Форум

Data.BG Форуми: Отваряне не кафе - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Отваряне не кафе

Потребителят е неактивен   nikitywe 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-April 07
Колко пари ще ми излезе горе дол да отвора що годе хубаво кафе в София.Не говорим за кваратални кафета,а нещо по-луксозно.Изключваме наема.
30 хиляди ?
0

Потребителят е неактивен   Vancuver 

• ????????
  • Регистриран: 09-May 04
  • Град:В голЕмото село - София...
Как 30 хиляди бе човек... :lol: Щом искаш "нещо по-луксозно" - те само за мебелите няма да ти стигнат. (А като се замисля, че някои от по-гъзарските мазилки стигат до 40-50лв/кв.м. - Кривото под НДК е с такава - забравих как се казваше).

Сега може би пък имаме и различни представи за "нещо по-луксозно". Аз ти говоря за нещо, с което да си конкуренция на Шоколад, Неро, Марайа, Саут Парк... :lol:
0

Потребителят е неактивен   nikitywe 

• Регистриран: 19-April 07

Vancuver, на Jan 20 2009, 03:10, каза:

Как 30 хиляди бе човек... :lol: Щом искаш "нещо по-луксозно" - те само за мебелите няма да ти стигнат. (А като се замисля, че някои от по-гъзарските мазилки стигат до 40-50лв/кв.м. - Кривото под НДК е с такава - забравих как се казваше).

Сега може би пък имаме и различни представи за "нещо по-луксозно". Аз ти говоря за нещо, с което да си конкуренция на Шоколад, Неро, Марайа, Саут Парк... :lol:

ми нямам си и на идея как стоят нещата.В момента разполагам с близо 60х.Идеята ми беше да направа 2 кафета.Но явно няма да стане това което си мисля.до август мога да сабера поне още 15.Не съм тругнал да права най-газарското кафе в софия :lol: прото искам да е над средната класа.
0

• ????????
Като за начало хвани и проучи къде има подобни кафета, къде би могъл да направиш и да имаш клиентела.

Като искаш да е над средната класа - помисли и за паркинг. Примерно Марайа и Саут Парк много печелят в това отношение. А пред Неро - колкото пъти спра на пешеходната пътека (понеже няма къде иначе) - толкова пъти цакам на тия с паяка да не ме вдигат... Много е досадно.

Също се замисли над идеята освен кафето да е денонощно - и кухнята му да е нон-стоп. Ама трябва и да е добра. И то не 3 от 5 неща да са хубави, ами 5 от 5!!!

Абе не е лесно да направиш това, което искаш, но имаш ли желание и упоритост ще стане. :lol: Само трябва да си пресмяташ всичко добре, да не стане така, че да си хвърлил 60 000 до момента и за завършването да трябват още толкова. :lol:

П.П.

Не искам да те плаша, но не се изключва и рекетирането в бъдеще ако започнеш да печелиш от кафето. Много близък познат държи едно кафе (не е собственик, а само отговаря за него) - та от него знам, че те конкретно плащат 50 000 лв/година, за да нямат проблеми... Няма да цитирам имена или адреси. Ама като сме си мутренска държава - така ще е.
0

Потребителят е неактивен   goshy 

• Регистриран: 12-August 06
  • Град:Бургас

nikitywe, на Jan 20 2009, 02:48, каза:

Колко пари ще ми излезе горе дол да отвора що годе хубаво кафе в София.Не говорим за кваратални кафета,а нещо по-луксозно.Изключваме наема.
30 хиляди ?

ако сложиш 1 пред 30 000 може и да се получи нещо по биващо
0

Потребителят е неактивен   jlennon 

• Регистриран: 20-June 07
Приятелю неосъзнат. Така кафе не се отваря. И 1 милион жълтици да имаш пак като си нямаш представа за какво иде реч нищо не можеш отвори.
А на пича с петдесето хиляди, дето е обиколил почти цяла Европа, както и Дубай и е посетил всички луксозни и нелуксозни кафета и дискотеки не само в София ми и в целия прованс, и стане ли дума за марков алкохол над 100лв за двайсе грама, както и за коняк Луи IV той винаги е насреща готов да помогне с обяснение къде какво пил и еди си къде имал добър познат който държал два-три хотела, ще му кажа, че има грешка в сметките и слуховете, щото и аз съм ги слушал тия легенди, макар че може и да е прав.
0

Потребителят е неактивен   nznznz 

• Регистриран: 31-July 05
  • Град:София
това което мога да те посъветвам е да не гледаш само кафе.......
можеш спокойно да отвориш 1 доста сносен еврофутбол за 60х.......
или инак казано 4-5 сепарета, няколко масички, 2-3 плазми /едтествено 1 достатъчно голяма за да привлича добър брой посетители/, можеш да сложиш 1-2 компютъра за ползване от клиентите, кухня........
за пример мога да ти посоча еврофутбола до мол софия............
само трябва да проучиш в кой край на широкия център има терен и няма еврофутбол.....
а ако не там, то може в люлин или младост......

за 60х няма да можеш да отвориш елитно кафе - гарантирам ти!
но еврофутбол над средната за тях класа ще можеш без проблеми :lol:

п.п.
а ако все пак отвориш нещо пусни 1 тема във форума че да те посетиме - малко оборот да хванеш и от нас :lol:
Публикувано изображение
Печели пари САМО като се регистрираш! Най-новата социална мрежа в интернет!!!
0

• ????????

jlennon, на Jan 20 2009, 04:17, каза:

А на пича с петдесето хиляди, дето е обиколил почти цяла Европа, както и Дубай и е посетил всички луксозни и нелуксозни кафета и дискотеки не само в София ми и в целия прованс, и стане ли дума за марков алкохол над 100лв за двайсе грама, както и за коняк Луи IV той винаги е насреща готов да помогне с обяснение къде какво пил и еди си къде имал добър познат който държал два-три хотела, ще му кажа, че има грешка в сметките и слуховете, щото и аз съм ги слушал тия легенди, макар че може и да е прав.

Коя е грешката в сметките ми кажи?

А колкото до това кое е слух и кое не - никой не те кара да вярваш. Най-малкото няма за какво точно за това да лъжа, но ти си знаеш и си преценяваш дали според теб е истина или не. :lol:
0

Потребителят е неактивен   chocooo 

• Регистриран: 21-May 07
  • Интереси:�� �� ������!!!

nznznz, на Jan 20 2009, 09:56, каза:

за 60х няма да можеш да отвориш елитно кафе - гарантирам ти!
но еврофутбол над средната за тях класа ще можеш без проблеми :lol:

Тва донякъде е така, но помисли за друго - в готино кафе можеш да продаваш кафе и мин. вода за 5лв (г/д) В еврофутбол няма как да искаш повече от 2лв за това...

Аз лично не бих сложил 60к BGN в кафе ..
Feed me, fuck me and shut the fuck up!!!
----------------------------- -------------------------------------------
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят; Руски форум: питаш нещо и теб те питат; Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.. :)
0

Потребителят е неактивен   nznznz 

• Регистриран: 31-July 05
  • Град:София

chocooo, на Jan 20 2009, 16:18, каза:

Аз лично не бих сложил 60к BGN в кафе ..

а в какво?
да изтеглиш още и да си купиш апартамент?
или?
Публикувано изображение
Печели пари САМО като се регистрираш! Най-новата социална мрежа в интернет!!!
0

Потребителят е неактивен   kanaka 

• Регистриран: 03-February 06

nikitywe, на Jan 20 2009, 02:48, каза:

30 хиляди ?

Здравейте,защо сте решили да отворите точно кафене?
Предлагам ви да си регистрирате фирма,(ако нямате вече регистрирана де) и да си извадите лиценз за продажба на алкохол както и на цигари (за цигарите не трябва лиценз) и да направите бутиков магазин за алкохол.Има къде къде по-голямо бъдеще в този бизнес(с продажбата на алкохол и тютюневи изделия),отколкото в кафенето,а да не говорим че ако го направите и Нон-Стоп и се харесате на хората,ще печелите много повече отколкото кафенето може да ви донесе.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login