Форум

Data.BG Форуми: Гной на пръста на крака...Помогнете - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Гной на пръста на крака...Помогнете

Потребителят е неактивен   wwfraw 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 08-June 05
Значи имам гной на палеца на крака от външната страна и ме боли доста..Някой да има идея как да махна гнойта ?
0

Потребителят е неактивен   rattkobez 

• Регистриран: 05-March 06
  • Град:под сливата
Отиваш на лекар :lol: Хирург може би...
Не може само Торес да се раздава и да се мъчи, а другите да гледат и да чакат златния медал наготово..
0

Потребителят е неактивен   jojoaction 

• Регистриран: 30-March 06
  • Град:на масата с яденето
това най вероятно е от кофти изрязан нокът, като за начало се опитай да извадиш забития нокът, ако държиш на болка няма да ти е трудно, аз съм го правил :lol:
0

Ми да изрязах го преди 3 дни,а вчера ми излезна гнойта...Питам как може да се махне без да хода на лекар ако имате идеи ?
0

Потребителят е неактивен   kalewzz 

• Регистриран: 14-September 07
  • Град:Bourgas
от впит нокът ше е, много гадно на мен ми се наложи да ми резнат леко палеца че да го оправят ужас и мн болка е да.
0

wwfraw каза:

Ми да изрязах го преди 3 дни,а вчера ми излезна гнойта...Питам как може да се махне без да хода на лекар ако имате идеи ?

е па изстискваш как... :lol: после е желателно да намажеш със спирт или нещо подобно дезинфекциращо
0

Потребителят е неактивен   glaropuli 

• Селски тарикат
  • Регистриран: 25-February 06
  • Град:Мипос
Хирург. И аз имах тоя проблем.
Ще те маже известно време, ако не мине ще те прати да ти режат част от месото (и тва са ми го правили).
Ма мен ми го отрязаха и пак имам такъв проблем, но просто вече свикнах и не ми пречи. Само като ме настъпят...
0

kalewzz каза:

от впит нокът ше е, много гадно на мен ми се наложи да ми резнат леко палеца че да го оправят ужас и мн болка е да.

:lol: моя впит нокът, си го извадих сам с помощта на ножче Victorinox :lol: верно малко кървава гледка беше ама резултата беше задоволяващ :lol:
0

Потребителят е неактивен   GalacomGR 

• Дупето на форумО
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 02-January 05
  • Град:Тетевен
Превръзка с Ихтиол и ако не помогне отиваш на лекар.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   hyperkiller 

• Регистриран: 14-April 05
  • Град:София, мамка му...

galacomgr каза:

Превръзка с Ихтиол и ако не помогне отиваш на лекар.

Каквото той каза, или Риванол, Браунол или за най-сугирен ефект Йодасепт, ама много ще изгориш и може да стане много мътна ако е забрал яко. Като спадне, в пластична хирургия, за 5 мин те цепват с упойка, махат го и след 1 седмица си пич :lol:
"-Не знам как заспиваш вечер..."
"-Не заспивам,не съм спал от близо 2 месеца, по този начин не сънувам сънища, които не мога да запазя. Не сънувам и теб."

Я не волшебник. Я только учусь. Но ради тех, кого люблю, я способен на любые чудеса...

Цитат('zab')
Ти направо чупиш уреда за мерене на странност :lol:

0

Потребителят е неактивен   erazer 

• Регистриран: 17-September 04
  • Град:Бургас
  • Интереси:girls, cars, technologys..
Това ми се случи и на мен за съжаление.Едва ли ще се оправи само.Трябва да отидеш на хирург да отреже част от нокъта която е забита,слага се упойка и след това боли малко.
0

Потребителят е неактивен   rattkobez 

• Регистриран: 05-March 06
  • Град:под сливата

wwfraw каза:

Баце, ако почнеш да се чоплиш сам, може да се инфектира и че ти резнат пръста, кат стой та гледай.
Не може само Торес да се раздава и да се мъчи, а другите да гледат и да чакат златния медал наготово..
0

Потребителят е неактивен   glaropuli 

• Селски тарикат
  • Регистриран: 25-February 06
  • Град:Мипос

rattkobez каза:

wwfraw каза:

Баце, ако почнеш да се чоплиш сам, може да се инфектира и че ти резнат пръста, кат стой та гледай.

Чак дотам да се стигне... трудно.
Но да му извадят нокътя е по-вероятно.
0

Е кво да го вадат забития нокът го махнах...Да нямате предвид целия нокът да ми махнат ?Аз утре сутринта сигурно ще отида на лекар докато не е късно по най лесния начин да ми махнат гнойта
0

Потребителят е неактивен   vladrak 

• Регистриран: 06-March 06
човек може да сметнеш че това е бабино поверие или такива неща но.... Това ми се беше случило веднъж и на маиак ми 1 фр каза да си сложа зелен домат за 1 нощ и на сутринта няма ми има нищо. Речено, сторено на сутринта сичко беше исмукано. На 1 фр това лято му беше станало тва итои напраи таи и на него му семхана. Опитаи само нз от де ше намериш зелен домат (може би от някоя трушия ) :lol: :lol: :lol: :lol: ;)
0

Еми ще хода до Пирогов при някой хирург да ми го махне колкото и да боли щото колкото по рано го махне,толко по добре...
0

Потребителят е неактивен   taninka 

• Регистриран: 18-September 04
Пробвай компрес с риванол.Ако не си тръгнал към Пирогов де..и не очаквай чудо веднага ,изисква малко време :lol:
0

Да де знам че изисква време а не мога да търпа секи ден като хода по улиците да си крива крака и да не хода нормално щото ме боли..И за това колкото и да ме боли утре ще хода до Пирогов да махнат гнойта и да се приключи с тая работа..И после ще пиша да ви кажа как беше-болеше ли и т.н. :lol:
0

Потребителят е неактивен   dantesz 

• Регистриран: 28-June 08
Аз от края на лятото 2007 бях така. Първия път сам се оправих с нокторезачката, ама после пак нещо си направих към края на учебната година .И това лято мазах с ехтиол, фусидин и какво ли не още, но накрая под ножа. На мен ми махнаха целия нокът на палеца на левия крак. Ходих на 5-6 промивки и смяна на превръзки и понеже беше лято ходих само с чехли и сандали. Неприятно е, защото неможеш да се къпеш първите дни (не трябваше да мокря превръзката), в началото едва вървях, неможех да си дигам крака. Аз ти препоръчвам да не ровичкаш с нищо, за да не го инфектираш.
0

Потребителят е неактивен   bateniki 

• Регистриран: 18-August 08
  • Град:Люлин 7
една позната се мажеше със зехтин ама нз дали проблема и беше същия :lol:
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login