Форум

Data.BG Форуми: Multifunctional Canon MP220 Ink Cartridge проблем - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Multifunctional Canon MP220 Ink Cartridge проблем

Потребителят е неактивен   vuryss 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 08-May 06
  • Град:World Wide Web
  • Интереси:Software & Hardware, Web development
Направо към проблема:
След 1-вото пълнене на главите с задържане на // копчето мина проверката на главите, обаче след 2-рото (1 седмица по късно) като ми изписа:

"The following ink cartridge cannot be recognized" U051
... и нема измъкване

Предложения?

Благодаря предварително!
0

Потребителят е неактивен   izen 

• Регистриран: 26-September 05
Аз съм със Canon MP160 и при мен след пълнене на главите ми светват двете алармени лампички за черна и цветна глава, излиза ми съобщение,но продължава да печата.
На този руски сайт http://forum.ixbt.com/search.cgi?id=search...75403211:126049

намерих информация и програма за моя принтер. Има един руснак Rasp, който създава програмки за зачистване след ръчно пълнене на главите, след което главите показват и ниво на мастилото.

Eто ти линк за такава програмкаMPTool, но има за близки до твоя принтер, ако ти се рискува пробвай

http://ipt.nm.ru/

По добре прочети инфото и не рискувай :lol:
Tук е описано как да ресетнеш принтера.

Canon MP140, MP160, MP180, MP210, MP220, MP460, MP470, MP500, MP510, MP530, MP600, MP610, MP800, MP820, MP810, MP830, MP960, MP970 Reset
2008-05-10 16:16:00
Turn off the printerHold the Resume Button (red circle in the triangle), add a printer (click “Power”) an indicator light green.Hold the Power Button, release the Resume Button.Not releasing the Power Button, double click “Resume” and release Both Buttons.Click “Resume” for Four timesOnce you click “Power”, to confirm the selected action (reset counter absorber). To disable the printer “Power” button to click again....
0

Потребителят е неактивен   vuryss 

• Регистриран: 08-May 06
  • Град:World Wide Web
  • Интереси:Software & Hardware, Web development
Мерси много за инфото... интересното е че всичко се получава но не ще да чете тези глави... като се има напред че преди 1 седмица печатах без проблеми
0

Потребителят е неактивен   tusik8 

• Регистриран: 18-April 09

Преглед на мнениеvuryss, на Aug 21 2008, 23:06, каза:

Мерси много за инфото... интересното е че всичко се получава но не ще да чете тези глави... като се има напред че преди 1 седмица печатах без проблеми

Имам принтер PIXMA MP220 Canon i mi dava "check ink U163 BLK COl i sveti Memori card " едновременно каква грешка е това и изобщо грешка ли е или иска нещо? Не го разбирам , не печата дори не захапва хартията какво му е ,ако някой знае моля да ме осветли!
0

Потребителят е неактивен   zulos 

• Регистриран: 30-December 04
И при мен излиза това на дисплея: "check ink U163 BLK" и свети Memori card и не мога да принтирам или копирам. Ето това излиза на компа при опит да примтирам:
Публикувано изображение
Извадих и вкарах главата на черното, щото не я засича. Без промяна. Брат ми беше слагал мастилото и не го знам какви ги върши тогава, но видях, че в карайна сметка беше принтирал 3 страници. Това беше преди около месец. Не мога и да го питам кво е станало, щото е в чужбина. Но щом е принтирал, значи е минало сравнително успешно - видях 3-те страници. Обаче сега не знам какво става...

Мнението беше редактирано от zulos: 31.05.10 - 10:39

0

Потребителят е неактивен   dzuni 

• Регистриран: 15-March 06
Здравейте,
и аз имам проблем с мултифункционално у-во МР160 Canon, след няколко пълнения на касетите и нормална работа, дойде момента да откаже печат и да светне грешка "Е 5". Използвах програмата MP Tool чрез която ресетнах касетите, вижда ги, отчита оставащи копия в проценти, но не иска да печата. За тестова страница взима лист, но го изкарва бял без една капка мастило.
Купих нова черна касета на Canon, но пак не иска да работи.
Най-интересното е , че не иска да работи и скенера .

Ще се радвам, ако някой помогне!

Благодаря предварително!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Close  Member Login