Форум

Data.BG Форуми: Всичко за Perfect World (Europe official) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко за Perfect World (Europe official)

Потребителят е неактивен   georgifr 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-November 08
От няколко дена започна OPEN BETA на офциалния сървър на Perfect World Europe http://forum.perfect...thread.php?t=55

Сайта на Perfect World Europe: http://perfectworld.ms/

С това се решава основния недостатък, който имаше това фантастично мморпг - лага. Пинга от България до новите европейски сървъри е 30-50, докато до тези в малайзия беше 300-500. Освен това времената за event-ите, които се провеждат почти всеки ден, е много по-удобно за европейците.
Също така компанията, която притежава правата обяви официално, че цените ще са доста по ниски от тези на американския сървър. Става въпрос за цените в item shopa, играта все още е напълно безплатна.

Играта е наистина много добра, стига да си отворен към нещо ново, а не да я цъкаш 5 мин, за да можеш да дойдеш после тук и да кажеш колко е тъпа и колко играта Х е по-фецка :lol:
Все пак да не забравя, че тази версия е все още в бета и има още неща за изглаждане като изборазяване на някои текстове от нпс-та и др.

Доста българи играят на PvE сървъра Brighid (на pve сървъра можеш да правиш всичко каквото и на pvp, единственото което липсва е драмата от pvp сървър). Понеже за сега не сме достатъчно за да направим сами силна гилдия (за което са нужни 150-200 човека) сме се присъеденили към една от най-силните internatiоnal гилдии на сървъра - Sanctuary.

Ако ви е необходима помощ с куестове или търсите нещо ето го сайта с най-подробната информация: http://www.pwdatabase.com/my/
0

Guest_valtm_*

• Група: Guests
Сложи 2-3 картинки все пак, де.
Инсталера им се тегли със адски многото 16кб/с

Хахахаа, инсталера е особено забавен. Първо, се едно е превеждан със Google Translator-a :lol: После, дадух му да си провери файловете и каза, че има грешка, игнорирах я, и после като провери файловете на играта не намери нищо грешно :lol: Нещо объркано има в тоя инсталер :Р
0

Тука има доста снимки:

http://forum.perfect...d.ms/photoplog/

За тегленето, от торента им ли го сваляш, там трябва да е по-бързо... ако не е, пробвай другите методи.

За инсталера, първата проверка я игнорирай защото наистина винаги дава грешка на 3-ят data pack. Има тема по въпроса във форума им.
0

Забравих да добавя, че е добре да се инсталира и asian fonts pack от windows cd-to, тъй като играта е китайска и се изискват тия шрифтове за гладкото й функциониране.
0

Guest_valtm_*

Иначе по куестовете често ще се виждат празни прозорци :lol:

Имах предвид - сложи 3-4 каринки в темата и я преименувай на "Всичко за:" и чук :Р
0

Потребителят е неактивен   woopoo 

• Регистриран: 09-October 05

georgifr каза:

Забравих да добавя, че е добре да се инсталира и asian fonts pack от windows cd-to, тъй като играта е китайска и се изискват тия шрифтове за гладкото й функциониране.
те тези се искаха и за да играем в азиатските сървъри о.0 сигурен ли си че това е европекска бета ?
The music business is a cruel and shallow money trench, a long plastic hallway where thieves and pimps run free, and good men die like dogs. There's also a negative side.
0

Потребителят е неактивен   MakaveliTheDon 

• Регистриран: 18-July 08
  • Град:...
Ейй, предия се заиграхме по тва с TheNewOrder-a, обаче прекратихме бързо, предимно заради пинга и естествено за това че 80% от хората по сърварите говориха на някъв тъп нечетаем език ...
0

Guest_valtm_*

woopoo каза:

georgifr каза:

те тези се искаха и за да играем в азиатските сървъри о.0 сигурен ли си че това е европекска бета ?

Определено, просто превеждат азиатската версия, затова и тези проблеми. Иначе почти няма лаг в играта :lol:
0

някой да има проблеми с лога ? регнал съм се в сайта се логвам а в играта дава грешна парола о.0
The music business is a cruel and shallow money trench, a long plastic hallway where thieves and pimps run free, and good men die like dogs. There's also a negative side.
0

Потребителят е неактивен   sonikidva 

• Регистриран: 18-March 06
  • Град:Велико Търново
  • Интереси:Компютри, Лека атлетика и други ...
Може и да я дръпна, да я видя как е. Аз преди я играех де, обаче заради пинга се отказах :lol:
0

аа логнах се супер е ;] някой да има бот ? :lol:
0

Потребителят е неактивен   llaazo 

• Регистриран: 28-December 04
  • Град:Пазарджик
Колко ГБ е?Иначе е яка само дето всички се избират животни. Те колко са расите?3 или 4?Аз съм видял само Човек, Животно, Елфи :lol:
0

llaazo каза:

Колко ГБ е?Иначе е яка само дето всички се избират животни. Те колко са расите?3 или 4?Аз съм видял само Човек, Животно, Елфи :lol:
това са :lol:
0

Потребителят е неактивен   llaazo 

• Регистриран: 28-December 04
  • Град:Пазарджик

woopoo каза:

llaazo каза:

това са :lol:

И кво само 6 класа по 2 на раса.Малко ми е тъпо :cry:
0

lol измисли ти повече да ти е по-интересно :lol: само не ми казвай че WoW WAR и AoC имат по-богат избор защото ме съмнява да си давал пари за тях, а това е най-доброто free-2-play в момента :lol:
0

Потребителят е неактивен   southpole 

• Регистриран: 03-October 05
  • Град:София

woopoo каза:

lol измисли ти повече да ти е по-интересно :lol: само не ми казвай че WoW WAR и AoC имат по-богат избор защото ме съмнява да си давал пари за тях, а това е най-доброто free-2-play в момента :lol:

Archlord e доста по-добро :lol:
0

Guest_valtm_*

Бива за времегубене :lol:
0

Потребителят е неактивен   MAKAPOB 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 07-June 08
  • Град:TheScourgeTavern

southpole каза:

woopoo каза:

Archlord e доста по-добро :lol:

Първата стъпка към успеха е да приемаш факта,че може да се провалиш,но най-големият провал е страхът да опиташ !
0

Guest_valtm_*

Добре, тук говорим за Perfect World, а не за други ММО-та, айде сега. Авторе, аре сложи некви снимки бре! Чист текст не ми се гледа. И едни изисквания и толкова. Работа за 5 минути.
0

Потребителят е неактивен   icekingthender 

• Регистриран: 07-January 05
Добре де регнах се,а като сес логна в играта ми дава грешен акаунт или парола!Некви идеи?А в саита си се логвам.
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login