Форум

Data.BG Форуми: Програма за влизане в друг компютър - Помощ? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Програма за влизане в друг компютър - Помощ?

Потребителят е неактивен   crushday 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 30-April 06
Така, преди време бях попаднал на една програмка, чрез която можех да влизам в компютъра на едно приятелче и да му оправям поразийте. Просто не помня как се казваше .. PC нещо си :lol: Ако аз съм от отсрещния комп. и друг се опита да влезе не може без да съм сложил парола, и когато влезе виждам как ми движи мишката..така беше

P.S - Да има някой червей с който мога да вляза в друг компютър също така ?

Помагайте :lol:
0

Потребителят е неактивен   purediamond 

• Регистриран: 05-August 08

crushday каза:

Така, преди време бях попаднал на една програмка, чрез която можех да влизам в компютъра на едно приятелче и да му оправям поразийте. Просто не помня как се казваше .. PC нещо си :lol: Ако аз съм от отсрещния комп. и друг се опита да влезе не може без да съм сложил парола, и когато влезе виждам как ми движи мишката..така беше

P.S - Да има някой червей с който мога да вляза в друг компютър също така ?

Помагайте :lol:

Потърси по нета, ако си достоен да бъдеш хакер сам, ще се справиш.
0

Потребителят е неактивен   crushday 

• Регистриран: 30-April 06
не е за мен..за брат ми е, аз просто се опитвам да помогна ? ..
0

Потребителят е неактивен   pgm 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 29-December 03
Всяка Remote програма - Remote Administrator ; UltraVNC.........
0

crushday каза:

не е за мен..за брат ми е, аз просто се опитвам да помогна ? ..

Модератора ти предостави програмите за отдалечен контрол на компютър. Това за червея, макар че, не знаеш какво точно значи, ще трябва да го игнорираш от съзнанието си.
0

Потребителят е неактивен   funshits 

• Регистриран: 24-September 04
  • Град:In The Middle of no where !!!

pgm каза:

Всяка Remote програма - Remote Administrator ; UltraVNC.........

Windows си има вградена такава програма Remote Administrator с тази разлика, че когато се логнеш отдалечено и някой ползва компютъра в този момент ще дискънектне неговия юзър като преди това го пита дали иска да го допусне и ще те логне теб няма как да вижда той какво правиш на компютъра.Ако е с windows server тогава този проблем го няма там можеш да се логваш с най различни юзъри без да нарушаваш работата на хората който ползват компютъра.Тази опция се пуска по следния начин

Десен бутон на My computer > properties > remote > там има две чавчици, чекваш втората remote desktop натискаш Select Remote user > Add > Advanced > без да пишеш нищо натискаш find now > излизат ти юзърите който са на този компютъра задаваш юзъра който искаш да ползваш като отдалечен като преди това му задаваш парола с която да влизаш в него натискаш ОК > ОК > ОК и си готов :lol:

Друга програма е VNC трета е Radmin22
0

Потребителят е неактивен   debelin 

• Регистриран: 28-July 06
  • Град:В сърцето на всяка филия
mstsc

х
http://filoproject.eu/ - top level protection for your Blackberry device!
0

Потребителят е неактивен   mccoy 

• Регистриран: 21-August 04
  • Град:BG
Symantec pcAnywhere е програмата която търсиш
0

Потребителят е неактивен   wirewolf 

• Регистриран: 03-November 05
  • Град:София
TeаmViewer е точно да оправяш поразии на френдове :lol:
0

Потребителят е неактивен   superturismo 

• Регистриран: 07-May 07

wirewolf каза:

.
0

Потребителят е неактивен   kostadinchy 

• Регистриран: 04-January 07
Програма е Multichat !
0

Потребителят е неактивен   soulskater 

• Регистриран: 28-July 06
  • Град:Bulgaria

superturismo каза:

wirewolf каза:

0

Потребителят е неактивен   mcwolfmm 

• Регистриран: 16-November 04
а аз да ти дам един съвет - като влезеш в компютъра се пази от перките на вентилаторите - освен това си вземи някаква маска за лице че обикновено в тия щайги е прашно и може да кихнеш (така ще се издадеш че си вътре)

освен това надничай през флопито че ако оня пред клавиатурата се усети и дръпне кабелът няма да можеш да избягаш и като те барне ще ти тегли един як бой ...

http://linux-index.org/
Цитат(abozhilov @ Mar 28 2009, 16:55 ) <{POST_SNAPBACK}>
Писнало ми е да чета. ИЕ има дупки в сигурноста. Това са хлапашки наизустени изрази. Дай да ги видим дупките в него и тогава ще ни се изяснят на всички много неща ....
0

Потребителят е неактивен   nikyyyyy 

• Регистриран: 14-November 07

mcwolfmm каза:

а аз да ти дам един съвет - като влезеш в компютъра се пази от перките на вентилаторите - освен това си вземи някаква маска за лице че обикновено в тия щайги е прашно и може да кихнеш (така ще се издадеш че си вътре)

освен това надничай през флопито че ако оня пред клавиатурата се усети и дръпне кабелът няма да можеш да избягаш и като те барне ще ти тегли един як бой ...

Иди в Комиците, че си много забавен :cry:
0

Потребителят е неактивен   Rapsio 

• Регистриран: 19-February 03
  • Интереси:Компютърни мрежи, to take over the world, жени, конспирации,
Абе автора да си признае, че иска да се направи на хакер и сега се чуди как да хакне системата на някой кръвен враг задето не му е цепил басма в някой чат канал :lol:
Ползвал едно време една такава програма за да оправя поразиите на негов приятел и сега не можел да се сети. Че и червей иска :lol:
0

mcwolfmm каза:

:lol:

Не знаеш ли, контрол над компютър може се прави софтуерно, ти май още живееш в миналото и си мислиш че, всичко се прави както ти си го знаеш. :lol:
0

Потребителят е неактивен   devnull 

• Регистриран: 25-August 03

purediamond каза:

mcwolfmm каза:

Не знаеш ли, контрол над компютър може се прави софтуерно, ти май още живееш в миналото и си мислиш че, всичко се прави както ти си го знаеш. :lol:

Програми за отдалечен достъп има доста преди win-a да се осъзнае що е то мрежа. Доста е неподходящо да обясняваш тов на Linux потребител.
0

devnull каза:

purediamond каза:

mcwolfmm каза:

Програми за отдалечен достъп има доста преди win-a да се осъзнае що е то мрежа. Доста е неподходящо да обясняваш тов на Linux потребител.

Тук не се говори за операционни с-ми а за софтуер за отдалечен достъп до компютър. Чети, преди да пишеш!
0

Потребителят е неактивен   mcwolfmm 

• Регистриран: 16-November 04
всъщност мили деца - терминът е "отдалечен достъп" или "отдалечено администриране" техники за извършването му има доста - техника за ВЛИЗАНЕ в чужд компютър няма - по анимационните филмчета някое едро животно успява да се завре в дребна кутия та за това съм длъжен да ви предупредя - пазете се от перките на вентилаторите

много обичам vbox хакерите (всъщност да purediamond всичко се прави както аз знам - въпросът е дали ти знаеш дори и половина - очевидно не съдейки по горният ти пост)

http://linux-index.org/
Цитат(abozhilov @ Mar 28 2009, 16:55 ) <{POST_SNAPBACK}>
Писнало ми е да чета. ИЕ има дупки в сигурноста. Това са хлапашки наизустени изрази. Дай да ги видим дупките в него и тогава ще ни се изяснят на всички много неща ....
0

mcwolfmm каза:

всъщност мили деца - терминът е "отдалечен достъп" или "отдалечено администриране" техники за извършването му има доста - техника за ВЛИЗАНЕ в чужд компютър няма - по анимационните филмчета някое едро животно успява да се завре в дребна кутия та за това съм длъжен да ви предупредя - пазете се от перките на вентилаторите

много обичам vbox хакерите (всъщност да purediamond всичко се прави както аз знам - въпросът е дали ти знаеш дори и половина - очевидно не съдейки по горният ти пост)

И аз и devnull, знаем термините, заглавието на темата не е подходящо, замисълът се подразбира.
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login