Форум

Data.BG Форуми: Топене на мазнини - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Топене на мазнини

Потребителят е неактивен   roric 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-November 08
Ами значи въпроси ми е дали мога да стопя мазнини в областа на корема когато правя коремни преси и намаля храненето
П.П. коремните преси не са ми нинаква пречка да ги правя макар че имам повече кг.
Eminem - White God Of Black Music
Nokia N73 + 2GB MicroSD User
0

Потребителят е неактивен   Euler 

• Регистриран: 20-December 03
  • Град:Where the grass is green and the girls are pretty
няма как само на едно място да махнеш мазнините като с магическа пръчка!
(е... с липосукция може)

и да се скъсаш да правиш коремни преси нищо няма да направиш. Трябва диета задължително!
като в комбинация с аеробни упражнения ефекта ще е по- бърз...
0

Потребителят е неактивен   cikada 

• Регистриран: 23-March 06

Преглед на мнениеroric, на Dec 20 2008, 08:28 PM, каза:

и намаля храненето

Точно обратното увеличаваш храненето и броя хранения но само на отделни храни...
0

Потребителят е неактивен   tzveti 

• Инатче!
  • Регистриран: 01-September 03
  • Град:остров Маргарита
Погледни това клипче. Може да ти е от полза. За храните вече ти казаха- не трябва да ги намаляваш, а да ядеш по-малко, но на по-често.
Be yourself, no matter what they say!
0

Потребителят е неактивен   dazinera 

• Регистриран: 20-June 06
  • Интереси:Левски

Преглед на мнениеtzveti, на Dec 21 2008, 10:44 AM, каза:

За храните вече ти казаха- не трябва да ги намаляваш, а да ядеш по-малко, но на по-често.

Зависи какво точно яде..

Мнението беше редактирано от dazinera: 21.12.08 - 12:57

Васил Левски - "Всичко се състои в нашите задружни сили."
0

Потребителят е неактивен   tzveti 

• Инатче!
  • Регистриран: 01-September 03
  • Град:остров Маргарита

Преглед на мнениеdazinera, на Dec 21 2008, 12:55 PM, каза:

Зависи какво точно яде..

То е ясно, че ако набиваш яко Макдоналдс, чипсове, шоколади и тн резултат няма да има :emote_wink:
Be yourself, no matter what they say!
0

Потребителят е неактивен   KALBI 

• Регистриран: 29-May 05
  • Град:София
Тоя от клипчето със сигурност е гълтал някакви тежички химии. За 5 месеца от търбух да направиш плочки + мускули... :lol:
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеtzveti, на Dec 21 2008, 10:44 AM, каза:

Погледни това клипче. Може да ти е от полза. За храните вече ти казаха- не трябва да ги намаляваш, а да ядеш по-малко, но на по-често.

Упражненията не са ми никаква пречка днес ги пробвах и мисля да ги започна. Не искам тяло с мускули а просто да сваля нещо.Дано тези упражнения се окажат правилно за това което искам. А някой може ли да ми каже по точно да ям.... Само разбрах че трябва да спра сладко газирано и пържено, и че трябва да ям по често по по-малко....
0

Потребителят е неактивен   amilli 

• Регистриран: 19-November 08
тоя от клипа яко е боднал гъза
U mad?
0

Потребителят е неактивен   bayernfixer 

• AMAT VICTORIA CURAM
  • Регистриран: 13-August 05
корема се прави не с коремни преси а с диета.... с коремните преси просто ги тренираш :lol:
amilli пиши на лс-то бре :lol:
0

Потребителят е неактивен   arcanum 

• Регистриран: 05-February 06
Човека нищо не разбра ! Преди всичко е важно какво искаш да постигнеш- силна преса или релефна преса. Ако държиш на релеф- http://www.bb-team.org/articles/907/ прочиташ това, отиваш при доктор, който да ти разясни подробностите и да ти каже дали можеш да си позволиш издевателства с организма и почваш диетата. Комбинираш я с аеробни тренировки (тичане, скачане на въже, тае бо... изборът е доста голям зависи ти какво предпочиташ) и в зависимост от структурата и годините ти за няколко месеца (обикновено м\у 1 и 5) изкарваш мечтаните плочки. Ако обаче искаш силна преса е време лъхащите на интелект фитнес манияци да се изкажат аз във фитнес не съм стъпвал няма и да стъпя. Може и да прочетеш тази тема, доста е полезна http://daobg.com/for...topic=13249&hl=
0

Преглед на мнениеarcanum, на Dec 24 2008, 07:26 PM, каза:

Човека нищо не разбра ! Преди всичко е важно какво искаш да постигнеш- силна преса или релефна преса. Ако държиш на релеф- http://www.bb-team.org/articles/907/ прочиташ това, отиваш при доктор, който да ти разясни подробностите и да ти каже дали можеш да си позволиш издевателства с организма и почваш диетата. Комбинираш я с аеробни тренировки (тичане, скачане на въже, тае бо... изборът е доста голям зависи ти какво предпочиташ) и в зависимост от структурата и годините ти за няколко месеца (обикновено м\у 1 и 5) изкарваш мечтаните плочки. Ако обаче искаш силна преса е време лъхащите на интелект фитнес манияци да се изкажат аз във фитнес не съм стъпвал няма и да стъпя. Може и да прочетеш тази тема, доста е полезна http://daobg.com/for...topic=13249&hl=

Изтеглих си от замунда такава тренировка по Тае Бо http://zamunda.net/d...?id=23012&hit=1 до сега я правих и целия съм в пот :lol: . Само искам да попитам кога е по добре да се прави тренировката сутрин като стана или вечер преди да легна... Добра кардио тренировка е и ако спра да ям вредните храни и правя тея упражнения всеки ден мисля че ще има резултат.. Вие как мислите.. :lol:
0

Потребителят е неактивен   arcanum 

• Регистриран: 05-February 06
Кардио в никакъв случай сутрин- трябва да минат поне 2 (два) часа от събуждането, за да започнеш с каквото и да е физическо натоварване. Причината е, че докато спиш сърцето ти работи 2 пъти по- бавно от нормалното. Представи си, че примерно 7-8 часа е работело с 30-40 удара в минута, след което ставаш започваш веднага тренировката и темпото се покачва къв 160-190 :emote_sad: с две думи- мамата си трака на черно. Вредни храни няма, поне на теория де :lol: . Тялото ти си набавя нужната за деня енергия от въглехидрати- хляб, варива и прочие. Въглехидратите дават по- малко енергия, но не се натрупват в тялото и се разграждат по- бързо. Мазнините СЕ натрупват в тялото, разграждат се по- бавно, но дават 2 пъти повече енергия. Целта на диетата е да изпитваш недостиг на енергия- тогава организмът започва да разгражда складираната енергия- мазнините и ти слабееш това е :lol:
0

Преглед на мнениеarcanum, на Dec 25 2008, 02:11 AM, каза:

Кардио в никакъв случай сутрин- трябва да минат поне 2 (два) часа от събуждането, за да започнеш с каквото и да е физическо натоварване. Причината е, че докато спиш сърцето ти работи 2 пъти по- бавно от нормалното. Представи си, че примерно 7-8 часа е работело с 30-40 удара в минута, след което ставаш започваш веднага тренировката и темпото се покачва къв 160-190 :emote_sad: с две думи- мамата си трака на черно. Вредни храни няма, поне на теория де :lol: . Тялото ти си набавя нужната за деня енергия от въглехидрати- хляб, варива и прочие. Въглехидратите дават по- малко енергия, но не се натрупват в тялото и се разграждат по- бързо. Мазнините СЕ натрупват в тялото, разграждат се по- бавно, но дават 2 пъти повече енергия. Целта на диетата е да изпитваш недостиг на енергия- тогава организмът започва да разгражда складираната енергия- мазнините и ти слабееш това е :lol:

Добре това го разбрах , а можеш ли да ми препоръчаш някаква диета или нещо нз... Да се придържам към някаква диета и в сащото време да мога да изпълнявам тази кардио тренировка.. :lol:
0

Преглед на мнениеarcanum, на Dec 25 2008, 02:11 AM, каза:

В този пост няма почти нищо вярно :lol:
  • най- доброто време за кардиото е сутрин на гладно !!
  • това с ударите на сърцето не знам как го измисли ?!? Нито докато спиш пулса ти е толкова нисък (освен ако не си някой маратонец или колоездач), нито пулса по време на кардио е толкова висок !
  • вредни храни има...
  • въглехидратите са най- бързия източник на енергия на организма, ако не се изгорят, то организма ги преобразува в мазнини!

Весела коледа на всички !!
не пракалявайте с въглехидратите тези дни :lol:
0

Преглед на мнениеbwones, на Dec 25 2008, 11:55 AM, каза:

И двамцата имате epic fails.. :lol:

просветли ни всичките :lol:
0

Потребителят е неактивен   wizo 

• Регистриран: 08-September 05
  • Град:Gb
220-годините ти,ти е максималния пулс,а 75% от него ти е нужния за кардио пулс.
За 20 годишен човек е към 150 удара в минута, тоест кардиото си е толкова, колкото е казал, по време не сън пулсът пада, но не толкова.Няма пробелм да се прави сутрин, дори се препоръчва.

п.п. Няма как да не прекаля с въглехидратите тия дни, то не бяха свински пържоли, наденици, мезелъци, алкохоли, баници пити, от маса не се става тия дни.Благосвони са чревоугодниците.Прогнозирам 5+ кила над нормалното ми като влезя догодина в залата :lol:.Хубаво ми е ама не мн добре да ми се следва примера :lol:
0

150 определено не е 160-190 :lol:

няма да се хващаме за буквата :lol:
просто цялата теория беше смешна
0

И в крайна сметка авторът на темата ( Аз ) нищо не разбрах от вашите разправий. Въпросът ми е прост мога ли с тея упражнения от Тае Бо и ограничение в храната да сваля килограми...
0

Потребителят е неактивен   KalimanchoSsS 

• Регистриран: 25-December 08
аз немисля че тряя да имаш диета зада отслабнеж просто трябва повече спорт свързан с тичане и повече хранене което да е сутрин,обет и вечер а не да главуваш сутрин и обед и вечер да не издържи и да се наядеж като свиня защотото тогава най-много се трупат мазнини.Най-добре е сутрин да ядеш много обет по-малко и вечер почти да не ядеж и също много спорт ... това е според мен най-добрата програма за стояване на мазнини
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login