Форум

Data.BG Форуми: Как Да вържа рутер - уаиърлес ? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Как Да вържа рутер - уаиърлес ? моля обяснете

Потребителят е неактивен   vtvalkov 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-March 05
Имам рутер и 2 лаптопа и един нормален и до преди няколко месеца бях с Бол.бг и всичко знаех бях научил как се връзва, но сега съм на спектрум нет и има потребителско име и парола на влизане в нета просто такава си им е програмата явно. Та въпроса ми е как да вържа рутера така че да работи ви-фито на него
0

Потребителят е неактивен   Hollyshit 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 18-January 05
  • Град:Старата София
  • Интереси:High-End Audio
    Hardware/Software
Ако е това, което си мисля, а именно че използват PPPOE протокол за връзка с юзърнейм и пасуърд просто и самия рутер трябва да има тази опция, иначе не се сещам как ще стане... :lol:
E6600@3800Mhz
Мониторът ви е прашен отвътре ? Кликнете ТУК
0

Потребителят е неактивен   Ge0rGe 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 21-March 09
Иначе пак става, ама има да си играеш да правиш десктопа сърварче, че от там в рутера, че от рутера в лаптопите, проблема е че като изгасиш сървара, става грозно. Иначе принципно почти всички рутери имат вузможност да ги настроиш по РРРОЕ, тъй че влез си в рутера и подхващай :lol:
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login