Форум

Data.BG Форуми: Всичко за: Nokia N78 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (21 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко за: Nokia N78

Потребителят е неактивен   baivasil 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 17-July 05

goshkountd каза:

Продукт код за Балканите: 0545623

Направи следното:
1. Изтрий всичко, свързано с телефона от компютъра: драйвъри, PC Suite и т.н.
2. Изтегли от сайта на Nokia последния PC Suite и го инсталирай (link: http://europe.nokia.com/A4144905 )
3. Свържи телефона в PC Suite режим и изчакай всичко да се инсталира автоматично (драйверите).
4. Инсталирай NSS (link: http://symbianstore....S/NSS103814.exe )
5. Смени продукт кода с този, койт съм дал горе.
6. Опитай да направиш ъпдейт.

Направих го по този начин, но ми се появиха гръцки,хървадски и т.н. но не и БЪЛГАРСКИ :lol:
някой да знае продуктов код, в който със сигурност има БГ език ?
0

Потребителят е неактивен   picco 

• Регистриран: 29-May 05

messerbg каза:

извинявам се за тъпия въпрос но колко гб карта подаржа 2 или може и 4 щото вчера питах в 2би и ми казаха че може до 4 обаче не вярвам та кажете 8)

Телефона нали идва с 2гб- нямах проблеми с нея, но минах на 4гб - и с нея нямах и проблеми, а сега съм с 8гб, с която също нямам проблеми и с нея телефона е най-бърз.
http://www.forum.nokia.com/devices/N78 пише, че подържа максимум 8гб, но като се появи 16гб би трябвало и с нея да работи без проблем
0

Потребителят е неактивен   szstefanov 

• Регистриран: 17-June 08

baivasil каза:

goshkountd каза:

Продукт код за Балканите: 0545623

Направи следното:
1. Изтрий всичко, свързано с телефона от компютъра: драйвъри, PC Suite и т.н.
2. Изтегли от сайта на Nokia последния PC Suite и го инсталирай (link: http://europe.nokia.com/A4144905 )
3. Свържи телефона в PC Suite режим и изчакай всичко да се инсталира автоматично (драйверите).
4. Инсталирай NSS (link: http://symbianstore....S/NSS103814.exe )
5. Смени продукт кода с този, койт съм дал горе.
6. Опитай да направиш ъпдейт.

Направих го по този начин, но ми се появиха гръцки,хървадски и т.н. но не и БЪЛГАРСКИ :lol:
някой да знае продуктов код, в който със сигурност има БГ език ?

И аз направих същата грешка. Сега чакам нов ъпдейт да излезе. А иначе продуктовия код е:

RM-235 0545620: CIS, Bulgaria Warm Silver and Brown
0

Потребителят е неактивен   baivasil 

• Регистриран: 17-July 05
а не става ли с преинсталация на същата версия ? :lol: и защо ми дава грешка NSS като искам пак да сменя кода ?
0

Потребителят е неактивен   szstefanov 

• Регистриран: 17-June 08
Не ми дава възможност за преинсталиране. Казва, няма нужда от ъпдейт. Та така. А иначе кода се сменя без проблем...
0

Потребителят е неактивен   napalmov 

• Регистриран: 03-May 06
Здравейте. Мисля да си взема Нокиа Н78 (евентуално от гет.бг), така че ще съм благодарен ако можете да ми кажете някакви по-сериозни недостатъци при работата ви с него. Мен камерата ми е почти без значение и затова главно съм се насочил към него, а не към Н82 или Н79. Ще го ползвам предимно за мултимедия (интернет, клипчета, музика). Мерси предварително.
0

за нещата, които си изброил ще ти върша добра работа
0

Потребителят е неактивен   grand 

• Регистриран: 10-December 03
  • Град:София
Недостатъци много .... бъгав софтуер (забива, сече в менютата), хлабав капак, който хлапче като някаква играчка, бързо се драска, остават огромно количество отпечатъци по панел, екран. Предлагам да си вземеш N82 ... разликата не е огромна в цената.

Казва го човек, който в момента го ползва :lol: На моменти ми идва да го удара в земята :lol:
0

Потребителят е неактивен   napalmov 

• Регистриран: 03-May 06

grand каза:

Недостатъци много .... бъгав софтуер (забива, сече в менютата), хлабав капак, който хлапче като някаква играчка, бързо се драска, остават огромно количество отпечатъци по панел, екран. Предлагам да си вземеш N82 ... разликата не е огромна в цената.

Казва го човек, който в момента го ползва :lol: На моменти ми идва да го удара в земята :lol:

Хм... и аз подозирах за тия неща, и бях чел подобно нещо и на други места. В такъв случаи може би ще се насоча към Н81. Н82 е по-скъп заради камерата, която не ми трябва, а съм чувал че и батерията е мног слаба.
Мерси за отговорите.
0

Потребителят е неактивен   grand 

• Регистриран: 10-December 03
  • Град:София
Не е само камерата .... има сензор за ориентация, 3D ускорител + камера. Каквото и да си говорим, камерата винаги трябва :lol:
0

Потребителят е неактивен   BeHcu 

• Регистриран: 07-June 05

napalmov каза:

grand каза:

Хм... и аз подозирах за тия неща, и бях чел подобно нещо и на други места. В такъв случаи може би ще се насоча към Н81. Н82 е по-скъп заради камерата, която не ми трябва, а съм чувал че и батерията е мног слаба.
Мерси за отговорите.

Бъркаш, от трън та на глок. Имал съм N81 - халабав заден капак, слайда е МНОГО зле, вземи си моноблок и по-точно Н82 както е казал grand.

P.S Единствения слайд който признавам е SE W850, в сравнение с него Н81 е на светлинни години назад (говоря само за слайда)
0

Потребителят е неактивен   carrot 

• Регистриран: 16-September 02
  • Град:Стара Загора

napalmov каза:

Здравейте. Мисля да си взема Нокиа Н78 (евентуално от гет.бг), така че ще съм благодарен ако можете да ми кажете някакви по-сериозни недостатъци при работата ви с него. Мен камерата ми е почти без значение и затова главно съм се насочил към него, а не към Н82 или Н79. Ще го ползвам предимно за мултимедия (интернет, клипчета, музика). Мерси предварително.

Моя капак също беше малко хлабав, но съм го коригирал, както споменах по-напред в темата и нямам никакъв проблем с него.В моя случай телефонът досега не е забивал, случва се да засече малко, при използване на wireless-а.Иначе батериятa му е желязна, ръчкам го постоянно, държи ми 3-4 дни, а ако говоря само може да изкара и седмица.
Аз лично избрах Н78, защото ми трябваше бизнес-телефон и освен това батерията ми е приоритет.Такива работи като 3д-ускорители не ми са нужни - лаптопа и псп-то за какво са?По-сериозен пропуск е липсата на tv-out.
0

Потребителят е неактивен   nightwalker 

• Регистриран: 14-June 03
...Някой пробвал ли е 5.00.10 на Гармин

http://www8.garmin.c...ils.jsp?id=3939

5.00.00 ми тръгна , но веднага след това инсталирах 5.00.10 (щото нали трябва да сме с най-новата версия :lol: ) и сега приложението изобщо не мога да го включа :(. Дори забива курсора в менюто, иначе телефона си работи, резвам го и се оправя ?? Някои да има наблюдения над тази версия или с подобен проблем ?

P.S> Същия проблем имам и със "Device Status", инсталвам си го , но като го стартирам и курсора спира да работи (не мога да се движа из менюто).
0

Потребителят е неактивен   carrot 

• Регистриран: 16-September 02
  • Град:Стара Загора

nightwalker каза:

...Някой пробвал ли е 5.00.10 на Гармин

http://www8.garmin.c...ils.jsp?id=3939

5.00.00 ми тръгна , но веднага след това инсталирах 5.00.10 (щото нали трябва да сме с най-новата версия :lol: ) и сега приложението изобщо не мога да го включа :(. Дори забива курсора в менюто, иначе телефона си работи, резвам го и се оправя ?? Някои да има наблюдения над тази версия или с подобен проблем ?

P.S> Същия проблем имам и със "Device Status", инсталвам си го , но като го стартирам и курсора спира да работи (не мога да се движа из менюто).

Аз съм си качил именно тази версия на гармина, работи без абсолютно никакви затруднения, всички функции си работят, сработва се чудестно с вградения гпс на н78.Спомням си, че се озорих с тези кракове и чудесии и инсталиране на карти, но четох бая в интернет и в крайна сметка успях.Ето ти малко помощ:
http://www.all4smart...pic.php?t=28898 :lol:
0

Потребителят е неактивен   slimdog 

• Регистриран: 03-October 04
5.00.10 работи добре на н78, използвах тази тема и стана от първия път.
http://forums.data.bg/index.php?showtopic=1647...ighlight=garmin
само че там е качен 5.00.00 за него не знам дали ще върви на н78.

ПС. МОже ли да ми дадете хубаваа и подробна карта на софия.
0

Потребителят е неактивен   jukjukata 

• Регистриран: 20-November 06
След като си update' нах телефона, вече почна медийния бутон да не ми работи. Натискам го и нищо не прави само Refresh.
0

Потребителят е неактивен   nightwalker 

• Регистриран: 14-June 03
..Ами не знам, така и не успях да се справя 5.00.10 но пък 5.00.00 работи като пушка.

>SLIMDOG<
...Тази карта е доста детайлна , все пак има улица 5042 в Дружба, а и доста малки улучки из София

http://4storing.com/mnuh7/90f71e1eae615d33...7d93df0302.html

само мисля, че трябва да я дадеш на детайлна карта (някъде из сеттингс намерих такава опция)

P.S> Някой успя ли да накара Светкавицата да работи като фенер, аз свалих поне 3-4 програми но ....нищо , само опцията дето дисплея свети в бяло на макс брайтнес и те това е :lol:
0

Aз не успях да немря таква програма, но може би не работи нищо, защото е 9.3
0

Потребителят е неактивен   degree 

• Регистриран: 29-September 08
здравейте! може ли някой по-запознат да ми каже как се сменяше тона, който предупреждава за изтощена батерията? :( и още нещо :lol: на всички н78 ли на отворени приложения им стои отворено и менюто :lol:
0

Потребителят е неактивен   suzani 

• Регистриран: 28-November 08
Имам проблем с плеъра на nokia n78,изписва ми ,че търси музика и след това че не е намерил 0 песни,а в телефона има 1гигабайт музика същевремено докато търси и изписва намерени 0 зацикля и не може да се излезе от приложението.Какво ли не опитах но без резултат в това число и актуализация на софтуера.Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна.
Предварително благодаря
0

Споделете тази тема чрез:

• (21 Страници) +
  • « Първа
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема