Форум

Data.BG Форуми: колко струва смяна на гарнитура на главата - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

колко струва смяна на гарнитура на главата на голф 3

Потребителят е неактивен   bradatguz 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 09-January 09
че съм я издухал и трябва да я сменя, а все ме мързеше и вече 2 месеца седи неоправена ама мисля да я поправя, но не знам колко ще ми излезе с труда.
благодаря за евентуален отговор

аа да и ако някой е правил нещо подобно и има координатите на добър сервиз или майстор ще съм благодарен да ги сподели
мерси

Мнението беше редактирано от bradatguz: 19.04.09 - 17:12

0

Потребителят е неактивен   satanism 

• The Sentinel
  • Регистриран: 24-November 04
  • Град:София
Много зависи...мен ми излезе 600лв на Ланчата в Ауто Италия
'04 Alfa Romeo 156SW 2.4JTD 20V M-Jet - Injected with a poison! Публикувано изображение

Destruction leads to a very rough road but it also breeds creation...
0

Потребителят е неактивен   abysslord 

• Регистриран: 21-February 05
300 лв
0

Потребителят е неактивен   bradatguz 

• Регистриран: 09-January 09

Преглед на мнениеsatanism, на Apr 19 2009, 18:29, каза:

Много зависи...мен ми излезе 600лв на Ланчата в Ауто Италия

е твойта е в пъти по-рядка кола от моята
иначе 300 лева е поносимо, ама някой сервиз да препоръчате? не съм в час, защото до сега съм ходил само за накладки и ремъци. с такива ремонти не съм се занимавал никога и не знам кои са добрите майстори...
0

• The Sentinel

Преглед на мнениеbradatguz, на Apr 19 2009, 17:40, каза:

иначе 300 лева е поносимо, ама някой сервиз да препоръчате? не съм в час, защото до сега съм ходил само за накладки и ремъци. с такива ремонти не съм се занимавал никога и не знам кои са добрите майстори...

Що си мислиш, че има голяма разлика каква точно е колата....тук труда е скъп, самата гарнитура е 30-40лв...
'04 Alfa Romeo 156SW 2.4JTD 20V M-Jet - Injected with a poison! Публикувано изображение

0

Потребителят е неактивен   prateli 

• Регистриран: 25-September 04

Преглед на мнениеsatanism, на Apr 19 2009, 17:48, каза:

Що си мислиш, че има голяма разлика каква точно е колата....тук труда е скъп, самата гарнитура е 30-40лв...

и какво... купил си гарнитура за 40лв и си дал 560 за труд!
Car manufacturers
0

• The Sentinel

Преглед на мнениеprateli, на Apr 19 2009, 20:11, каза:

и какво... купил си гарнитура за 40лв и си дал 560 за труд!

Пардон, във Вантотрейд си правих колата...
Иначе горе-долу...да...около 300лв ми беше труда, 200 шлайфане на главата и останалото за гарнитурите....

0

Потребителят е неактивен   CHOSI 

• Регистриран: 13-June 04
  • Град:Разлог

Преглед на мнениеbradatguz, на Apr 19 2009, 17:40, каза:

София - Драгалевци зад пицария Чичовци имам оредвид улицата зад тях

Иво се казва човека прави чудеса но пък за сметка на това чат пат си избира клиентите и не е евтин
0

Потребителят е неактивен   treisy 

• Регистриран: 12-November 05
Абе аз за смяна гарнитура на глава преди 3-4 месеца дадох 25-30 лв за гарнитурата (не си спомням точно 26 ли...колко беше) Стягане на главата (преди няколко дни, по-рано трябваше да отида, ама,....) - 20 лв., а и шлайфаха я (няма как без него) - там 50 лв. отидоха мисля = грубо 90 лв. И някой и друг болт да го докараме до 100 и 50-60 лв труд да е макс.... кви са тия цифри тука 500лв. за гарнитура.... :lol: Че аз ако ви изброя какво сменях и правих - 2 седмици стоя в сервиза и излезе 1000лв с труда.... е*ах аз и гарнитурата. (за Опел Астра Джи иде реч)

Мнението беше редактирано от treisy: 19.04.09 - 22:29

0

• The Sentinel
Сигурно за 3ти път пиша...аз ходих в ОТОРИЗИРАН СЕРВИЗ :lol:))

0

Преглед на мнениеsatanism, на Apr 20 2009, 01:04, каза:

Сигурно за 3ти път пиша...аз ходих в ОТОРИЗИРАН СЕРВИЗ :lol:))

Е и? :lol:

Това какво ще рече по-точно, освен, че взимат не 50лв., а 500 за труда си.... щото той трудът си е еднакъв. А за една гарнитура да дам 500лв. за труд, само щото е оторизиран сервиз... :lol: И то да ме прощаваш, ама Ауди го карахме баш в оторизиран сервиз и кво да ти кажа - 185 лв., Опелчето 150 - в неоторизиран. Не знам каква е тая цена за гарнитура - ти Ламборгини да караше по-евтино щеше да я смениш, къде, къде. Ама това са си мои съждения, мен няма сила дето да ме накара да дам 500лв. за работа за гарнитура, при все, че тя самата е 30лв. Може работата да е по-пипкава, обаче тия пари - моля, моля, не карам Бойнг, че па видиш ли чак такава сложност и невероятни технически умения да се изискват. Отивай при проверен майстор и повече от 200лв да не ти минава през главата да оставяш.
0

• The Sentinel
Ми глеЙ сА....поразходих се из сервизите около нас, в 1/2 от тях ме гледаха тъпо, в другата 1/2 ми казаха, че А)Нямат ключ за моята глава Б)Не се наемат да ми свършат работата...накрая просто я метнах във Ванто и казах "правете я", не съм питал колко ще ми струва :lol:

Истината е, че и я направиха за 1 ден, та даже и измита ми я върнаха...пък 5-600те лева живи и здрави да са, колата беше направена екстра....

Мнението беше редактирано от satanism: 20.04.09 - 00:28

0

Потребителят е неактивен   kozew 

• Регистриран: 09-October 03
освен шлайфа и гарнитурата имаш смяна на масло, нов антифриз, болтове, желателно ремъци, така и така си цепил двигателят, поне и гумичките на клапаните да се сменят... абе под 300 трудно.
Движение ЗА интелигентен спам!
Не на старите лафове!!!
0

Преглед на мнениеkozew, на Apr 20 2009, 01:31, каза:

освен шлайфа и гарнитурата имаш смяна на масло, нов антифриз, болтове, желателно ремъци, така и така си цепил двигателят, поне и гумичките на клапаните да се сменят... абе под 300 трудно.

И мен ми смениха всичко това, като смениха гарнитурата. И тогава парите са повече.

пп - мойта кола седя 2 седмици близо в сервиз защото пред въпросния сервиз да не се изсилвам ама имаше 50 коли. Всичко е перфектно направено. Миналата седмица само за стягане на главата седя 1 нощ там - пак имаше цифра коли отпред. А колата е направена също перфектно. И да се седи повече, поне съм спестила някой лев от някакъв извънземен труд.

Извинявай обаче примерно колата гаснеше на газ, при свободна скорост. Отивам при един на диагностика и да я оправя - оооо, това много сложно, тука едни клапи ше се отварят затварят... поне едно 600лв. ще си отидат. Дали ги дадох?! Погасна още малко, разпитах насам натам, отивам при един газаджия - тоя ми вика, ти у ред ли си 600лв. Виж ся, че имам много работа - купи си един гофриран маркуч и си отклони въздуха да не влиза срещу изпарителя. Маркуч 10лв. - мой труд - около 30 мин. Колата вече не е гаснала :lol: Смятай де са 10лв., къде са от сервиза на Опел (там са идиоти във всичките сервизи почти де, тва е друга тема) 600лв. Че понеже газовата била слагана, та не била за тая кола, та клапи-мапи -600лв. Така, че не го съветвай да се хвърля на великите оторизирани сервизи за нещо толкова елементарно като ремонт. А твоята кола, ако е по-рядка като модел, може и да не са се наели...де да знам. Ама за Гоуф 3-ка :lol:
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login