Форум

Data.BG Форуми: Как да си пуснем TV Out - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (34 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Как да си пуснем TV Out

Потребителят е неактивен   nemamnick 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 15-November 03
  • Град:Лозето, че и по-далеч
  • Интереси:Interesi = Array[0..255]of Delphi;
начи всико писно дотук е супер, но има нещо което немога да разбера, защото не е споменато.

Имам FX 5200 с ТВ аут, купих си буксата и кабелчето, но незнам коя жичка на кое място трябва да седи.
Става дума за ТВ аут с кабел като на мишка самоче не със 7 ами с 5 ли там 4 крачета. Нали на някое от крачетата и на обиколката около тях трябва да мога да вържа кабел с видео чинч (жълт) отдругата страна. Кажете може ли и ако може на кое краче кое седи и оплетката на чинча на оплетката на тая ТВ букса на картата ли саответства

10х предварително.
0

Потребителят е неактивен   dreamcho 

• Регистриран: 04-March 04
veseo Аз имам същия проблем GF FX5600 ... дава ми черно бяло на телевизора Samsung, с предната GF 2 MX -нямах никакъв проблем. Пробвах всичко, не можах да го направя, ако си намерил решение или някой може да помогне да сподели, моля .
0

Потребителят е неактивен   direks 

• Регистриран: 02-January 04
каква е разликата между Forceware и Detonator, в сайта www.nvidia.com , има само Forceware и последната верся е 53.03 за winXP.
Според мен няма го това DETONATOR
или не съм прав?
0

Потребителят е неактивен   belagun 

• Регистриран: 09-March 04
Blagodarsko za podrobnoto obqsnenie za envidiq az si re6ih problema s TVTool taka4e tezi koito nqmat gorespomenatite meniuta neka probvat s tazi programka. A sega na vaprosa na4i edno ATI ima stranen problem vsi4ko se vijda na ekrana na TV-to no tova se otnasq samo do Decstopa i raznite meniuta no kato pusne6 filma nac ni6to ne se vijda na tv-to no na kopa vsi4ko si se vijda. Obob6tavam filma se vijda na kompa no ne i na tv-ekrana
na mediq pleara ili koqto i da e druga programa ne se poqvqva kartinkata na film4eto no vsi4ki meniuta se vijdat full skrina i t.n. Dokato prez tova vreme gorespomenatiq film se vijda na monitora i si se gleda ekstra Help ako mojete otgovorete
0

Потребителят е неактивен   steamdigger 

• Регистриран: 05-October 03
Всичко е като в приказка,ама имам мъничък проблем със субтитрите.Ако гледам кино,немога да чета и обратно...(sorry,ma dokato go izmankam na kirilica me hvana sekleta.i bez drugo sam zle s pravopisa) С gee fors 4 440 128 съм и яд ме хваща като трябва да се гърчим цялата тайфа пред монитора :) Смирено и отчаяно моля за помощ.
0

Потребителят е неактивен   cecojelania 

• Регистриран: 22-September 03
  • Град:Stara Zagora
Еми да го *бибипам*!!За ко на мен ми е 4ерно бяло?
Да не щото ми е стар телевизора?
0

Потребителят е неактивен   cecojelania 

• Регистриран: 22-September 03
  • Град:Stara Zagora
Ае за ко кат пусна филм от компа на тел. ми излиза само субутитри без картина? За ко е така?Некой може ли да ми каже?
0

Потребителят е неактивен   tares 

• Регистриран: 17-October 03
значи имам следния проблем когато пъсна сичко е ок обаче като почна да гледам филма и като се вгледам и когато има по бързи кадри и минават идни черти на екрана много е гадно и знаете ли как да го оправа :cry:
0

Потребителят е неактивен   userdra 

• Регистриран: 11-September 03
искам да питам нещо преди да почна да купувам кабели
значи нотбука ми е ЕйчПи павилион и видеото му е 32 мв Ати ттелевизора е съвсем нов сони fx66 според вас ще тръгне ли системата? Питам щото се чудя дали видео картата не ми е доста слабичка за такава операция?
Някой подкравали е телевизора ако ПС-то му е с 32 МВ видео?
0

Потребителят е неактивен   borisk 

• Регистриран: 26-March 04
  • Град:София
Какви трябва да са жаковете за Тв Оут ?
0

Потребителят е неактивен   iaskata 

• Регистриран: 01-November 03
Аз съм с GeForce FX 5200 и не мога да си включа TV-Out защото не знам кой от всичките стандарти е моят TV (Самсунг 21"). В тва меню "TV Format" има толкова формати че трябва цял ден да пробвам кой ще стане. 10x предварително!
0

Потребителят е неактивен   gohan 

• Регистриран: 09-January 04
Проблемът ми е следния: Изкарва сигнал добре, но с по-лош образ от преди (сега има "звездички"). Така пак се търпи, но когато дойде някакъв звук, картината се нарушава в момента на звука. Колкото по-силен е звука, толкова по-голямо е смущението. В телевизора използвам не СКАРТ, а AV вход. Когато пробвах да махна кабела за звука, положението на картината стана неописуемо - смесица от цялата цветова гама придружена с премигвания.
Вече нямам идея какво да правя. Ще ви бъда благодарен да предложите нещо.
0

Потребителят е неактивен   uriel 

• Регистриран: 03-April 04
E i да забия един въпрос , кажете ми сега исках да имам и звук не само картина и си зех некав кабел аудио , ама като го бодна нищо не става , има ли некви по специални настройки
0

Потребителят е неактивен   nanev 

• Регистриран: 11-June 03
Някой има ли представа дали може да се махне черната рамка без използване на TVTool? Geforce2 Ti.
0

Потребителят е неактивен   nanev 

• Регистриран: 11-June 03
Някой има ли представа дали може да се махне черната рамка без използване на TVTool? Geforce2 Ti.
0

Потребителят е неактивен   montmorency 

• Регистриран: 26-May 03
http://www.data.bg/f...ic.php?p=760214
Това ми е проблема и бях посъветван да постна тук :)
0

Потребителят е неактивен   flammy 

• Регистриран: 03-November 03
Хе искам да попитам, защо като гледам през телевизора някои филм, се появява "сняг"?? Много е неприятно? И не знам как да го махна! Като гледам нещо на видеото не се получава това! Което преполагам значи, че не е от ТВ-то? А къде е проблема и ако някои знае моля да помогне! :)
0

Потребителят е неактивен   montmorency 

• Регистриран: 26-May 03
flammy, като начало извади кабела на антената(кабелната телевизия), тя обикновено прави сняг, че и други гадости.
0

Потребителят е неактивен   desktop 

• Регистриран: 01-May 03
Абе някой може ли да ми обясни как точно се прави Desktop Extension Mode на TV Tool? Нещо не успявам да се справя. :)
0

Потребителят е неактивен   crafter 

• Регистриран: 31-October 03
  • Град:01001000 01001111 01001101 01000101
Моля ви се само ми кажете горе-долу какво качество да очаквам?С 10 метра кабел съм а тв-то ми е некво LG ама незнам колко инча точно(голямо е де). Сега като дръпнах кабелната вече качеството е доста добро обаче би ли трябвало да се чете примерно текста който го пиша сега на ТВ-то или много ми се ще?Смятах коаксиален кабел да си взема ама има ли смисул?Сега само едни мънички снежинки има ама се траят що годе...
0

Споделете тази тема чрез:

• (34 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login