Форум

Data.BG Форуми: Топене на мазнини - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Топене на мазнини

Потребителят е неактивен   arcanum 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 05-February 06
Човека нищо не разбра ! Преди всичко е важно какво искаш да постигнеш- силна преса или релефна преса. Ако държиш на релеф- http://www.bb-team.org/articles/907/ прочиташ това, отиваш при доктор, който да ти разясни подробностите и да ти каже дали можеш да си позволиш издевателства с организма и почваш диетата. Комбинираш я с аеробни тренировки (тичане, скачане на въже, тае бо... изборът е доста голям зависи ти какво предпочиташ) и в зависимост от структурата и годините ти за няколко месеца (обикновено м\у 1 и 5) изкарваш мечтаните плочки. Ако обаче искаш силна преса е време лъхащите на интелект фитнес манияци да се изкажат аз във фитнес не съм стъпвал няма и да стъпя. Може и да прочетеш тази тема, доста е полезна http://daobg.com/for...topic=13249&hl=
0

Потребителят е неактивен   roric 

• Регистриран: 16-November 08

Преглед на мнениеarcanum, на Dec 24 2008, 07:26 PM, каза:

Човека нищо не разбра ! Преди всичко е важно какво искаш да постигнеш- силна преса или релефна преса. Ако държиш на релеф- http://www.bb-team.org/articles/907/ прочиташ това, отиваш при доктор, който да ти разясни подробностите и да ти каже дали можеш да си позволиш издевателства с организма и почваш диетата. Комбинираш я с аеробни тренировки (тичане, скачане на въже, тае бо... изборът е доста голям зависи ти какво предпочиташ) и в зависимост от структурата и годините ти за няколко месеца (обикновено м\у 1 и 5) изкарваш мечтаните плочки. Ако обаче искаш силна преса е време лъхащите на интелект фитнес манияци да се изкажат аз във фитнес не съм стъпвал няма и да стъпя. Може и да прочетеш тази тема, доста е полезна http://daobg.com/for...topic=13249&hl=

Изтеглих си от замунда такава тренировка по Тае Бо http://zamunda.net/d...?id=23012&hit=1 до сега я правих и целия съм в пот :lol: . Само искам да попитам кога е по добре да се прави тренировката сутрин като стана или вечер преди да легна... Добра кардио тренировка е и ако спра да ям вредните храни и правя тея упражнения всеки ден мисля че ще има резултат.. Вие как мислите.. :lol:
Eminem - White God Of Black Music
Nokia N73 + 2GB MicroSD User
0

Потребителят е неактивен   arcanum 

• Регистриран: 05-February 06
Кардио в никакъв случай сутрин- трябва да минат поне 2 (два) часа от събуждането, за да започнеш с каквото и да е физическо натоварване. Причината е, че докато спиш сърцето ти работи 2 пъти по- бавно от нормалното. Представи си, че примерно 7-8 часа е работело с 30-40 удара в минута, след което ставаш започваш веднага тренировката и темпото се покачва къв 160-190 :emote_sad: с две думи- мамата си трака на черно. Вредни храни няма, поне на теория де :lol: . Тялото ти си набавя нужната за деня енергия от въглехидрати- хляб, варива и прочие. Въглехидратите дават по- малко енергия, но не се натрупват в тялото и се разграждат по- бързо. Мазнините СЕ натрупват в тялото, разграждат се по- бавно, но дават 2 пъти повече енергия. Целта на диетата е да изпитваш недостиг на енергия- тогава организмът започва да разгражда складираната енергия- мазнините и ти слабееш това е :lol:
0

Преглед на мнениеarcanum, на Dec 25 2008, 02:11 AM, каза:

Кардио в никакъв случай сутрин- трябва да минат поне 2 (два) часа от събуждането, за да започнеш с каквото и да е физическо натоварване. Причината е, че докато спиш сърцето ти работи 2 пъти по- бавно от нормалното. Представи си, че примерно 7-8 часа е работело с 30-40 удара в минута, след което ставаш започваш веднага тренировката и темпото се покачва къв 160-190 :emote_sad: с две думи- мамата си трака на черно. Вредни храни няма, поне на теория де :lol: . Тялото ти си набавя нужната за деня енергия от въглехидрати- хляб, варива и прочие. Въглехидратите дават по- малко енергия, но не се натрупват в тялото и се разграждат по- бързо. Мазнините СЕ натрупват в тялото, разграждат се по- бавно, но дават 2 пъти повече енергия. Целта на диетата е да изпитваш недостиг на енергия- тогава организмът започва да разгражда складираната енергия- мазнините и ти слабееш това е :lol:

Добре това го разбрах , а можеш ли да ми препоръчаш някаква диета или нещо нз... Да се придържам към някаква диета и в сащото време да мога да изпълнявам тази кардио тренировка.. :lol:
0

Потребителят е неактивен   Euler 

• Регистриран: 20-December 03
  • Град:Where the grass is green and the girls are pretty

Преглед на мнениеarcanum, на Dec 25 2008, 02:11 AM, каза:

В този пост няма почти нищо вярно :lol:
  • най- доброто време за кардиото е сутрин на гладно !!
  • това с ударите на сърцето не знам как го измисли ?!? Нито докато спиш пулса ти е толкова нисък (освен ако не си някой маратонец или колоездач), нито пулса по време на кардио е толкова висок !
  • вредни храни има...
  • въглехидратите са най- бързия източник на енергия на организма, ако не се изгорят, то организма ги преобразува в мазнини!

Весела коледа на всички !!
не пракалявайте с въглехидратите тези дни :lol:
0

Преглед на мнениеbwones, на Dec 25 2008, 11:55 AM, каза:

И двамцата имате epic fails.. :lol:

просветли ни всичките :lol:
0

Потребителят е неактивен   wizo 

• Регистриран: 08-September 05
  • Град:Gb
220-годините ти,ти е максималния пулс,а 75% от него ти е нужния за кардио пулс.
За 20 годишен човек е към 150 удара в минута, тоест кардиото си е толкова, колкото е казал, по време не сън пулсът пада, но не толкова.Няма пробелм да се прави сутрин, дори се препоръчва.

п.п. Няма как да не прекаля с въглехидратите тия дни, то не бяха свински пържоли, наденици, мезелъци, алкохоли, баници пити, от маса не се става тия дни.Благосвони са чревоугодниците.Прогнозирам 5+ кила над нормалното ми като влезя догодина в залата :lol:.Хубаво ми е ама не мн добре да ми се следва примера :lol:
0

150 определено не е 160-190 :lol:

няма да се хващаме за буквата :lol:
просто цялата теория беше смешна
0

И в крайна сметка авторът на темата ( Аз ) нищо не разбрах от вашите разправий. Въпросът ми е прост мога ли с тея упражнения от Тае Бо и ограничение в храната да сваля килограми...
0

Потребителят е неактивен   KalimanchoSsS 

• Регистриран: 25-December 08
аз немисля че тряя да имаш диета зада отслабнеж просто трябва повече спорт свързан с тичане и повече хранене което да е сутрин,обет и вечер а не да главуваш сутрин и обед и вечер да не издържи и да се наядеж като свиня защотото тогава най-много се трупат мазнини.Най-добре е сутрин да ядеш много обет по-малко и вечер почти да не ядеж и също много спорт ... това е според мен най-добрата програма за стояване на мазнини
0

Преглед на мнениеbwones, на Dec 25 2008, 10:19 PM, каза:

В началото на темата ти пита:

На което ти се отговори!

Отговор на сегашния ти въпрос е - можеш!

Доволен?

Да много добре знам какво съм питал , но с течение на времето въпроса ми се промени и мерси все пак че ми отговори.. :lol:
0

да, roric, така с тае бо-то можеш да отслабнеш !
най- добре сутрин на гладно...
Но когато искаш да отслабваш, най- важното нещо е диетата
http://www.bb-team.org/articles/907/

ако искаш можеш да си вземеш и Л-карнитин
това е аминокиселина, която спомага за изгарянето на мазнините. Не е скъпа (20 - 50лв примерно)

НВД+кардио+ Л- карнитин => сигурен ефект !
но е много важно да ядеш, а да не гладуваш. Иначе пак ще си върнеш килограмите. Йо-йо ефекта !
0

Потребителят е неактивен   kvakioh 

• Регистриран: 19-November 05
  • Град:Навън от България, няма начин
Споделям на 99% горното мнение, за топене на мазнините, само диета, кардио, л-карнитинът идва след 1-2 месеца по 3 пъти минимум тренировки седмично...
ВСе пак може и малко тежести...
Polymer engineer, presenter, researcher.
Nokia 6760 slide 8Gb
Laptop, nettop, Fifi
0

Потребителят е неактивен   frosti 

• Регистриран: 30-January 05

Преглед на мнениеEuler, на Dec 26 2008, 12:05 PM, каза:

НВД+кардио+ Л- карнитин => сигурен ефект !
но е много важно да ядеш, а да не гладуваш. Иначе пак ще си върнеш килограмите. Йо-йо ефекта !

Мда това е начинът.Спазиш ли ги тия неща край с мазнините
0

Потребителят е неактивен   ruje 

• Регистриран: 01-July 06
В тази връзка искам да попитам и аз. Можете ли да ми препоръчате упражнения за да намаля долната част на корема си? :emote_wink:
0

Потребителят е неактивен   kilimskonci 

• Регистриран: 30-May 06
  • Град:София
Имам си велоергометър вкъщи и когато въртя пулсът ми е 160-170.Знам,че е висок,но би ли ми създало някакви проблеми?На 17 съм.Ходя и на фитнес,но кардиото си го правя вкъщи.

Как да я спазвам тази НВД като не знам кое колко белтъчини или мазнини има?Към кого мога да се обърна за една качествена диета?

Мнението беше редактирано от kilimskonci: 31.12.08 - 00:35

0

Потребителят е неактивен   mmaiitapa 

• Регистриран: 28-December 05
  • Град:София
Тичай 4-5 пъти по 30-40мин. прави си коремните преси 3 пъти в седмицата по 3-4 серии 20-30 повторения
ограничавай се от тестено мазно газирно всичко което ти изудва корема ограничавай не значи да го спреш на пълно не е лошо да помислиш и за някоя хранителна добавка като фат-бърнар, и ти гарантирам че ще останеш доволен от резултатите :lol: Успех

Мнението беше редактирано от mmaiitapa: 31.12.08 - 12:07

0

Потребителят е неактивен   miat 

• Регистриран: 27-August 05

Преглед на мнениеroric, на Dec 20 2008, 08:28 PM, каза:

Ами значи въпроси ми е дали мога да стопя мазнини в областа на корема когато правя коремни преси и намаля храненето
П.П. коремните преси не са ми нинаква пречка да ги правя макар че имам повече кг.

Ами не е нужно да пазиш диети,а просто да ограничиш сладките неща.Също така трябва да спортуваш често,вместо коремните преси.Плуването ще ти помогне
0

Потребителят е неактивен   words 

• Регистриран: 12-December 06

Преглед на мнениеfrosti, на Dec 29 2008, 01:44 PM, каза:

Мда това е начинът.Спазиш ли ги тия неща край с мазнините

Това важи ли и за изгаряне на килограми от кръста надолу ? Бедра, Прасец ?
0

Преглед на мнениеwords, на Jan 3 2009, 09:21 AM, каза:

Това важи ли и за изгаряне на килограми от кръста надолу ? Бедра, Прасец ?

мазнините не се изгарят по поръчка. Не можеш да сваляш мазнини само от едно място! Мазнините се топят равномерно от цялото тяло. От всички мастни депа...
Така че където имаш там ще топиш. Включително бедра, гъз и т.н.
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login