Форум

Data.BG Форуми: Проблеми с компютъра след преинсталация - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Проблеми с компютъра след преинсталация

Потребителят е неактивен   diapper 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-October 08
Здравейте,на всички.Проблемът е следния :

От доста време компютъра не иска да се включи в смисъл включвам го,зарежда показва се дектоп-а и до там.За да мога да го подкарам трябва да направя следната процедура :
Ctrl+Alt+Delete -> Shut Down -> Log off .След това давам да се Log on-не в акаунта.И всичко е наред.Беше бавен,муден и т.н.Преинсталирах го днес и от там започнаха проблемите :

1.Не ми всети зелената лампичка на монитора,при положение,че е включен.
2.Не мога да си сменя MHz ,на монитора,свикнал съм на 60 сега е 75,ако реша да ги смена се рестартира и промяна НЯМА.
Казах си какво пък толкова 1 лампичка и едни MHz ще свикна,НО винаги има едно гадно НО.
Реших да пробвам ЦС дали тръгва,НФС дали тръгва и о чудо НЕ ТРЪГВАТ а напротив компютъра се ресва.
Пробвах 1-во с ЦС-а,ресна се,но въпреки всичко компютъра работеше нормално и това прежалих и без това играя 1-2 пъти седмично.Пробвах НФС пак се ресна,и това не беше склонно да ме изнерви.
Изнервянето дойде,когато компютъра се включи и проблема с включването,който по горе обясних НАНОВО :
Ctrl+Alt+Delete -> Shut Down -> Log off .След рестарта ми се показа следния прозорец . (на снимката по-надоло)
И последния поне засега проблем е,че след всеки рестар на компа уоупейпъра е я наполовина,я една лентичка :lol:
Хора,моля дайде съвет какво да го правя,вече.Благодаря ви предварително на всички,които ми помогнете :lol:

Прикачен(и) файл(ове)

• Прикачен файл  big_shit.JPG (148.74К)
    Брой изтегляния: 25

Мнението беше редактирано от diapper: 12.02.09 - 20:32

0

Потребителят е неактивен   yonzy 

• Регистриран: 05-December 06
  • Град:Sofia

Преглед на мнениеdiapper, на Feb 12 2009, 21:15, каза:

След рестарта ми се показа следния прозорец . (на снимката по-надоло)
И последния поне засега проблем е,че след всеки рестар на компа уоупейпъра е я наполовина,я една лентичка :lol:

Тва на снимката за пръв път ли го виждаш бе човек :lol: ми това е уидноус ти от кога работиш бозата че не си го виждал . А това за "след всеки рестар на компа уоупейпъра е я наполовина,я една лентичка :lol:" моеж ли да пуснеш една снимка че ми е интересно , да не прегрява видео карта , бъгава RAM или захранване де да знам треа да го виим артефакта .
0

Потребителят е неактивен   mealder 

• Регистриран: 06-August 08
  • Град:Сандански
Според мене видео картата в здала фирата. Щом не му дава да си настрой честота на монитора и се сменява уолпейпъра. А и тва обеснява защо не ти вървят игрите. И двете посочени искат DirectX i OpenGL Mode.
Вземи от приятел за 20 минути и пробвай с друга видео карта. Ако си върви без проблем взимай парички и тичай в магазина.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Close  Member Login