Форум

Data.BG Форуми: Link: Русская Рыбалка 2.2.0 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Link: Русская Рыбалка 2.2.0

Потребителят е неактивен   lych 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-January 06
Русская Рыбалка 2.2.0
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Играта е много по-добра от предните. Форумът към играта пък е супер опростен , като дори може да разберете , не само къде кълве отделен вид риба , а на какво кълвът най-големите екземпляри и каквъв е процента на вероятност на хващане с дадена стръв.
Има я на няколко места,но не съветвам да се сваля от където падне,има голяма вероятност да се налети на троянец или други боклуци. Сваляйте само от тук http://installsoft.r...php?f=45&t=1092
или от:
http://depositfiles....files/n7u8r0ru7
Като влезете в сайта натискате бутона "Free uzer" под левия часовник,изчаква се около 60 секунди,излиза бутона "DOWNLOAD",натискаш и си готов!

Трябва само да имаш инсталирани на компа :
1. Windows XP SP2 или SP3
2. DirectX версия от Юни 2008 или по-нова
3. NET Framework 2.0 или по-нова
4.Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package

Клевалка для официальной версии РР 2.0

Нови бази:
1. Амур
2. Якутия
3. Амазонка
4. Байкал
5. Каспийское море
6. Чёрное море
7. Чусовая
8. Днепр
9. Финский залив
10. Кама (Воткинское водохранилище)
11. Камчатка
12. Ладога
13. Лена
14. Нева
15. Остров Врангеля
16. Таймыр
17. Тиорати
18. Витим

За турнирите:
МВ-Максималной вес--- печели който хване най-голямата риба /без значение вида и/
КВ-Конкретний вес---- трябва да хванете най-голямата риба от определен вид
Количество--------------- Не се цели килограми, а бройки
Триада-------------------- целта е да хванете най-големите екземпляри от конкретни вида риби /не знаете кои са 3-те вида преди да се включите в състезанието/. Имайте впредвид че при оценяването ги степенува според реда, в който ви ги е показало при старта на турнира. Тоест... Ерш, карасъ, карп.....с голям ерш, среден карас и малък шаран сте пред този, който е хванал среден ерш, голям карас и голям шаран.... Първата от изброените риби е най-важна, втората след ния и третата е най-маловажна.

Кратък инструктаж:
Започваш играта... купуваш си хляб за стръв, ванилия и болшая плотва , също кеп и комплект от най- ефтините такъми. Отиваш на локация "под синью клена", подхранваш и ловиш. предимно ще ти кълват червеноперки и бабушки и отвреме на време караси и костур. Незачетните задължително пускаш. Като станеш 8-ми разряд и събереш достатъчно пари....отиваш в клязъма, на локация "у краснаго плеса". Купуваш си първият лиценз и ловиш с същата подхранка на стръв мотиль и хляб. Излизат подусти , които са рядко зачетни, но дават приличен опит. Също едри червеноперки и плотви, от които събираш пари. След като дигнеш 10-ти разряд....
и пари за 3 въдици, които да издържат поне до 10 кг. Отиваш в Паша....локация "тихой закуток". Ловиш на червей, подхранка карп-караса+червеи+карамел. Излизат мрени, рядко зачетни, но за зачетните дава много пари....и опит. След като направиш 16 разряд....отиваш в Москва център /на Василевски спуск/. Подхранка болшая лещ+макарони+конопено или анасоново масло. Стръв макарони ...излизат предимно зачетни. Кълват често и се плащат добре. Дори не опитвай да ги ловиш на гръх или друга /различна от макарони стръв/. На друга стръв кълват и дребни рибки, а на тази локация когато ти се хване дребно рибка....често докато я вадиш я налапва някой сом и ти троши пръчките. Само макарони!!
Да ловиш на дъно е лесно.....като купуваш куки има няколко вида обикновенни куки и 3 вика фидер /1,2,3/. Ако сложиш фидер ловиш на дъно, ако сложиш обикновенна кука....на плувка. Има два вида въдици /спининг и за плувка/.... с тези за плувка можеш да ловиш на дъно и на плувка, а с тези за спининг....на дъно и спининг. Всики ден в 23 часа излизат забраните. Хубаво е да следиш дали и какви забрани има на базата в която ловиш в момента. Даже е задължително. Има забрани за притежание на алкохол, за ловене с повече от една въдица, за дънен риболов, за спинингов, за определени видове риби. Глобите са солени, а и ти свалят кармата пагубно. Никога не продавай незачетни риби!!! това също ти сваля кармата. Забраните, профила си, лиценза можеш да видиш като натиснеш "N". Надявам се да съм помогнал, ако имаш въпроси....питай...

Мнението беше редактирано от lych: 15.04.09 - 10:50

Every day is holiday
0

Да не забравите да дръпнете и "ОБНОВЛЕНИЕ 2.2.1.2 для Русской Рыбалки 2.2.0" от тук http://depositfiles....files/c1oyq1iba или http://narod.ru/disk/7581606000/%D0%BE%D0%....2.1.2.rar.html (много е важно)
Добавена е база Енисей .
Това обновление освен,че добавя базата Енисей, отсранява и доста грешки и бъгове по играта. Така че ако преинсталирате играта слагайте направо 2.2.1.2. Той съдържа и предишния критичен ъпдейт. А и има и други подобрения....

И най новото ФИНАЛЬНОЕ ОБНОВЛЕНИЕ 2.2.1.3 от тук: http://installsoft.r...ile.php?id=2107
Оправя много гадния бъг когато теглите рибата и точно тогава като излезе съобщението дали ще се плати за още 1 ден, и ако се откаже , дава постоянно грешка и трябва да се quit от играта. Оправени са и други леки грешки като на остров Врангеля и Байкал. База Енисей вече я пише на картата и др. Таблицата с рекорди се запазва и не се анулира:lol:

PS: ако преинсталирате играта,слагате първо обновление 2.2.1.2 много е важно, и след това 2.2.1.3. Два ъпдейта след преинстал.
Успех с риболоваПубликувано изображение

Мнението беше редактирано от lych: 15.04.09 - 11:00

Every day is holiday
0

Потребителят е неактивен   beggginer 

• Регистриран: 17-February 06
  • Град:Right here.
Браво за темата! Готина е играта. :lol:
0

Потребителят е неактивен   cecurko 

• Регистриран: 12-April 05
  • Град:СОФИЯ
''Нещото'' което си качил като пътеводител има вирус.Даи друг ако можеш
0

ВИРУС НЯМА Има калпави антивирусни програми,Явно твоята не потдържа NSPack или WinRAR-а ти е стара версия.Ако знаеш руски може да прочетеш в руския форум че никакав вирус няма, дадени са сайтове за онлайн-сканиране и може да провериш сам, антивирусната ти е скапана. Но да не задълбочаваме темата и да не навлизаме в софтуерни води,за тия неща има други форуми. Трябва само да разопаковаш архива някъде (по твое желание,програмката не се инсталира),и при първото стартиране да и посочиш пътя до папката с играта.

Има и друга помощна програмка,понеже с честна игра не става и е почти невъзможно да си купувате тия въдици по 15милиона.Затова има програмка с която си пишеш пари,можеш да я изтеглиш от ТУК
Програмата работи по следния начин:Запиши си точно колко пари имаш в момента в играта и я затвори(излизаш)от нея.Екстркваш зип файла и ще видиш самата програмка,казва се RF20 trainer.Копираш RF20 trainer и го поставяш в С програм файлс,руская рибалка,профилс и папката с името на акаунта ти.поставяш RF20 trainer вътре в папката с името ти за която писах по горе,цъкаш върху RF20 trainer и ще ти изкара едно прозорче горе пишеш записаната сума която имаш в момента в играта,а долу си пишеш колко искаш: примерно 1000000000,затваряш прозорчето(тренера)и си пускаш играта.После купувай квото ти трябва,па и да не ти трябва пак :lol:
Every day is holiday
0

Значи разликата е в самите игри моята е версия 2.0.1.18 от 2009година а твоята от 2007ма има разлика и тя се вижда веднага.Имаш ли нещо за новата версия-можеш да пишеш и на skype-anguelov1914.

Прикачен(и) файл(ове)

0

Потребителят е неактивен   antonioo 

• Регистриран: 04-June 08
  • Град:София
На мен също ми е много интересна играта-но и аз имам проблем с локациите т.е.къде, какво се лови и на каква стръв(между другото и на мен ми дава вирус)

Мнението беше редактирано от antonioo: 30.03.09 - 15:01

0

Абе хора, прочетете в руския форум, дали има вирус или не. Обсъждано е на дълго и на широко има ли или не, защото и други са питали, самия разработчик е дал обяснения и линкове за онлайн сканиране с касперски нод и т.н. и се доказва че вирус няма. Кво мога да направя аз че пишете на мен, да не съм я правил аз тая програма? Питайте руският програмист Вячеслав който я е направил. От където и да я изтеглите си е така. http://installsoft.r...file.php?id=274 Много руснаци са убедени че няма вирус и си я ползват.
Това е от антивирусната ти няма никакав вирус всичко си е ок. Някои антивирусни така реагират на някои самоделки като Клевалката. В случая проблема е в некадърните програмисти на антивирусни приложения. Затова ги зарежете тия програми, сложете си читав firewall. Там сам сте си шеф и ако нещо се случи единствени вие сте си виновни :lol:

Цитат

На мен също ми е много интересна играта-но и аз имам проблем с локациите т.е.къде, какво се лови и на каква стръв

Руският програмист Вячеслав е направил за любителите на рыбалката прекрасна програма-пътеводител.
Програмката показва видовете риба на отделните локации:
Публикувано изображение
Информация за всяка риба поотделно:
Публикувано изображение
И релефа на дъното за всяка локация:
Публикувано изображение
Every day is holiday
0

Выбранное вложение больше не существует.Това ми пише въпреки че съм регистриран.Не се сърди толкова за антивирусните,и ние не сме виновни.Дай нещо което работи моля те щото ти си я почнал темата а излиза че се оправдаваш с тях.Просто провери дали работи линка който даваш.Предполагам ще ти е по удобно и лесно на-skype- anguelov1914 ако го имаш на компа

Мнението беше редактирано от cecurko: 03.04.09 - 01:04

0

Вирус няма, милиони руснаци я играят, в други бг форуми също. Това е сайта това давам. От там чета и давам инфо. И си ползвам клевалката, особено за турнирите.
А случайно като си регистриран, да си се логнал в сайта?? За да ползваш сайта и да теглиш трябва да имаш регистрация и да си влязъл с ника си.
Сега проверих изглежда са я изтрили, довчера работеше. Ами тегли от тук: http://lendex.ru/_fr/5/Klevalka.rar
Вече има глобална збора Русская Рыбалка 2.2.0 основана на официалната версия, тегли от тук http://installsoft.r...php?f=45&t=1092 отдолу са дадени три линка за теглене. http://depositfiles....files/n7u8r0ru7
И следете на сайта бе хора, новите бази никнат като гъби на дъжд, нямам много свободно време да следя постоянно има ли нова база и да давам линкове тук. А и вече взе да ми писва играта, ще чакам bulgarian fishing която в момента се прави с изцяло български бази.

Мнението беше редактирано от lych: 03.04.09 - 17:58

Every day is holiday
0

Специално за cecurko :lol: ,а и за други разбира се,които немогат да свалят от руския сайт или незнаят какво да свалят съм качил финалната версия на друг сървар.
Всички,които желаят могат да я дръпнат от Тук
Желателно е да изтеглите и инсталирате и "Обновление 2.2.1.ехе".То не качва нищо ново,но отсранява доста грешки и бъгове по играта.Теглете от Тук
Има и нова версия за клевалката от 02.04.2009г.Но чесно казано не виждам нищо ново.Пак е само за официалните бази,а на всичко отгоре изписва стръвта на английски.Но въпреки всичко,който желае може да я дръпне от Тук
Успехи и наслука!! :lol:
P.S.Забравих да ви информирам,че на форума installsoft.ru вече има открити теми за обсъждане на новите бази тук http://installsoft.r...forum.php?f=255 и новите риби тук http://installsoft.r...forum.php?f=256

А ако някой има проблем с пускането на RF2.2 след разирхивирането инсталирайте "Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package" от тук (сваляте и инсталвате)
Every day is holiday
0

Потребителят е неактивен   luchano 

• Регистриран: 14-October 03
  • Град:Area 51
Играта е добра
Цитат(mmaarrttyy @ May 24 2009, 17:29 ) <{POST_SNAPBACK}>
Айде, бе, Мъри, направи ни отново шампиони и да издивеем от радост :)

Цитат(simsi @ Oct 14 2009, 21:00 ) <{POST_SNAPBACK}>
Аз предпочитам Вили Вуцов.Блести от интелект,тактически грамотен,доказан специалист,умее да мотивира и има джапанки за 400 евро !
0

Потребителят е неактивен   anti_96 

• Регистриран: 11-December 08
На мен също ми харесва играта много-ИМАМ един въпрос-ПО КАКЪВ НАЧИН мога да си увелича разряда изкуствено
0

Потребителят е неактивен   exoiavanko 

• Регистриран: 05-December 05
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:��������
Досега не съм играл играта. Яка ли е, трудно ли се лОви риба?
0

Много е добра,стига да имаш познания по риболов.
0

Нали играете вече новата версия 2.2.0 ? Слагате и двата ъпдейта след това. Първо ОБНОВЛЕНИЕ 2.2.1.2 и после ОБНОВЛЕНИЕ 2.2.1.3.
Много нови неща има и е обновена версия на официалната версия. И ще се задържи доста дълго може би.
И най важното!!! - НЯМА ДА ИМА НИКАКВИ СПОМАГАТЕЛНИ ПРОГРАМИ!!! Нито за пари ,разряд или пък да се бута по играта и да се получават гаври с нея.
Ако нямате намерение да се ровите в "мозъка" на играта,а само да играете за удоволствие,теглете,няма да съжалявате има доста нови и интересни неща.Лошото е само,че трябва да се започва от начало,но както е казано,пълен кеф няма!
Обновил съм първите два поста.
Every day is holiday
0

Преглед на мнениеanti_96, на Apr 14 2009, 21:08, каза:

На мен също ми харесва играта много-ИМАМ един въпрос-ПО КАКЪВ НАЧИН мога да си увелича разряда изкуствено

По никакъв. Няма спомагателни програми. Следвай стъпките от първия пост. Като стигнеш до Лещ, може и на база Волхов локация У дубави, да ловиш и като направиш разряд 21, на база Чусовая- Камен великан, там гадюката дава много опит. Даде ми 85000 точки опьта и ме дигна с 5 разряда наведнъж.От 23 -на 28 направо.
Публикувано изображение Публикувано изображение
Лови се на бърза проводка (по повърхноста), на блесна 5103-средна, 5116 или VOB-3000. Проблема е че трябва доста да почакаш. На мен ми се наложи 2 игрови дни. Хвърли и 2 въдици на икра с нулева дълбочина.

В новата версия са общо 36 бази са, като на картата са само 33, а до останалите 3 трябва да си купиш къща. До Амазонка, Черно море и Таймир може само тогава да отидеш до там.
Наистина Амазонка е голяма красота и трябва да събереш 2,5млн за къща. Най добре тия 2,5 млн да се събират от турнири,
1.играйте добре платените турнири - триада на константиново за първо място ми даде: 354 000 рубли награда + 25 000 от руски риболов + някъде около 150 000 за денонощие от уловената риба.... над половин милион замо за ден в играта.
И през това време примерно шарани на Рыбзох, или пък на Подкаменая Тунгуска за Сом амурски и Пяжин.

Като си купите къща на Амазонка това е най-лесният начин за правене на пари и опит!
Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Това не е истина Публикувано изображение
На живец хващам живец :lol: Публикувано изображение

PS: Пробвайте тази клевалка. Има всичките нови бази, и е в пакет с данните, не ги търси в играта :
http://depositfiles....files/a178z3v5x

Мнението беше редактирано от lych: 15.04.09 - 20:22

Every day is holiday
0

Ако знаеш-пиши какви са червените точки от картината с дълбочините
0

Червените точки са местата, на които ще закачиш /и скъсаш/ ако ловиш на спининг!!

Купуваш си спининг.Купуваш си блесни, воблери, туистери и т.н., каквито ти харесват и какъвто размер искаш.Монтираш си пръчката с макара, влакно и блесна.Замяташ с една пръчка на водоема.С десния бутон на мишката кликваш върху заметнатата пръчка и ти се отваря меню от което си избираш скоростта на водене на блесната.Затваряш менюто и започваш да си навиваш с бутона G на клавиатурата, докато я докараш до брега или ти клъвне.Ако клъвне няма нужда от засичане, просто с бутоните G и H си я довеждаш до брега, където ако е едра я изваждаш с кепа - F.Няма възможност да се лови с трите пръчки едновременно, затова една блесничка въртиш и си мяташ ако искаш 2 дънарки на стръв някаква.Това е по принцип.Имай предвид, че изкуствените примамки се закачат и тогава няма друг начин освен да скъсаш със Space-а.В клевалката има местата на закачане обозначени на наличните водоеми.Гледай червените точки във водата - това са местата на закачане.

PS: На който не му харесват звуците в новата версия, и това продължително звънене за звънеца, може да си дръпне няколко звука които аз ползувам за плувка, захранка и звънче - според мен са добри:
http://4storing.com/ajxddp/5f83667d18b3538...c67f937bc1.html
Просто подменeте оригиналните файлове в папката Sounds с тези от архива.

PS2: Между другото понеже някои амазонски риби са доста дървено нарисувани, направих си малко мои картинки.Ако ви хареса някоя можете да си подмените с нея оригиналната в играта в папката - /Images/Fish.Номерата отговарят точно и съм ги пробвал, всичко е наред при подмяната и си работи

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

ето линк за архивчето в което съм ги събрал и могат да се дръпнат:
http://4storing.com/folgfk/c25430e308067a8...71ae423f7d.html

А с кои бутони се играе може да видите от настройки.
Като ловите на дъно, помпите GHGHGHGH GH GH, и като я придърпате до брега натискате F и с кепа я прибирате. По големите риби само с кеп могат да се вадят. Малки рибки под 3кг мисля че беше се вадят и без кеп.
На плувка чакате да клъвне (плувката се качва нагоре или потъва) и тогава подсичате със Space , и си я вадите по нормалния начин с G и H. С десен бутон върху въдицата определяте дълбочината.
При спининг замятате постоянно и теглите докато се хване. Пак с десен бутон върху въдицата определяте къде да ловите - по повърхноста, в средата или по дъното.

Мнението беше редактирано от lych: 25.04.09 - 15:55

Every day is holiday
0

Благодаря много за изчерпателния отговор.А за новите локации и риби ми е рано още-поне докато се насладя на играта и турнирите(едно по едно)

Мнението беше редактирано от cecurko: 18.04.09 - 00:49

0

Споделете тази тема чрез:

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login