислям дали би навредило ако в близката седмица отново си прибегна до табекса за да ги спра или би имало лоши последствия? Няма да откажа компетенто мнение, благодаря предварително!!
0

Потребителят е неактивен   techoesuper 

• Регистриран: 16-April 04
  • Град:Вече и аз незнам ..
Тази лепенка, която си я лепиш и те отказва от цигарите на практика вероятно е просто най-обикновена.. всичко е до психика.. ако ти лепна едно парченце тиксо без да знаеш, че е тиксо и ти кажа, че след 15мин. ще те заболи глава от него - тя наистина ще те заболи :lol: това е един елементарен пример как действа това ТАБЕКС.. :lol:

Мнението беше редактирано от techoesuper: 06.05.09 - 17:40

0

Потребителят е неактивен   Litess 

• Регистриран: 06-May 09

Преглед на мнениеtechoesuper, на May 6 2009, 18:38, каза:

Тази лепенка, която си я лепиш и те отказва от цигарите на практика вероятно е просто най-обикновена.. всичко е до психика.. ако ти лепна едно парченце тиксо без да знаеш, че е тиксо и ти кажа, че след 15мин. ще те заболи глава от него - тя наистина ще те заболи :lol: това е един елементарен пример как действа това ТАБЕКС.. :lol:

Не отричам възможността да е на психическа осонова, но пишче че съдържа никотин (и е хапче, а не лепенка) та ако ми помага да ги спра макар и на психическа основа, нямам нищо против, просто не искам да се прецакам с някакви страничени ефекти от прекомерна употреба.
0

Потребителят е неактивен   debelin 

• Регистриран: 28-July 06
  • Град:В сърцето на всяка филия
Преди 3 години спрях цигарите с табекс след 10г пушене. Фатката беше, че предозирах табекса. Странични ефекти - понесох абсолютно всички описани, НО СЕ ОТЪРВАХ.
http://filoproject.eu/ - top level protection for your Blackberry device!
0

Потребителят е неактивен   Powerpuff 

• Official PPG lover
  • Регистриран: 07-September 02
  • Град:Sumadijo Sumadijo ko bi tebe ostavio...
  • Интереси:Volim da pevam, volim da pijem
    takav sam ljudi, zasto da krijem
    volim da kuci dolazim kasno
    k'o ludak da se zaljubim strasno
Аз пък след 7г. пушене ги спрях без никакви лепенки,хапчета или бонбони.
Всичко е до психическа нагласа.
Сватбата е празник на любовта... ...и чудесен повод да се освиниш!

Зад всеки успял мъж стои една досадна жена която му пречи да се забавлява!
Публикувано изображение
Оплачи се!

I'm one of the dreamers - join us!
0

Потребителят е неактивен   darkpain 

• Регистриран: 12-January 08
И до психическа нагласа и най-вече човек да има воля.
0

Потребителят е неактивен   kecatapz 

• Регистриран: 09-September 06
  • Град:Стара загора
Аз бих казал,че всичко е до воля.
Преди две години ги бях отказал за две седмици.Знам,че времето е смешно,но тогава бях заклет пушач,пушех по две кутии и повече на ден - на 1 януари просто казах спирам- и за две седмици дори не съм ги погледнал.А до мен имаше пълна кутия (неотваряна) blue victory от 31ви.
И след две седмици пропуших не заради друго,а заради слаба воля.Просто нямах смелостта (ако така мога да се изразя) - да продължа.
Но един приятел първият път ги отказа с табекс за почти година - след това отново пропуши и пак ги отказа,но вече с воля.Сега вече не пуши.

Лошото е,че нали знаете.. има една приказка - един пушач си остава пушач до края на живота.. (не я цитирам правилно,но съм я забравил) - пушиш пушиш - в един момент ги отказваш - и може да минат 10,15,20 години но отново ще пропушиш.Разбира се не за всички важи - но веднъж пушил ли си и знаеш какво е - има моменти в които прибягваш отново до цигарите,просто защото знаеш какво е.
Аз пуша защото ми е кеф и защото ме успокояват - принципно това с успокояването е пълна глупост - защото преди като не пушех се успокоявах по друг начин.Но сега вече съм свикнал и понеже наистина всичко е на психическа основа - запаля ли,наистина се успокоявам.Внушение... което обаче съсипва здравето :lol:

А моят съвет е: прояви силна воля и ги откажи.Не робувай на пороците! Не може едни цигари да са по-силни от теб!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Close  Member Login